جام جهانی 2022 قطر

بزرگترین غایب جام جهانی 2022؛ ستاره ای که جا ماند

تاریخ انتشار : 16 آبان 1401کد مطلب : 89113زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه علاقه مندان به جام جهانی 2022 قطر، نام ستاره ای را در لیست بهترین فوتبالیست های حاضر در جام جهانی به عنوان غایب خواهند دید.

بزرگترین غایبان جام جهانی 2022 قطر؛ ستاره های جامانده

احتمالا همه شما به دنبال تماشای جام جهانی 2022 قطر هستید؛ اما باید بدانید که بعضی از بزرگ ترین بازیکنان فوتبال در سطح جهان در این رقابت حضور ندارند که در این قسمت از نمناک قصد داریم لیستی از نام این افراد را بگوییم. در واقع علت غیبتشان هم این است که تیم کشورشان نتوانسته جواز حضور در جام جهانی را بگیرد.

ارلینگ هالند

ارلینگ هالند از سن 19 سالگی مشغول به بازی فوتبال شد و در 23 مسابقه فوتبال توانست 21 گل را به ثبت برساند. این بازیکن نروژی که در تیم منچستر سیتی فعالیت می‌ کند و یکی از سریع ترین بازیکنان دنیاست؛ امسال در جام جهانی حضور ندارد.

ارلینگ هالند

محمد صلاح

محمد صلاح ستاره محبوب لیورپول خودش قبلا اعلام کرده کرده بود که حضورش در جام جهانی قطعی نیست. او یکی از بهترین بازیکنان دنیاست که در مصر زندگی می‌ کند و پنالتی های بسیار عالی را به نام خودش ثبت کرده است. او در سال 2018 به خاطر آسیبی که دیده بود، نتوانست به موفقیت تیم ملی فوتبال مصر کمک کند و امسال هم در جام جهانی حضور ندارد.

محمد صلاح

دیوید آلابا

دیوید از اتریش جزء برترین فوتبالیست های جهان است. این بازیکن 30 ساله که گاهی اوقات در تیم های اتریش کاپیتان هم بود، ظاهرا امسال توانایی حضور در جام جهانی را ندارد. او پیش از این هم به عنوان دفاع در رئال مادرید بازی می کرد.

دیوید آلابا

ریاض محرز

ریاض از کشور الجزایر که در سال 2016 برنده جوایز زیادی هم شد، امسال در جام جهانی حضور ندارد و انگار که به طور کل امیدش را برای حضور در جام جهانی 4 سال آینده هم از دست داده، زیرا او تا 4 سال آینده 35 سال سن خواهد داشت.

ریاض محرز

مارتین اودگارد

مارتین در سن 23 سالگی به عنوان کاپیتان تیم فعالیت می کرد و یکی از ستاره های تیم ولی فوتبال نروژ است. او از همان سن 15 سالگی هم به صورت تخصصی فوتبال بازی می کرد و یکی از جوان‌ ترین استعداد های دنیا است و رکوردهای زیادی را هم به ثبت رسانده است؛ اما امسال در جام جهانی حاضر نیست.

مارتین اودگارد

جیانلوئیجی دوناروما

جیانلوئیجی دوناروما فوتبالیست معروف از کشور ایتالیا؛ مسیر سختی را در فوتبال تجربه کرد؛ اما توانست یکی از بهترین فوتبالیست های جهان باشد. در سال 2015 در تیم فوتبال میلان بازی می کرد و نام و آوازه اش در مسابقات سال 2020 در کل دنیا پیچید؛ اما متاسفانه امسال در جام جهانی حضور ندارد و یکی از غایبان جام جهانی به شمار می رود.

جیانلوئیجی دوناروما

فرانک کسیه

فرانک از ساحل عاج در کشور آفریقا یکی از برترین بازیکنان دنیاست که از سن پایین توانسته بود افتخارات زیادی را کسب کند. او در 5 فصل بازی فوتبال توانسته بیش از 30 گل به ثبت برساند؛ اما فرانک هم جزء افرادی است که امسال در جام جهانی حضور نخواهد داشت.

فرانک کسیه

لوییس دیاز

لوییس از کلمبیا یکی از بزرگترین ستارگان فوتبال است که در سال 2021 درخشش زیادی را از او دیده ایم و گل های خیلی بزرگی را هم به ثبت رسانده و توانسته باعث افتخار تیمش باشد؛ اما باید 4 سال دیگر برای حضور در جام جهانی صبر کند.

لوییس دیاز

مارکو وراتی

مارکو یکی از بهترین بازیکنان دنیا از کشور ایتالیا است. در 20 سالگی به صورت حرفه ‌ای در تیم‌ های بزرگی فعالیت کرد؛ اما اسیب دیدگی های زیادی را تجربه کرد و باعث شد که در سال جام جهانی 2014 و یورو 2016 حضور نداشته باشد.

مارکو وراتی

ویکتور اوسیمهن

ویکتور از نیجریه هم یکی از بزرگترین فوتبالیست های دنیاست که در سن 23 سالگی افتخارات زیادی را رقم زده بود و 30 گل درخشان را در چند مسابقه پی در پی به ثبت رساند؛ اما ظاهرا او هم امسال نمی تواند در جام جهانی حضور داشته باشد.

ویکتور اوسیمهن

ویکتو اوسیمهن در کنار دروازه بان سابق ایتالیا جانلوئیجی بوفون

بزرگترین غایب جام جهانی 2022؛ ستاره ای که جا ماند

4.49
این مطلب مفید بود ؟81
منبع : بخش خبری نمناک/ن/ن.ح
وبگردی