ترفند گوشی

نصب فونت گوشی سامسونگ
اگر گوشی سامسونگ دارید و تصمیم به تغییر فونت آن دارید، 2 روش برای تغییر فونت در گوشی های سامونگ وجود دارد که در این گزارش با آنها آشنا خواهید شد.
دلایل کند شدن گوشی

دلایل کند شدن گوشی های اندروید و آیفون

زمان مطالعه : 5 دقیقه
کند شدن گوشی، یکی از عادی ترین اتفاقاتی است که می تواند در حین کار با گوشی رخ دهد. اما آیا از دلایل اصلی که باعث کند شدن گوشی می شوند، اطلاع دارید؟
ذخیره اینترنت همراه

فعال/غیرفعال سازی ذخیره اینترنت همراه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
صرفه جویی و ذخیره اینترنت همراه، یکی از قابلیت گوشی های هوشمند می باشد که در این گزارش با نحوه فعال و غیرفعال کردن ذخیره اینترنت همراه آشنا خواهید شد.
کالیبره کردن تاچ گوشی

چگونه تاچ گوشی اندرویدی را کالیبره کنیم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر احساس می کنید که تاچ گوشی شما از حالت کالیبره خارج شده است و نیاز به کالیبره شدن دارد، در کمتر از چند دقیقه می توانید این مشکل را رفع کنید.
کالیبره باتری گوشی

کالیبره کردن باتری گوشی اندروید و آیفون

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر جدیدا باتری گوشی شما دچار مشکل خالی شدن سریع شارژ شده است، می توانید با استفاده از کالیبره کردن باتری، این مشکل را خیلی سریع رفع کنید.
کند شدن گوشی

دلایل کند شدن گوشی + راه حل سریع

زمان مطالعه : 6 دقیقه
با کند شدن گوشی، شاهد مشکلات پیاپی خواهید بود. از این رو به چه دلایلی ممکن است گوشی ما کند شود؟ آیا راه حل هایی در این زمینه وجود دارد؟
داغ شدن گوشی

چرا گوشی من زیادی داغ میکنه؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
مشکل داغ شدن گوشی، یکی از مشکلات رایجی است که هر یک از ما آنرا چندین بار در شرایط مختلف تجربه کرده ایم. اما به چه دلایلی ممکن است گوشی داغ کند؟
آموزش اسکن با گوشی

چجوری گوشی رو تبدیل به اسکنر کنیم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر فایل های مختلفی برای اسکن کردن دارید و اما هیچ آموزش ندیده اید، در ادامه این گزارش بصورت کامل با آموزش اسکن اسناد و مدارک با گوشی آشنا خواهید شد.
ریست فکتوری کردن گوشی

آموزش ریست فکتوری کردن گوشی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر بنابر دلایلی تصمیم به بازگردانی گوشی به حالت اول و کارخانه دارید، در این گزارش از نمناک با نحوه “ریست فکتوری گوشی” های اندروید و آیفون آشنا خواهید شد.
ماژول گوشی چیست

“ماژول گوشی” چیست و چه کاربردهایی دارد؟!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ماژول ها ابزارهای کاربردی هستند که یک گوشی ساده را تبدیل به یک ابزار حرفه ای می کنند که در این گزارش از نمناک با معرفی “ماژول گوشی” های مختلف خواهیم پرداخت.
برنامه ضبط صفحه نمایش

دانلود برنامه ضبط صفحه نمایش اندروید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای ضبط صفحه نمایش گوشی، نیازی به خرید و دانلود برنامه های حرفه ای ندارید چرا که برنامه screen recorder برنامه رایگانی است که در ادامه با آن آشنا خواهید شد.
باتری موبایل

بهترین روش شارژ کردن باتری موبایل چیست؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
شارژ کردن صحیح باتری گوشی موبایل بسیار حائز اهمیت است و قوائد و نکات خاصی دارد که در این گزارش به بررسی این قوائد و روش صحیح شارژ باتری موبایل خواهیم پرداخت .
باز کردن قفل ویندوز 10

باز کردن قفل ویندوز 10 با گوشی سامسونگ

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گوشی های سامسونگ از محبوب ترین گوشی های اندرویدی در جهان می باشند که در این گزارش از نمناک شما را با ترفند باز کردن قفل ویندوز 10 با گوشی سامسونگ آشنا خواهیم کرد.
اندازه گیری ضربان قلب

دانلود برنامه اندازه گیری “ضربان قلب” با گوشی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر چک کردن روزانه وضعیت جسمانی برای شما اهمیت دارد، در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با برنامه کاربردی و دقیق اندازه گیری “ضربان قلب” اندرویدی آشنا خواهید شد.
وصل کردن هدست بلوتوث

چگونه هدست بلوتوث را به گوشی وصل کنیم

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر جدیدا هدست بلوتوثی خریداری کرده اید و اما هنوز موفق به برقراری اتصال آن نشده اید، با استفاده از نکات ساده می توانید هدست بلوتوث را به گوشی متصل کنید.
صفحه 1 از 4