هانیه توسلی
انتشار تصویری متفاوت در اینستاگرام هانیه توسلی که به درخواست یکی از دوستانش صورت گرفته بود، موجی از نظرات را به سمت خانم بازیگر روانه کرد.

نمای کامل عکس پروفایل هانیه توسلی منتشر شد

هانیه توسلی که در میان مخاطبان تلویزیون با نقش هستی در میوه ممنوعه شناخته شده است، به تازگی عکسی زیبا از چهره بدون آرایش خود بدون هیچ فیلتری منتشر نموده است که در ادامه این بخش از چهره ها در نمناک مشاهده می کنید.

عکس بدون آرایش هانیه توسلی در اینستاگرامش

هانیه توسلی که هر چند وقت یکبار به دلایل مختلف در فضای مجازی توجهات را به خود جلب میکند، به درخواست یکی از دوستان خود، عکس پروفایلش در اینستاگرام را که عکسی از چهره طبیعی، بدون آرایش و نچرالش بود را در پیج رسمی خود منتشر نمود و نوشت:

به درخواست فراوان دوستم که

گفت عکس پروفایلم رو پست کنم

پروفایل هانیه توسلی

این عکس بدون فیلتر که در آن تمامی زوایای پوستی دیده می شود، کولاکی از واکنش ها را در فضای مجازی به همراه داشت، بسیاری از کاربران قربون صدقه خانم بازیگر رفتند و او را سلبریتی شجاع نامیدند چرا که کمتر سلبریتی پیدا می شود که عکس بدون آرایش خود را منتشر نماید، برخی کاربران نیز انتقاداتی از میزان آرایش او داشتند.

مختصری درباره هانیه توسلی و فیلم هایش

هانیه توسلی متولد 14 خرداد 1358 در همدان بازیگر سینما، تلویزیون می باشد. او در پاییز 1379 با سریال «غریبه» وارد قاب تلویزیون شد و سرانجام سال 1380 با فیلم «شام آخر» تجربه حضور در سینما را نیز بدست آورد اما با سریال «میوه ممنوعه» به شهرت رسید.

هانیه توسلی به خاطر بازی در «فیلم شام» آخر تندیس بهترین بازیگر هفتمین جشن خانه سینما را دریافت کرد و در سال 1391 برای بازی در فیلم «دهلیز» سیمرغ بهترین بازیگر نقش اول را از آن خود کرد.

پروفایل هانیه توسلی غوغا کرد؛ نمایی جدید از صورت خانم بازیگر

512
این مطلب مفید بود ؟120
منبع : عکاس: پیام ایرایی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
برچسب : هانیه توسلی
وبگردی