مانی رهنما و صبا راد
صبا راد و همسرش مانی رهنما که به کرونا مبتلا شده و به دلیل وخامت حالشان در بیمارستان بستری شده بودند از حال این روزهای خود خبر دادند.

ابتلای شدید صبا راد و مانی رهنما به بیماری کرونا

 مانی رهنما خواننده مطرح موسیقی پاپ و همسرش صبا راد که بعد از مهاجرت از ایران بار دیگر به کشور بازگشتند به بیماری کرونا مبتلا شده و مدتی را در بیمارستان بستری بودند.

 این زوج هنری به همراه مادر مانی رهنما از روزهای پیش از نوروز 1400 به ویروس کرونا مبتلا شده و به دلیل بدتر شدن شرایط بستری شده و تعطیلات نورو را در بیمارستان سپری کردند.

صبا راد و مانی رهنما

بهبودی مانی رهنما و همسرش از بیماری کرونا

صبا راد مجری سابق برنامه به خانه برمی گردیم با انتشار ویدئویی در اینستاگرام، خبر از بهبود وضعیت خود و همسر و مادر همسرش در بیمارستان داد.

صبا راد در اینستاگرام خود با اعلام بهبود بوضعیت خود نوشت:

و این کرونا

یادتونه با چه اشتیاقی بخاطر دیدن مادرم که اتفاقا عمل آب مرورارید داشتن با مامان سارا و مانی راهی گرگان شدیم؟

تا اونجای سفر همه چی خوب بود تا اینکه دو سه روز بعد از سفر حس کردم حالم خوب نیست برای همین تصمیم گرفتیم سریع برگردیم و توی تهران تست کرونا دادیم که متاسفانه جواب تست مثبت شد خوب خیلی نگران شدم و ترسیدم بیشتر برای مامان سارا، برای همین بلافاصله اومدیم بیمارستان نیکان غرب تست ریه دادیم گفتن درگیری خیلی کمه برید خونه استراحت کنین و دارو مصرف کنین ما هم داروهامونو تهیه کردیم اومدیم خونه اما هر روز حال هر سه مون وخیم تر می شد بطوریکه دیگه سه شب بود نخوابیده بودم. برادرم و خانومش اومدن وبه اصرار اونها،دوباره اومدیم بیمارستان نیکان اینبار خبر خوبی برامون نداشتن متاسفانه کمتر از شش روز بخش عمده ای از ریه ها درگیر شده بود و سریع دستور بستری هر سه مون رو دادن دیگه متوجه هیچی نبودم یه حال خلسه و ادراک پایین با درد فراون از سرفه های مکرر که دیگه امانمو بریده بودن

تلاش کادر درمان وپزشکی که ٢٤ساعته داشتن تلاش می کردن نگرانی دوست و خانواده و فامیل و دعای خیرشون توی دلم امید رو روشن نگه داشت تا بعد از نزدیک به ٢٠روز جدال تلخ و نابرابر به لطف خدا ودعای شما در شرایط نسبتأ مطلوبی هستیم. الهی شکر

توروخدا، توروخدا ، توروخدا بیشتر مراقب باشیم

مانی رهنما و همسرش

صبا راد و همسرش مانی رهنما پس از چند سال زندگی مشترک تصمیم به مهاجرت و زندگی در خارج از ایران گرفتند اما پس از چند ماه و انتشار تصاویری از ایران صبا راد خبر از بازگشت خودشان به ایران را داد و گفت که مهاجرت آنها دائمی نبوده است.

خبر جدید از وضعیت کرونای شدید مانی رهنما و صبا راد

3.520
این مطلب مفید بود ؟146
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
وبگردی