ترفند اندروید

برنامه تماس تصویری
در این گزارش از نمناک شما را با 17 برنامه تماس تصویری و صوتی به همراه لینک های دانلود از فروشگاه های معتبر آشنا خواهیم ساخت.
کدهای مخفی اندروید

کدهای مخفی و کاربردی اندروید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر شما به دنبال کشف راه سریع و جدیدی برای استفاده از اندروید هستید، در این مطلب از نمناک شما را با کدهای مخفی اندروید آشنا خواهیم نمود.
کدهای مخفی سامسونگ

کدهای مخفی گوشی های سامسونگ

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر شما به دنبال انجام گیری سریع کارهایتان با گوشی سامسونگ هستید، در این مطلب از نمناک شما را با کدهای مخفی سامسونگ آشنا خواهیم کرد.
ضبط مکالمه تلفنی

آموزش تصویری ضبط مکالمه تلفنی در اندروید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر شما به دنبال برنامه ای مناسب برای ضبط مکالمه تلفنی مخصوص اندروید هستید، در این گزارش از نمناک شما را با آموزش تصویری ضبط مکالمه تلفنی و برنامه کاربردی در این زمینه آشنا خواهیم کرد.
انتقال اطلاعات از اندروید به آیفون

انتقال اطلاعات از اندروید به آیفون

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در این آموزش از نمناک می توانید با صفر تا صد انتقال اطلاعات از گوشی اندروید به آیفون آشنا شوید.
بکاپ گوشی اندروید

آموزش بکاپ گرفتن از گوشی اندروید

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اگر شما به دنبال یافتن راهی مناسب برای گرفتن بکاپ گوشی اندرویدی خود هستید، در این گزارش از نمناک شما را با روش های مختلف و کاربردی آشنا خواهیم کرد.
فعال سازی سیف مود

آموزش فعال سازی “سیف مود” در اندروید و IOS

زمان مطالعه : 3 دقیقه
سیف مود یکی از امکاناتی است که برای عبور از برخی مشکلات بدافزاری استفاده می شود که در ادامه این گزارش شما را با نحوه فعال سازی “سیف مود” آشنا خواهیم کرد.
امکانات اندروید

از امکانات مخفی اندروید چه میدانید؟!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اندروید یکی از قدرتمندترین سیستم عامل های موبایل و تبلت امکانات بسیاری دارد که ممکن است برخی از آنها مخفی بوده و کاربران از وجود آنها بی اطلاع باشند.
افزایش سرعت گوشی

افزایش سرعت گوشی های اندرویدی تنها در 5 دقیقه + آموزش

زمان مطالعه : 6 دقیقه
تصور اینکه گوشی هوشمند اندرویدی ما دارای سرعت پایینی باشد کمی دور از انتظار است.اما این اتفاق ممکن است در هر زمانی رخ دهد.کافی است برخی از ترفندهای اندرویدی برای افزایش سرعت گوشی را بدانیم.
رفع مشکل کمبود فضا در گوشی های اندروید

رفع مشکل “کمبود فضا در اندروید”

زمان مطالعه : 4 دقیقه
از مهم ترین مشکلاتی که ممکن است کاربران گوشی های اندروید دارند، کمبود فضا است که در این گزارش از نمناک با نحوه رفع مشکل “کمبود فضا در اندروید” آشنا خواهید شد.
روت کردن اندروید

روت کردن اندروید و مزایا و معایب آن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در این مقاله به هرآنچه که درباره روت کردن اندروید لازم است می پردازیم و مزایا و معایب روت کردن گوشی های اندوریدی را بیان می کنیم.
آنروت کردن گوشی

“آنروت کردن گوشی” و تبلت اندرویدی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر گوشی یا تبلت اندرویدی خود را اخیرا روت کرده اید، در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با نحوه “آنروت کردن گوشی” های اندرویدی آشنا خواهید شد.
اطلاعات گوشی اندرویدی

روش جلوگیری از سرقت اطلاعات گوشی اندرویدی + تصاویر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بسیاری از کاربران گوشی همراه به خاطر ترس از بازیابی اطلاعات گوشی توسط افراد دیگر نمی توانند گوشی و یا تبلت خود را تعویض کنند ،ولی با ترفندی که آموزش داده می شود می توانید از سرقت اطلاعات گوشی خود جلوگیری کنید.
افزایش سرعت اندروید

راههای کلیدی برای افزایش سرعت موبایل اندرویدی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
گوشی های اندرویدی پس از گذشت مدتی از زمان استفاده از آنها دچار کاهش سرعت شده و اگر موبایل هوشمند شما نیز با این مشکل رو به رو شده است برای افزایش سرعت اندروید باید نکاتی را در آن پیاده سازی کنید.
غیر فعال کردن نوتیفیکیشن ها

غیر فعال کردن نوتیفیکیشن های شبکه های اجتماعی اندروید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خوشبختانه در نسخه های 5.0 به بعد اندروید این امکان را دارید که نوتیفیکیشن های هر برنامه را جداگانه غیر فعال کنید. در ادامه نحوه غیر فعال کردن نوتیفیکیشن های یک برنامه در اندروید را آموزش خواهیم داد.
صفحه 1 از 3