هومن حاجی عبداللهی

ماجرای جنجال بازیگر مشهور پایتخت چیست؟

کد مطلب : 87134تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
در یکی دو روز اخیر، نام بازیگر معروف سریال پایتخت با حواشی و جنجال های متفاوتی در فضای مجازی همراه شده است. حواشی که آقای بازیگر را مجبور به عذرخواهی کرده.

عذر خواهی هومن حاجی عبداللهی از مردم

هومن حاجی‌عبدالهی، بازیگرِ سریال پایتخت و مجری صداوسیما این روزها به خاطر انتشار توییت های انتقاد برانگیز در صدر اخبار قرار گرفته است، بازیگر سریال خوشنام به دلیل انتشار توییت جنجال برانگیزش در مطلبی جدید از مردم صادقانه عذر خواهی کرد ودر صفحه شخصی‌اش نوشت:

من در روزهای گذشته، توییت‌هایی نوشتم که بازخورد خوبی نداشت و موجب رنجش بخش بزرگی از مخاطبان شد. با کمی دقت و مشورت با برخی از دوستان، فهمیدم که آن توییت‌ها اشتباه بزرگی بوده‌اند و پاک‌شان کردم. امیدوارم ملت ایران، که میدانم در روزهای سختی گرفتارند، عذرخواهی صادقانه مرا بپذیرند.

توییتر

رحمت سریال پایتخت در روزهای گذشته توییتی را منتشر کرده و نوشته بود:

"روزمان را با نام خدا و گور پدر حرف مردم آغاز کنیم. "

این توییت با واکنش های زیاد و انتقادات فراوانی در فضای مجازی همراه بود، این بازیگر در پاسخ یکی از کاربران که نوشته بود:«مگر همین مردم او را به این جا نرسانده‌اند»؟ پاسخ داده بود که:«نه»!

برخی دیگر از کاربران نیز از او حمایت نموده و بیان کرده اند گور پدر حرف مردم یک عبارت قدیمی با کاربرد مشخص است اما این سخن شهرام سریال خوشنام جریان عجیبی را نسبت به او در فضای مجازی به راه انداخته و بسیاری او را به دهان کجی در مقابل شهروندان دردمند این مملکت متهم نموده اند.

مختصری درباره هومن حاج عبداللهی

هومن حاجی عبداللهی گوینده و مجری تلویزیون متولد 23 تیر 1354 است. او در سال 1382با سلیمه قطبی گوینده و مدیر دوبلاژ ازدواج کرده و دارای یک فرزند پسر به نام جانان است.

هومن حاجی عبداللهی

هومن حاج عبداللهی در سال 1380 در برنامه کودک «رنگین کمان» از شبکه پنج سینما صداپیشه عروسک «پنگول» بود. او در عرصه دوبله نیز فعالیت داشته است. خوشنام، نون خ، پایتخت، آقا و خانم سنگی، بیمار استاندارد، علی‌البدل، دختر گمشده از آثاری هستند که هومن حاجی عبداللهی در آن‌ها به ایفای نقش پرداخته است.

ماجرای جنجال بازیگر مشهور پایتخت چیست؟

4.821
این مطلب مفید بود ؟201
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
1 نظر به ثبت رسیده است
مریم. م1401-02-24
خسته نباشید. خدا قوت. واقعا مجموعه خوشنام زیبا آموزنده بود وهمراه باخنده. تشکر ازکل عوامل این مجموعه.
10
وبگردی