ترفند اندروید

کار نکردن ضبط صدا
مشکل کار نکردن برنامه ضبط صدا یکی از مشکلاتی که اخیرا کاربران گوشی های اندرویدی با سیستم عامل 9 به بالا شده اند که در این گزارش از نمناک به آن خواهیم پرداخت.
قبل از فروش گوشی

کارهایی که باید قبل از فروش گوشی انجام داد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
قبل از انکه گوشی خود را بفروشید، بدون شک باید از یک سلسله مراتب اصولی و همچنین مهم عبور کنید تا اطلاعات خود را برای شخص خریدار گوشی، غیرقابل برگشت نمایید.
افزایش سرعت گوشی اندروید

ترفندهای افزایش سرعت گوشی اندروید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
با بروز برخی اتفاقات، ممکن است عملکرد گوشی اندرویدی شما تحت تاثیر قرار گیرد که با تعدادی نکته کاربردی می توانید اقدام به افزایش سرعت گوشی اندرویدی کنید.
حذف پروکسی اندروید

آموزش حذف پروکسی در اندروید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر پروکسی را بصورت اتفاقی در گوشی اندرویدی خود فعال کرده اید، می توانید در کمترین زمان ممکن اقدام به غیرفعال کردن و حذف پروکسی کنید.
بکاپ گرفتن از شیائومی

چگونه از گوشی شیائومی بکاپ بگیریم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر گوشی شیائومی (xiaomi) دارید و می خواهید از تمام اطلاعات گوشی شیائومی خود بکاپ بگیرید، ابزارهایی وجود دارند که خیلی ساده می توانید از آنها استفاده کنید.
کالیبره باتری گوشی

کالیبره کردن باتری گوشی اندروید و آیفون

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر جدیدا باتری گوشی شما دچار مشکل خالی شدن سریع شارژ شده است، می توانید با استفاده از کالیبره کردن باتری، این مشکل را خیلی سریع رفع کنید.
فایل زیپ در گوشی

چگونه فایل زیپ را در گوشی باز کنیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر فایل زیپ دارید و با انجام کارهای مختلف موفق به باز کردن آن در گوشی نشده اید، در این گزارش با نحوه باز کردن و استخراج فایل زیپ آشنا خواهید شد.
رمز وای فای در گوشی

چگونه رمز وای فای را در گوشی بفهمیم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر رمز وای فای خود را فراموش کرده اید و تصمیم به بازیابی آن دارید، با چند روش کاربردی می توانید رمز وای فای را در گوشی اندرویدی خود مشاهده کنید.
گذاشت اثر انگشت روی گوشی

چگونه روی گوشی اثر انگشت بگذاریم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر گوشی اندرویدی شما مجهز به حسگر اثر انگشت می باشد و تصمیم استفاده و فعال کردن آن دارید، در این گزارش با نحوه گذاشتن اثر انگشت روی گوشی آشنا خواهید شد.
نحوه نصب بازی دیتا دار در اندروید

آموزش “نصب بازی دیتا دار” اندروید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از بازی های محبوب اندرویدی، بازی های دیتا دار هستند که نسبت به بازی های دیگر کیفیت بالایی دارند که در این گزارش با نحوه “نصب بازی دیتا دار” آشنا خواهید شد.
رفع مشکل کمبود فضا در گوشی های اندروید

رفع مشکل “کمبود فضا در اندروید”

زمان مطالعه : 4 دقیقه
از مهم ترین مشکلاتی که ممکن است کاربران گوشی های اندروید دارند، کمبود فضا است که در این گزارش از نمناک با نحوه رفع مشکل “کمبود فضا در اندروید” آشنا خواهید شد.
دسترسی برنامه های اندروید

ترفند محدود کردن “دسترسی برنامه های اندروید”

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر امنیت اطلاعاتی که در گوشی یا تبلت اندرویدی دارید برای شما مهم می باشد، حتما باید سری به “دسترسی برنامه های اندروید”ی نصب شده بزنید و آنها را مدیریت کنید.
تست سخت افزار گوشی

برنامه بررسی سخت افزار گوشی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
سخت افزار دستگاه های هوشمند، مهم ترین بخش از هر دستگاه هستند که شما می توانید با استفاده از برخی برنامه ها، از اطلاعات دقیق سخت افزار گوشی مطلع شوید.
برنامه پیامک اندروید

دانلود برنامه ارسال و مدیریت پیامک اندروید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر برنامه ارسال پیامک گوشی شما، مجهز نیست و قابلیت های متنوعی ندارد، در این گزارش با تعدادی برنامه پیامک اندروید مناسب مدیرین و ارسال پیامک آشنا خواهید شد.
برنامه تماس تصویری

معرفی بهترین برنامه های تماس تصویری

زمان مطالعه : 8 دقیقه
برای برقراری ارتباط با آشنایان خود از راه دور، می توانید از برنامه های تماس تصویری رایگان و البته با کیفیت بالا در سیستم عامل های اندروید و iOS استفاده کنید.
صفحه 1 از 4