کاشت مو

آموزش کاشت مو

کد مطلب : 80458زمان مطالعه : 4 دقیقه
در این مقاله درباره ی برگزاری دوره تخصصی آموزش کاشت مو در مجتمع سلامت تهران برای پزشکان و پرستاران صحبت خواهیم کرد.

توضیح و تشریح علمی دوره

اگر می خواهید به ظرافت ها و جزئیات کاشت مو پی ببرید و به عنوان یک پزشک، در مسیر تبدیل شدن به یک فرد موفق در انجام این فرایند قدم بگذارید، پشت سر گذاشتن آموزش در مجتمع سلامت تهران یک انتخاب مناسب و ایده عال برای شما تلقی می شود.

چه کسانی قادر به شرکت در این دوره می باشند:پزشکان و پرستاران

تشریح علمی دوره:

در کاشت مو به گونه ای می باشد که از سایر نقاط دیگر سر که معموال پشت سر می باشد مو ها برداشه می شود که این مورد می تواند به صورت فلپ یا تک تک فولیکول های مو باشد که این خود اساس تمایز روش های کاشت مو می باشد.

دوره آموزشی کاشت ابروی طبیعی با جدیدترین تکنولوژی و تجهیرات

بدین گونه که در مورد برداشت فلپ (نوار باریکی از پوست به همراه مو) که به این مورد FUT و در مورد برداشت فولیکول های تک تک مو که به این مورد هم FIT گفته می شود ئر برخی از بیماران بانک موی پشت سر ضعیف می باشد که می توان از منبع های دیگری مانند ریش و مو های بدن که به این مورد BHT می گویند.

در پروسه کاشت مو یک سری ابزار یا تجهیزات استفاده می شود که باعث سهولت و افزایش کیفیت کاشت مو می شود که یکی از این موارد میکروموتور می باشد که در روش کاشت موی FIT استفاده می شود که باعث جدا شدن تار های موی (فولیکول مو) بیشتری می شود که در به این مورد SUT می گویند.

* کاشت مو را از بهترین ها بیاموزید *

در مجتمع سلامت تهران، کاشت مو به صورت کامال حرفه ای و مبنی بر تمام اصول تخصصی به ما آموزش داده خواهد شد.

شما در این دوره ها با متد های خاص و متفاوت پیوند مو (کاشت مو) آشنا می شود تا در آینده در مسیر تبدیل شدن به یک پزشک موفق قرار بگیرید و به تدریج ف اعتبار زیادی برای خود رقم بزنید یادگیری کاشت مو از افرادی که در تمام کشور شناخته شده هستد و به واسطه تجربه های بسیار موفق داشته اند یک فرصت ایده ال برای شما خواهد بود.

آموزش حرفه ای کاشت مو توسط اساتید برتر کشوری

آموزش کاشت مو

این دوره به صورت تئوری و عملی با گروهی از اساتید منتخب در 4 مرحله آموزش داده می شود:

 • طریقه سچور زدن کاشت مو
 • طریقه تزریق دارو جهت بی حسی موضعی
 • طریقه کات کردن جهت جداکردن فولیکوله ای مو
 • کار با لوپ یا میکروسکوپ G5
 • کار با دستگاه میکرو موتور
 • نحوه اسلیت زدن
 • مرحله مقدماتی و پیش نیاز
 • آناتومی سر و گردن
 • بیماری و کلیات پوست و مو
 • امدادگری و نکات پرستاری بیمار
 • تجهیزات و لوازم کاشت مو
 • کولیس
 • طریقه فلپ برداشتن جهت کاشت مو
 • نحوه جداکردن فولیکولهای مو

پره کلینیک:

اموزش به طوری تعبیه شده که برای هر فرد یک کارگاه اختصاصی و فرصت آموزش کامل و تمرین تا ایجاد تسلط کامل پیش بینی شده است

کلینیک:

اولین مرحله در جلسه مشاوره برای انتخاب بهترین متد برای کاشت مو می باشد سپس طراحی خط رویش و رسم ان روی سر بیمار با توجه به شکل سر فرد می باشد (این مشورت تنها در صورتی به شکل درست و اصولی رقم می خورد که شما شناختی بسیار دقیق از همه متدهای پیوند مو داشته باشید) هر کدام از مراحل بعدی کاشت طبیعی مو نیز، بسیار دقیق و حساس است و موفقیت این فرایند به میزان آمادگی شما برای انجام همه این مراحل بستگی خواهد داشت.
شما باید نحوه تزریق بی حسی موضعی به فرد را یاد بگیرید، همچنین مرحله برداشت گرافت ها بسیار حساس و مهم خواهد بود و شرایط کاشت آن ها نیز رابطه مستقیمی با سطح دانش مهارت شما دارد.

آموزش کاشت مو به صورت فردی و گروهی:

هر تمرینی که در این دوران آموزش کاشت طبیعی مو برای شما در نظر گرفته شود. حتما شاید همه موارد این فرایند خواهد بود..
در حقیقت به جای آموزش یک بخش خاص، تک تک جزئیات در مورد این کار به شما آموزش داده می شود شما دراین دوران آموزشی هم به صورت گروهی و هم به صورت انفرادی، تمرین های جدی در مورد پیوند مو را پشت سر خواهید گذاشت.

از آن جایی که این دوره ها معموال با استقبال قابل توجهی روبرو می شوند، افراد زیادی در هر دوره حاضر هستند اما مجتمع سلامت تهران این فرصت را برای همه افراد ایجاد خواهد کرد که حتما میزان توانایی ها و سطح آموزش دیدن آن ها به دقت مورد بررسی قرار بگیرید.

آموزش کاشت ابرو

آموزش دستیاری کاشت مو:

اگر پزشک نیستید و با مدارکی نظیر پرستاری قصد دارد به جای انجام دادن کاشت مو، بخشی از تیم تخصصی انجام این فرایند باشید نیز می توانید از دوره های آموزشی در مجتمع سلامت تهران به خوبی استفاده کنید..

در این دوره شما می توانید با شرایط لازم برای دستیاری پیوند مو نیز آشنا شوید و قابلیت های مورد نیاز برای قرار گرفتن در این جایگاه را پیدا کنید. باید بدانید که اعضای کادر تخصصی کاشت مو تاثیر ویژه ای در انجام این فرآیند دارند و اگر ان ها نباشند.

مجتمع سلامت تهران برگذار کننده دوره های آموزشی پزشکی

آموزش کاشت مو

54
این مطلب مفید بود ؟40
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی