گلاره عباسی

پست اینستاگرامی گلاره عباسی پس از دریافت سیمرغ بلورین

تاریخ انتشار : 23 بهمن 1399کد مطلب : 80350زمان مطالعه : 2 دقیقه
گلاره عباسی پس از دریافت جایزه سیمرغ بلورین نقش مکمل زن در جشنواره فجر امسال اینستاگرامش را با متنی جالب بروز کرد.

گلاره عباسی برنده سیمرغ بلورین جشنواره فجر برای فیلم ابلق

گلاره عباسی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان که با فیلم ابلق در سی و نهمین جشنواره فجر حضور داشت. شب گذشته مصادف با 22 بهمن مراسم اختتامیه جشنواره برگزار شده و گلاره عباسی موفق به دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن شد.

گلاره عباسی در جشنواره فجر 

تشکر گلاره عباسی از نرگس آبیار و عوامل فیلم ابلق

گلاره عباسی با انتشار تصویر زیر در اینستاگرام خود نوشت:

دیشب به لطف خدا و توجه داوران محترم، نقش من در فیلم ابلق دیده شد. از نرگس آبیار و تک تک اعضای محترم گروه ابلق تشکر می کنم. دست تمام همکارانم به ویژه نامزدهای این بخش را می فشارم.

از تمام دوستان و همکارانی که به شیوه های مختلف تبریک گفتند و مرا شرمنده لطف خود کردند سپاسگزارم و از اینکه نتوانستم بلافاصله پاسخ محبت همه دوستان را بدهم پوزش می خواهم.

از پیام های پرمهر دوستان نادیده و همراهان همیشگی ام کمال تشکر را دارم. امیدوارم این شرایط سخت برای مردم ایران هرچه زودتر به پایان برسد و روزهای بهتری در انتظار همه مان باشد.

گلاره عباسی

گلاره عباسی بعد از دریافت سیمرغ بهترین بازیگر مکمل زن برای «ابلق»، جایزه خود را تقدیم به پدر و مادرش کرد.

حضور گلاره عباسی در فیلم های نرگس آبیار

گلاره عباسی برای چهارمین بار با نرگس آبیار همکاری کرده و پیش از این در فیلم های «نفس»، «اشیا از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیک ترند» و «شیار 143» نیز از بازیگران نرگس آبیار بود.

داستان فیلم «ابلق» درباره تعرض به زنان است و ماجرای زندگی زنی را روایت می کند که در حاشیه شهری بزرگ با همسر و فرزندش زندگی می کند.

گلاره عباسی معتقد است که فیلم «ابلق» می تواند آغازگر جریانی باشد که با شجاعت و جسارت مسائل مربوط به زنان را به نمایش می گذارد.

گلاره عباسی بازیگر

گلاره عباسی در فیلم «ابلق» نقش شهلا را بر عهده دارد، زنی که به هر قیمتی می خواهد زندگی اش از هم نپاشد و چشمش را روی خیلی از حقایق می بندد.

برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن،  برای ایفای نقش شهلا در ابلق، 10 کیلو وزن اضافه کرده و با گریم و لهجه ای متفاوت نسبت به فیلم های خود باز کرده است. او در این فیلم با بازیگران مطرح دیگر مانند الناز شاکردوست، هوتن شکیبا و بهرام رادان حضور دارد.

پست اینستاگرامی گلاره عباسی پس از دریافت سیمرغ بلورین

4.116
این مطلب مفید بود ؟133
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
وبگردی