ورزش کردن
در این مقاله میخواهیم به شما بیاموزیم از این بلا که باعث در خانه ماندن ما انسان ها شده نهایت استفاده را کنیم و در خانه های خودمان با وسایل ورزشی خانگی ورزش را شروع کنیم .

از چه وسایل ورزشی در خانه میتوانیم استفاده کنیم 

وسایل ورزشی خانگی میتوانند دوران تنهایی و در خانه ماندن قرنطینه رو صد درجه برایتان تغییر دهند !حتما شما هم در دوران کرونا انزوا و یکجا نشینی را بیشتر از هر زمان دیگری تجربه کرده اید .حتما میدانید عدم تحرک خودش نوعی سرطان است که از بدن یک شخص قربانی تغذیه میکند.

مناسفانه این سرطان مانند یک تومور مغزی نیست که با یک جراحی حل و فصل گردد .یکجا نشینی و عدم تحرک ابتدا روحیه ی یک شخص را فلج و سپس جسم آن را رو به زوال میبرد !

در این مقاله میخواهیم به شما بیاموزیم از این بلا که باعث در خانه ماندن ما انسان ها شده نهایت استفاده را کنیم و در خانه های خودمان با وسایل ورزشی خانگی ورزش را شروع کنیم.

4تا از بهترین وسایل ورزشی مخصوص خانه که در دوران کرونا بهتر از هر زمانی برای ما میسر هستند .

چه ورزشی را میتوان در خانه انجام داد؟ از چه وسایلی میتوان بهره برد تا ورزش عالی و با کیفیتی داشته باشیم؟آیا ورزشی هست که ما به مربی ها نیاز نداشته باشیم و بتوانیم خیلی راحت درخانه های خودمان آن را انجام دهیم ؟
4 ورزش جادویی وجود دارد که میشود در خانه های خود به آن ها پرداخت اولین آن ها پس با ما همراه باشید .

بدنسازی در خانه

یکی از ورزش های معمول که در بین مردم قبل از همه گیر شدن کرونا  رواج داشت ورزش بدنسازی بود .که متاسفانه با تعطیلی طولانی مدت این باشگاههای ورزشی عملا امکان استفاده از دستگاههای مختلف وجود ندارد.ورزش بدنسازی قابلیت این را دارند که عضلات بدن را تقویت کنند و علاوه بر فراهم آوری سلامت عمومی بدن میتوانند مانع بروز بیماری ها و ضعف های عضلانی گردد.

دستگاه های بدنسازی خانگی تعداد بیشماری از حرکات بدنسازی را ساپورت میکنند و اگر جان خودتان را دوست دارید وتوان ریسک حضور در باشگاه بدنسازی را ندارید، میتوانید نیاز خود را با دستگاه های همه کاره و چند کاره بر طرف کنید .

دستگاه های بدنسازی چند کاره یا همان خانگی دستگاهی است که درواقع بیشترین مقدار ابزار را در کمترین فضای ممکن تعبیه کرده است و با کیفیت های متنوعی عرضه شده است .بسیاری از ورزشکاران حرفه ای اظهار کرده اند که تفاوت معنا داری بین فشار این دستگاه ها و دستگاه های باشگاه متوجه نشده اند !پس دستگاه های بدنسازی البته به سبک خانگی یکی از بهترین وسایل ورزشی خانگی به حساب می آیند

ورزش تی آرایکس

یکی از ورزش های مناسب برای فضای خانه ورزش تی آر ایکس است.
این ورزش به صورت جالبی رو به رشد است و روزانه علاقه مندان زیادی را به خود جلب می کند. تی آر ایکس به شما کمک می کند تا :
  1. عضله سازی کنید
  2. چربی سوزی کنید
  3. در فضای کم ورزش کنید
  4. سریعا نتیجه بگیرید
  5. منتاسب رشد کنید
اگر بصورت کلی میدانید ورزش تی ار ایکس چیست و فقط به دنبال آموزش آن هستید میتوانید حرکات تی ار ایکس را رایگان و کامل بیاموزید .
در آپارتمان های کوچک امروزی یکی از ورزشهای پر طرفدار همین ورزش تی آرایکس است نیاز و به فضای کمی دارد.
ورزش TRX  با توجه به مزایای مناسبی که دارد ، ابزار آن نیز از قیمت مناسبی برخوردار هست.
البته در نظر داشته باشید که:
بند trx اساسا با کش های ورزشی تفاوت دارند ؛ کش ها با ایجاد مقاومت عامل تقویت عضلات را بوجود می آورند اما طناب تی آر ایکس از وزن خود شما نیرو میگیرد و این مهم ترین اصل در تمرینات این ورزش است .
یک ورزش ارزان در عین حال مفید برای سلامتی شماست که نسبت به دستگاه بدنسازی از مزایای خوبی برخودار است .
اگر در میان بند های تی ار ایکس گوناگون سر در گم شده اید و میخواهید با ارزان ترین قیمت مرغوب تربن کیفیت را تهیه کنید .
بند تی ار ایکس را از واردات شرکت داینامیک فیت تهیه کنید، البته این پیشنهاد تبلیغ نیست، بلکه کیفت آن توسط کاربران وب سایت ما گزارش و اصل بودن آن تائید گردیده است .

تمرینات کاردیو

تردمیل ها لوازم خوبی هستند ولی توضیح راجب مفاد آن ها دیگر تبدیل به کلیشه شده است .حتی در خانه در مقابل تلویزیون پروانه هم بزنید خوب است ولی با این حال هر دستگاهی که باعث شود شما عرق کنید جزو ورزش های هوازی حساب میشود و خوب است .اگر میخواهید تردمیل بخرید سعی کنید حسابی بازار را موشکافی کنید.
هیچوقت فقط قیمت تردمیل را معیار قطعی خود ندانید .به موارد ریشه ای دقت کنید مانند تعهد شرکت، خدمات پس از فروش، گارانتی، عرض تسمه و در نهایت قدرت موتور و  شیوه ی پاسخ گویی فروشندگان .

کش های ورزشی

کش های ورزش یکی دیگر وسایل ورزشی در خانگی می باشند.
به کمک این کش ها شما می توانید ورزش هایی که مناسب برای ساخت و تقویت عضلات شماست و یا ورزش هایی که به صورت درمانی تجویز میشوند را به راحتی انجام دهید.
این کش ها مقاومت بسیار بالایی دارند و شما می توانید با استفاده از آن حرکات مختلف ورزشی را انجام دهید.
از مزایای این کش ها می توان به موارد زیر اشاره کرد :
  1. مقاومت بالای کش های ورزشی
  2. استفاده برای تمرینات ورزشی و درمانی مختلف
  3. قیمت مناسب کش های ورزشی
با توجه به ویژگی هایی که از این کش های ورزشی گفته شد  این کش ها می تواند گزینه ی مناسبی برای انتخاب یکی از وسله های ورزش در خانه باشد.پس حتما یک کش ورزشی تهیه کنید و از مزایای آن بهره مند شوید

بهترین وسایل ورزشی خانگی مختص به قرنطینه ی کرونایی

55
این مطلب مفید بود ؟50
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی