مهدی یغمایی

عاشقانه همسر مهدی یغمایی برای تولد شوهرش

تاریخ انتشار : 22 مرداد 1401کد مطلب : 88214زمان مطالعه : 2 دقیقه
نگار، همسر مهدی یغمایی به مناسبت تولد این خواننده معروف عکس و پیامی احساسی در اینستاگرام منتشر کرد.

تبریک عاشقانه تولد مهدی یغمایی از طرف همسرش

مهدی یغمایی خواننده مشهور موسیقی پاپ روز گذشته مصادف با 21 مردادماه، تولد چهل و شش سالگی خود را جشن گرفت. همسر خواننده تیتراژ سریال نجلا با انتشار ویدیویی از تولد مهدی یغمایی زادروزش را تبریک گفت.

نگار همسر خواننده محبوب آهنگ حس می‌ کنم تورو به مناسبت تولد همسرش استوری که در این بخش از نمناک مشاهده می کنید را نیز منتشر نمود و نوشت:

امسال دهمین تولدیه که کنار هم هستیم

امیدوارم صدمین تولدتم کنار هم جشن بگیریم

تولدت مبارک پایه ترین، رفیق ترین همسر

مهدی یغمایی

مختصر بیوگرافی نگار، همسر مهدی یغمایی

نگار ناصری همسر مهدی یغمایی متولد 2 اسفند 1366 می باشد که در 26 اسفند 91 با این خواننده آشنا و در نهایت این رابطه در 26 خرداد 1397 به ازداج ختم شد. این زوج فرزندی ندارند، مهدی یغمایی داور برنامه شب کوک قطعه ای به نام نگارا را منتشر کرده است که بدون شک در وصف همسرش می باشد.

همسر مهدی یغمایی

بیوگرافی مختصر مهدی یغمایی

مهدی یغمایی خواننده مشهور موسیقی پاپ متولد 21 مرداد 1355 در شاهرود است. پدرش مداح و اصالتا اهل اصفهان و دو خواهر و یک برادر کوچکتر دارد. او در کودکی به قرائت قرآن و تک خوانی گروه سرود در دبستان می پرداخت و از نوجوانی استعدادش را کشف کرد و فعالیت خود را به‌صورت جدی از سال 1372 با نواختن پیانو و آواز سنتی حرفه ای آغاز کرد و در سال 1390 با خواندن تیتراژ برنامه ماه عسل احسان علیخانی بنام «حس می‌ کنم تورو» چهره و صدایش مورد توجه قرار گرفت.

او در برنامه شب کوک با اجرای باربد بابایی، یکی ازاعضای هیئت داوران بود. یکی از مشهورترین کارهای مهدی یغمایی خواندن تیتراژ سریال نجلاست و از آهنگ های معروف او می توان جانا، نگارا، صنما، دختر بهار، سایه، دلم تنگه، ستاره جون و… اشاره کرد.

عاشقانه همسر مهدی یغمایی برای تولد شوهرش

4.623
این مطلب مفید بود ؟212
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی