مریم اوزرلی
مریم اوزرلی بازیگر نقش خرم سلطان در سریال حریم سلطان، در استوری جدید خود از زیباترین کیف دستی دنیا رونمایی کرد.

بازیگر نقش خرم سلطان، از زیباترین کیف دستی دنیا رونمایی کرد

مریم اوزرلی بازیگر نقش خرم سلطان که با بازی در سریال پر بیننده حریم سلطان به شهرت جهانی دست یافت، در تازه ترین استوری خود عکس کیفش را به نمایش گذاشت و آن را بهترین کیف دستی دنیا نامید. در ادامه این بخش از نمناک تصویر کیف دستی خرم سلطان مشهور را منتشر نموده ایم.

استوری خرم سلطان

بازیگر سریال "ملکه شب" در تازه ترین استوری خود عکس کیفی را با طرفدارانش به اشتراک گذاشت و آن را بهترین کیف دستی دنیا نامید اما نه تنها این کیف جزو برندهای معروف دنیا نبود بلکه کاردستی بود که دخترش لارا با عشق برای او درست کرده است! مریم اوزرلی دختری به نام لارا دارد که متولد 10 فوریهٔ 2014 می باشد.

مختصر بیوگرافی و فیلم های مریم اوزرلی

مریم اوزرلی بازیگر آثاری چون آخر هفتهٔ کاملاً دیوانه، خط،ستاره‌ها بر روی یخ، سفر بی بازگشت، پرونده‌ای برای دو نفر، ملکه شب، بلک میرور و... متولد 12 اوت 1983 در شهر کاسل آلمان است، پدرش حسین ترک تبار و مادرش اوسولا یک بازیگر آلمانی تبار است، دو برادر و یک خواهر بزرگ تر از خود دارد.

خرم سلطان

او درس بازیگری را در هامبورگ خوانده است و در سال 2012 به خاطر بازی در نقش خرم سلطان برنده جایزه پروانه طلایی بهترین بازیگر زن شد اما در سال 2013 به طور ناگهانی بازی در سریال حریم سلطان را رها کرد. مریم اوزرلی به انتخاب لیست جهانی CB150 به عنوان یکی از زیباترین زنان جهان ثبت شده است.

زیباترین کیف دستی دنیا مال خرم سلطان شد+ عکس

3.829
این مطلب مفید بود ؟227
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی