حامد بهداد
نام حامد بهداد، بازیگر محبوب سینما و تلویزیون که به تازگی در سریال سرگیجه با هادی حجازی فر و رعنا آزادی ور، همبازی است، به دلیلی وایرال شد.

اسم و فامیلی واقعی حامد بهداد در شناسنامه

حامد بهداد بازیگر نقش پیمان در سرگیجه تازه ترین سریال نمایش خانگی، مانند بسیاری از هنرمندان نام اصلی خود را تغییر داده است. بازیگر نقش فواد در فیلم سینمایی روز سوم با انتشار پستی در اینستاگرام خود از اسم اصلی و کامل خود رونمایی کرد. در ادامه این بخش از نمناک حقیقت منتشر شده از شناسنامه حامد بهداد توسط خودش را مشاهده می کنید.

حامد بهداد بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان که برای نخستین بار با فیلم «آخر بازی» با پیشنهاد رامبد جوان به سینمای ایران معرفی شد؛ در پست اینستاگرامیش از محمد جهان آرا و رشادت هایش در روز آزاد سازی خرمشهر نوشت.

آقای بازیگر که با نقش آفرینی در سریال کیمیا در نقش شهید جهان آرا با انتقادات و تحسینات بسیاری روبرو شد، پس از ابراز خرسندی برای بازی در نقش این شهید بزرگوار از خانواده ایشان طلب دعای خیر نمود و در آخر این متن از نام اصلی و واقعی خود رونمایی کرد.

اسم واقعی حامد بهداد

نام اصلی و واقعی بازیگر سریال می خواهم زنده بمانم، حامد تفنگساز صابری بهداد است که در دنیای هنر از نام مختصر ایشان استفاده می شود. او فرزند اول خانواده بوده و پدرش محمود تفنگساز صابری بهداد شاعر و یک برادر کوچک‌تر از خودش به نام حسام دارد.

حامد بهداد

حامد بهداد بازیگر نقش پیمان در سریال سرگیجه

مختصر بیوگرافی حامد بهداد و فیلم هایش

حامد بهداد متولد 26 آبان 1352 در مشهد است و در فیلم‌هایی چون سرگیجه، می خواهم زنده بمانم، دندون طلا، کیمیا، بوتیک، کافه ستاره، روز سوم، کسی از گربه‌های ایرانی خبر نداره، جرم، سعادت‌آباد، آرایش غلیظ، خانه دختر، نیمه‌شب اتفاق افتاد، سد معبر، قصر شیرین و...بازی کرده است.

حقیقت لو رفته از شناسنامه حامد بهداد + عکس

3.719
این مطلب مفید بود ؟145
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی