غذا با رب انار
غذاهای بسیار خوشمزه ای با انار و بادمجان وجود دارد که معمولا در مناسبت های خاص مثل شب یلدا طبخ می شوند و تنوع بالایی دارند و غالبا جزء منو شام هستند.

غذا با انار، رب انار و بادمجان

غذاهای خوشمزه ای که می توانید با انار تهیه کنید و غالبا برای شام شب یلدا سرو می شوند، تنوع بالایی دارند. از غذا با انار و گوشت تا غذا با رب انار و مرغ که تنها بخشی از لیست متنوع موجود هستند را در مطالب قبلی آشپزخانه نمناک معرفی و آموزش دادیم و حالا قصد داریم چند غذای خوشمزه مجلسی با انار و بادمجان را به شما معرفی کنیم.

طرز تهیه یک غذای ساده برای شام، غذای سریع و راحت و عناوین مختلف دیگر میتواند جزو موضوعاتی جستجو شده ای باشد که شما را به نتیجه دلخواهتان برای پخت یک غذای ایرانی متنوع، برساند. موضوعاتی که امروز با عنوان غذا با رب انار و بادمجان پیشنهاد خواهیم داد.

فراموش نکنید که طبق روال همیشگی مطالب معرفی غذاهای ساده و خوشمزه در آشپزخانه نمناک، برای مشاهده دستور تهیه هریک از غذاها، کافیست روی نوشته زیر عکس کلیک کنید.

غذای خوشمزه با انار:خورش انار و بادمجان

چند عدد بادمجان قلمی، مقداری گوشت مرغ و دانه های وسوسه برانگیز انار که با آب این میوه پرخاصیت غذای شما را معطر خواهد کرد، میشود همان غذای مجلسی شب یلدایی که دوست داشتید. کافیست یکبار امتحان و خانواده عزیزتان را غافلگیر کنید. در دستور تهیه این غذا، نکات مهمی را برای خوشمزه تر شدن خورش انار و بادمجان گفته ایم که برایتان کاربردی خواهند بود.

خورش بادمجان

"طرز تهیه خورش انار و بادمجان"

غذای نونی خوشمزه:بادمجان شکم پر

بادمجان شکم پر انواع مختلفی دارد و برخی شهرهای کشورمان ایران، آن را به سبک انحصاری استان خودشان تهیه می کنند. بادمجان شکم پر شمالی از معروف ترین این رسپی هاست که آموزشش را ما هم در بخش آشپزی نمناک داریم و مثل همیشه با استقبال فوق العاده شما کاربران هم روبرو است.

این غذا را هم با برنج و هم بدون برنج می توان سرو کرد و به جرات یکی از محبوب ترین ها در لیست غذا با رب انار و بادمجان است.

بادمجان شکم پر

"طرز تهیه بادمجان شکم پر"

غذای ساده و سریع:پوره بادمجان و انار

یک پیش غذا با انار و بادمجان که در این غذا، نقش انار به عنوان مواد تزیین غذاست اما نمیتوان تاثیر دانه های انار را در جذاب تر شدن این غذا نادیده گرفت. این دستور تهیه، جزو غذاهای ساده و سریع است که به عنوان پیش غذا برای وعده نهار و شام قابل استفاده می باشد.

پوره بادمجان

"طرز تهیه پوره بادمجان و انار"

خوشمزه ترین غذاها با انار، رب انار و بادمجان+ طرز تهیه

4.510
این مطلب مفید بود ؟91
منبع : بخش آشپزخانه نمناک/ن/ن.ح
وبگردی