تغذیه

خواص آب گوجه فرنگی
برای زیبایی ، جوانی ، تناسب اندام و دهها گزینه ی تیک خورده ی سلامتی دیگر آب گوجه فرنگی بنوشید.
تغذیه سالم در تابستان

اصول تغذیه ای در گرم ترین روزهای سال

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شاید با تغییر فصل به تابستان و تعطیلات تابستانی افراد به نوع تغذیه خود بی توجه باشند ولی تغذیه سالم در تابستان با توجه به تغییر آب و هوا اهمیت زیادی دارد.
با عجله غذا خوردن

اگر با عجله غذا بخورید .... !!

زمان مطالعه : 7 دقیقه
با عجله غذا خوردن باعث افزایش وزن و هضم ضعیف غذا می شود در صورتی که آهسته خوردن باعث کنترل اشتها و به هضم غذا کمک بزرگی می کند.
کاهش عمر

غذاهایی که عمر را کم می کنند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ما همیشه انواع مواد غذایی را با هدف مراقبت از سلامت و حفظ تندرسی خود مصرف می کنیم اما گاهی نتیجه برعکس است و خوراکمان آنگونه که باید اثر مثبت ندارد.
فواید غذای خانگی

به این دلایل فقط غذای خانگی بخورید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای اینکه بتوانیم سلامت خود را حفظ کنیم باید غذای سالم تهیه کنیم و طبخ غذا در خانه به دلیل فواید غذای خانگی بهترین راه حل می باشد.
همراه شیر

آنچه هرگز نباید همراه شیر بخوریم

زمان مطالعه : 4 دقیقه
عادت های غلطی در میان مردم رایج است که شیر را با هر مواد غذایی مصرف می کنند، در صورتی که مصرف برخی مواد غذایی با شیر به هیچ وجه خوب نیست.
فلفل قرمز

تاثیر فوق العاده فلفل قرمز در کاهش وزن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
فلفل قرمز به کاهش اشتها و افزایش سرعت کالری کمک بسیاری می کند، همچنین تاثیرات مصرف فلفل قرمز در کاهش وزن بسیار قابل توجه است.
عوارض مصرف سردی

با خوردن سردی ها چه بلایی سرمون میاد ؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
در کنار غذاهای طبع گرم، غذاهای طبع سرد از مواد غذایی پرکاربرد می باشند که ما از آنها استفاده می کنیم. اما مصرف کم یا زیاد این دسته چه عوارضی به همراه دارد؟
صبحانه مناسب

سحرخیزها صبحانه چی بخورن؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مصرف کردن هر نوع صبحانه ای برای افراد مختلف به هیچ وجه مناسب نمی باشد، افراد شب زنده دار و افراد سحرخیز هر کدام باید صبحانه مناسب خود را مصرف کنند.
دمنوش بنفشه

دمنوش بنفشه و تاثیر فوق العاده آن بر روی کم خوابی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
جالب است بدانید که دمنوش بنفشه می تواند به درمان بیماری هایی مثل فشار خون و سرطان کمک بسزایی بکند همچنین خواص فوق العاده ای برای پوست دارد.
رژیم ضد سرطان

رژیم غذایی ضد سرطان مخصوص خانم ها و آقایان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
رژیم غذایی تاثیر بسیاری در پیشگیری از انواع سرطان ها دارد. برای جلوگیری از سرطان میتوانید از مواد غذایی ضد سرطان مانند روغن زیتون ، زردچوبه و ماهی استفاده کنید.
اهمیت جویدن غذا

4 دلیل بسیار مهم برای جویدن غذا

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اهمیت جویدن غذا بسیار بالا است و جویدن کامل غذا می تواند فواید بی نظیری را به همراه داشته باشد، البته که چهار دلیل بسیار مهم برای جویدن غذا نیز وجود دارد.
تابستان و طب سنتی

تغذیه پیشنهادی طب سنتی برای تابستان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
با شروع فصل تابستان و تغییراب آب و هوا باید تغذیه خود را تغییر دهید و از مصرف برخی مواد غذایی پرهیز کنید تا آسیبی به سلامت شما وارد نشود.
مولتی ویتامین

بهترین ساعت مصرف مولتی ویتامین + فواید و عوارض

زمان مطالعه : 10 دقیقه
برای خرید یک مولتی ویتامین حتما از یک شرکت معتبر خریداری کنید زیرا خیلی از شرکت ها مولتی ویتامین های قلابی را در بازار عرضه می کنند.
سیب زمینی جوانه زده

سیب زمینی جوانه زده رو میشه خورد ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اغلب افراد با مشاهده سیب زمینی های جوانه زده برای استفاده از آن ها دچار تردید می شوند، در برخی مواقع نباید سیب زمینی جوانه زده را مصرف کرد.