تقویت موی سر
سلامت مو تاثیر زیادی بر زیبایی موها دارند و آشنا شدن با راه های مدرن تقویت و زیبایی مو نگرانی خانم ها برای موهایشان در روز عروسی را رفع میکند.

درمان های مدرن تقویت و زیبایی مو مناسب قبل عروسی

اگر نزدیک مراسم عروسی تان باشد، احتمالاً استرس این را دارید که موهای تان قرار است در مراسم عروسی چه شکل و شمایلی داشته باشد و می ترسید که موهای وز و بد حالتی پیدا کنید. در این قسمت از بهداشت و سلامت پوست و موی نمناک قصد داریم درمان های مویی را به شما معرفی کنیم که تا قبل از مراسم عروسی می تواند مؤثر باشد تا موهای سالم تر و زیباتری داشته باشید.

پروتئین تراپی

پروتئین تراپی می‌ تواند یک راه ترمیم و نوسازی برای موهای تان باشد و باعث شود که سلول های مو دوباره جان بگیرند و بتوانید پوست سر نرم تر با رشد موهای سالم تری را تجربه کنید.

پروتئین تراپی

بوتاکس مو

بوتاکس نه تنها مواد سالم را وارد مو می کند، بلکه از لحاظ ظاهری هم تاثیر زیادی در زیبایی آن دارد. بوتاکس باعث ریلکس شدن و آرام شدن عضلات پوستی می شود، آن ها را نرم می کند و باعث حجیم تر نشان دادن موها خواهد شد و به طور کلی شبیه به یک فیلر یا پر کننده مو است. از طرفی مثل کراتین، مواد شیمیایی ندارد و حاوی فرمالدهید نیست و در نتیجه آسیبی به موهای تان نمی زند، بلکه موهای نازک و شکننده را ترمیم می کند.

درمان پوست سر

شما می توانید با انجام راهکار های رطوبتی؛ پوست سر خود را درمان کنید و روی آن تمرکز بیشتری داشته باشید. این درمان ها در سالن های آرایشی انجام می شود و پوست سر شما را به خوبی تمیز و نرم می‌ کنند و از ایجاد چربی اضافه روی پوست سر جلوگیری خواهند کرد که معمولاً این کار را با اسکراب ها، روغن تراپی، انواع فوم ها و اسپری ها و دیگر مواد انجام می دهند.

درمان پوست سر

درمان درخشندگی مو

محصولات برای براقیت مو بسیار زیاد و متنوع هستند و باعث می‌ شوند که رنگ موهای شما جذاب تر به نظر برسند و مهم تر از همه اینکه فرد متخصص می تواند با اعمال مواد لازم روی موها و شستشوی مناسب، این درمان را به بهترین نوع ممکن به کار بگیرد و مویی ابریشمی و براق به شما تحویل دهد.

درمان سیستئین

سیستئین یک جاذب طبیعی است که باعث نرم شدن مو ها می شود و وزی را از بین می برد. موها را از خشکی و آسیب‌ حفظ می‌ کند و پروتئین لازم را به موها می بخشد که در انجام این کار، موها را می شویند و بعد با سشوار خشک می کنند و سپس ترکیب سیستئین را به قسمت های کوچکی از مو می زنند.

البته این کار را برای ریشه مو انجام می‌ دهند و بعد از آن؛ از شیت های پلاستیکی استفاده کرده و به مدت 45 دقیقه موها را می‌ پوشانند. این ترکیب سیستئین در معرض گرما قرار می‌ گیرد تا فعال شود؛ سپس سشوار کشیدن را آغاز می‌ کنند و بعد با اتو؛ موها را صاف می کنند و بعد شامپو و نرم‌کننده می‌ زنند که بعد از خشک شدن، مو نرم و صاف خواهد بود و حالت وز نخواهد داشت.

روش تقویت موی سر واسه اونا که عروسیشون نزدیکه

3.458
این مطلب مفید بود ؟4018
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش بهداشت وسلامت نمناک/ن/ش
وبگردی