سعید چنگیزیان
سعید چنگیزیان و همسرش تجربه همکاری مشترک در فیلم معروفی را با هم داشتند که در آنجا نیز بازیگر نقش آصف میرزا سریال گیلدخت، خوش درخشید.

فیلم سعید چنگیزیان و همسرش الهام کردا

سعید چنگیزیان بازیگر نقش آصف میرزا در گیلدخت که به تازگی از شبکه اول سیما بر روی آنتن رفته است، تجربه بازی در نقش های گوناگونی را در کارنامه هنری خود دارد. بازیگر نقش ناصر ریزآبادی پسر نعمت و وارث شرکت در سریال نمایش خانگی زخم کاری از جمله هنرمندانیست که همسرش همکار او و بازیگر است. در ادامه این بخش از فرهنگ و هنر نمناک به معرفی فیلمی می پردازیم که بازیگر نقش ستار پسر کریم بوستان در سریال برادر جان با همسر واقعیش همکاری داشته است.

سعید چنگیزیان

سعید چنگیزیان بازیگر نقش آصف میرزا در سریال گیلدخت

فیلم مشترک آصف میرزای قاجاری گیلدخت و همسر واقعی اش

سعید چنگیزیان که به تازگی در سریال گیلدخت به کارگردانی مجید اسماعیلی نقش آصف میرزا را ایفا نموده است، با همسر بازیگرش الهام کردا در فیلم سینمایی آندرانیک به کارگردانی حسین مهکام در کنار یکدیگر نقش آفرینی کرده اند.

آندرانیک فیلمی در ژانر خانوادگی و درام به کارگردانی، تهیه کنندگی و نویسندگی حسین مهکام محصول سال 1396 است که داستان یک شاعر جوان ارمنی به نام آندرانیک را به تصویر می کشد که یک سروان اداره نظیمه در جستجوی اوست. این سروان در جستجوی آندارنیک به خانه یک کشیش ارمنی می رود تا بلکه ردی از او پیدا کند اما…

سعید چنگیزیان و الهام کردا

سعید چنگیزیان و همسرش الهام کردا در نمایی از فیلم آندرانیک

رضا بهبودی، سعید چنگیزیان، الهام کردا، آندرانیک خچومیان و مهدی غفوری از بازیگران فیلم آندرانیک هستند، الهام کردا در این فیلم نقش سونیا و سعید چنگیزیان نقش سرهنگ شاهرختاش را ایفا نموده است.

مروری بر دیگر آثار سعید چنگیزیان و همسر بازیگرش

الهام کردا بازیگر و کارگردان تئاتر کشورمان متولد 17 آذر 1357 است و در آثاری چون ساخت ایران، ملکه گدایان، کرگدن، تعبیر وارونه یک رویا، بدون قرار قبلی، سرکوب، ملبورن، رگ خواب، آندرانیک و... ایفای نقش نموده است.

سعید چنگیزیان بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون متولد 22 آذر 1356 در سمنان است و در آثاری چون گیلدخت، برادرجان، توطئه فامیلی، دختر شاه پریون، چهارراه استانبول، تفریق، جمشیدیه، خشم و هیاهو، سارا و آیدا، گرگ بازی، آندرانیک و... ایفای نقش نموده است.

فیلم مشترک سعید چنگیزیان و همسرش+ عکس

4.511
این مطلب مفید بود ؟101
منبع : عکاس: میلاد بهشتی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی