سلبریتی دور از فضای مجازی
همه ی افراد مشهور و سلبریتی ها در فضای مجازی حضور دارند اما برخی از افراد مشهور هم هستند که علاقه ای به داشتن شبکه های اجتماعی ندارند.

سلبریتی هایی که از فضای مجازی بیزار و دورند

این که شما یک سلبریتی باشید و در فضای مجازی حضور نداشته باشید، اتفاق عجیبی محسوب می شود زیرا بسیاری از افراد مشهور در صفحات اجتماعی هستند و نمی توان باور کرد که سلبریتی هایی هم باشند که صفحه اجتماعی نداشته باشند اما این مسئله در مورد بعضی سلبریتی ها صدق می کند که در این قسمت از چهره های نمناک بعضی از این افراد را به شما معرفی خواهیم کرد که به گفته ی خودشان از فضای مجازی و اینترنت بیزارند.

جنیفر لارنس

جنیفر لارنس یکی از مشهورترین بازیگرانی است که می تواند در صفحات اجتماعی میلیون ها دنبال کننده را با خود همراه کند اما صفحه اجتماعی عمومی ندارد. جنیفر در مورد صفحات اجتماعی صحبتی نمی کند و علت اینکه در آن حضور ندارد را هم بیان می کند.

او به این قضیه که مردم شبکه های اجتماعی را دوست دارند، احترام می گذارد و می داند که این شبکه ها بخش اعظمی از زندگی انسان ها را تشکیل می دهد و اما می گوید که این مسئله را برای خودش خیلی جالب نمی داند. او همچنین اظهار می کند که در استفاده از تکنولوژی مهارت بالایی ندارد و فقط می تواند به ایمیل زدن اکتفا کند.

جنیفر لارنس

تینا فی

تینا فی یکی از بامزه ترین زنان هالیوود است و هیچ شکی نیست که بسیاری از ما دوست داریم او را در شبکه های اجتماعی دنبال کنیم. او حتی می تواند در توییتر هم درخشش خوبی داشته باشد زیرا عاشق شنیدن افکار دیگران است اما متاسفانه باز هم قبول نمی کند که به هیچ شبکه اجتماعی ملحق شود. زمانی که در این باره از او سوال شد، پاسخ داد که چرا باید جوک هایم را به صورت رایگان در اختیار دیگران قرار دهم و همین مسئله را با لحن شوخی بیان کرد.

اِما استون

هنگامی که صحبت از این بازیگر می شود، عقاید شبیه به جنیفر لارنس را بیان می کند و فکر می کند که شبکه اجتماعی مخصوص او ساخته نشده است و عقیده دارد کسانی که از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند، قدرت بیشتری نسبت به بقیه دارند و اظهار کرده است که شبکه اجتماعی چیز مثبتی برای عموم نیست او با اینکه مدام مورد قضاوت قرار بگیرد، مشکل دارد و اصلا علاقه ای به شبکه های اجتماعی نشان نمی دهد.

اِما استون

میلا کونیس

این خانم هم یکی دیگر از بازیگران جذابی است که شبکه اجتماعی ندارد. از همان زمانی که شبکه های اجتماعی در بین مردم رواج پیدا کرد و سلبریتی ها به آن علاقه نشان دادند، او هیجانی در این باره نداشت و هدف این شبکه ها را متوجه نمی شد و مهم تر از همه اینکه اعلام کرده است اپلیکیشن های شبکه اجتماعی عامل ایجاد اتفاقات منفی هستند.

همچنین تفکر به اشتراک گذاشتنِ اطلاعات زندگی خود روی شبکه اجتماعی را به شدت رد می کند زیرا دوست دارد زندگی خود را خصوصی نگه دارد و در نتیجه وارد این شبکه های اجتماعی نمی شود.

دنیل ردکلیف

بازیگر اصلی هری پاتر که همیشه به خاطر نقشش در بین دیگران شناخته می شود، هم در شبکه های اجتماعی حضور ندارد. بدون شک، اگر در شبکه های اجتماعی حضور داشت، میلیون ها نفر او را دنبال می کردند اما او دلایل خودش را برای استفاده نکردن از شبکه های اجتماعی دارد و علت اصلی آن این است که در این شبکه ها احساس راحتی نمی کند.

او عقیده دارد که شبکه اجتماعی به شدت درگیرش می کند بنابراین از مسائل اصلی دور می شود. در حقیقت او فکر می کند که اگر در شبکه های اجتماعی باشد، مجبور است که زمان زیادی را صرف آن کند. پس بهتر است که در این برنامه حضور نداشته باشد.

دنیل ردکلیف

کریستن استوارت

کریستین هم جزء افرادی است که می توانست فالوور های زیادی در شبکه های اجتماعی به خود جذب کند اما باز هم قبول نکرده است که از این اپلیکیشن ها استفاده کند و هیچ برنامه ای هم برای آینده در مورد استفاده از آن ها ندارد.

از آنجایی که این فرد به سرعت مشهور شد، احساس می کند که باید زندگی اش را کاملا خصوصی نگه دارد تا بتواند بیشتر از آن محافظت کند. او عقیده دارد که با دوری از شبکه های اجتماعی، بهتر از همیشه می تواند با شهرت خود کنار بیاید و عقیده دارد که شبکه های اجتماعی برای او ساخته نشده است.

برد پیت

برد پیت یکی دیگر از افراد مشهوری است که اگر در شبکه های اجتماعی حضور داشت، می توانست میلیون ها دنبال کننده با خودش همراه کند. بسیاری از افراد نفس شان از عکس های جذاب برد پیت داخل اینستاگرام می گیرد اما او هیچ تضمینی برای ورود به این شبکه ها نداده است. او اعلام کرده است که من هیچ وقت به شبکه های اجتماعی نه نگفتم اما اکنون این شبکه ها جزء اولویت بندی های من نیستند.

برد پیت

جورج کلونی

جورج کلونی قلب میلیون ها طرفدار در سراسر دنیا را ربوده است اما باز هم نمی خواهد در شبکه های اجتماعی با میلیون ها فالوور ظاهر شود. طبق گفته های جورج این اتفاق هرگز رخ نخواهد داد زیرا او عاشق این است که یک جای آرام بنشیند، یک نوشیدنی مطبوع میل کند و شب راحت بخوابد و خودش را وارد حواشی نکند. او عقیده دارد که به احتمال زیاد هیچ گاه تمایلی به استفاده از این شبکه ها پیدا نخواهد کرد.

اسکارلت جوهانسون

اسکارلت یکی از مشهورترین بازیگران زن هالیوود می باشد و شاید به همین دلیل است که دوست ندارد در شبکه های اجتماعی حضور پیدا کند. اسکارلت هیچ شبکه اجتماعی ندارد و در آینده نزدیک هم وارد این اپلیکیشن ها نمی شود. او عقیده دارد که شبکه اجتماعی کمی عجیب و غریب و ناشناخته است و برای سر و کله زدن با این اپلیکیشن ها ساخته نشده است.

در نتیجه شبکه هایی مثل توییتر و اینستاگرام هرگز مورد علاقه او نیستند. اسکارلت شخصی است که به شدت از حریم خصوصی زندگی اش محافظت می کند و به همین دلیل هیچ نیازی برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات شخصی خود با دیگران ندارد.

اسکارلت جوهانسون

امیلی بلانت

امیلی بلانت یکی دیگر از بازیگران زن است که هیچ شبکه اجتماعی ندارد و اعلام کرده که من باور دارم شبکه های اجتماعی کل جهان را تغییر داده است و هنگامی که طرفداران وارد این اپلیکیشن ها می شوند، بیشتر به شبکه های اجتماعی سود می رسد تا این که افراد بخواهند از این تعامل نفعی ببرند.

او همچنین اعلام کرده است که بعضی از سلبریتی ها از شبکه اجتماعی برای کمک به ارتقاء کار خود استفاده می کنند اما او هیچ گاه قصد ندارد که از این پلتفرم ها کمک بگیرد. او تمایل دارد که بیشتر در تریلر یا فیلم ها دیده شود.

سلبریتی های بیزار از فضای مجازی و اینترنت

4.748
این مطلب مفید بود ؟453
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی