سوختن موهای بازیگر
یکی از اتفاقات خطرناکی که این روزها زیاد به گوشمان رسیده است سوختن موها در تولدها می باشد. این بار این اتفاق وحشتناک برای یک خانم بازیگر معروف رخ داد.

اتفاقی عجیب در جشن تولد خانم بازیگر

روز گذشته یکی از ویدئوهای وایرال فضای مجازی، مربوط به اتفاقی بود که در جریان جشن تولد یکی از بازیگران معروف هالیوود رخ داد، اتفاقی که چنانچه در این بخش از چهره های نمناک میخوانید و مشاهده می کنید، ابتدا به ظاهر خنده دار اما کمی بعد جدی شد.

" نیکول ریچی " بازیگر آمریکایی هالیوود، به همراه دوستانش تولد 40 سالگی اش را جشن گرفته بود و این دورهمی را به صورت لایو با دنبال کنندگانش به اشتراک گذاشته بود. همه چیز به صورت لحظه به لحظه و به شکل آنلاین در حال اجرا بود تا اینکه نوبت به فوت کردن شمع کیک شد.

سوختن موهای نیکول ریچی

خانم بازیگر برای فوت کردن شمع تولدش کمی خم شد و از آنجا که موهایش از هر دو طرف صورتش آویزان بود، شعله ی یکی از شمع ها به گوشه ای موهایش گرفت. او که غرق در آرزو و فضای فوت کردن شمع تولدش بود متوجه این مسئله نشد تا اینکه یکی از نزدیکانش او را متوجه این اتفاق کرد.

" نیکول ریچی " ابتدا با خنده سعی کرد آتش موهایش را خاموش کند اما خیلی سریع متوجه شد که ماجرا به این سادگی ها هم نیست، در همان لحظه صورت خندان او تبدیل به چهره ای وحشت زده شد و فورا برای خاموش کردن موهای آتش گرفته اش آنجا را ترک کرد. از قرار معلوم به جایی رفت که بتواند با آب آتش را خاموش کرده و موهایش را از سوختگی بیشتر حفظ کند.

خوشبختانه ماجرا ختم به خیر شد و او پس از خاموش کردن موهای آتش گرفته اش دوباره با دنبال کنندگانش ارتباط گرفته و از همه آنها برای حضور در جشن تولدش و ابراز نگرانی به دلیل حادثه ای که هنگام فوت کردن شمع برایش رخ داد تشکر کرد.

اتفاقی عجیب در جشن تولد خانم بازیگر معروف+ عکس

3.3163
این مطلب مفید بود ؟10954
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی