دعوای زناشویی

دعواهای زن و شوهر
بسیاری از زوجین در تعطیلات عید دعواهایی دارند که دلیلش تعطیلات و ماندن در خانه نیست، بلکه علت های مختلف دیگری دارد که باید بدانند و از آنها جلوگیری کنند.
دعوای زن و شوهر

به این دلیل زن و شوهرها حتما باهم دعوا کنن !!

زمان مطالعه : 8 دقیقه
دعوای زن و شوهری همیشه هم بد نیست و حتی مواقعی فایده هم دارد ، نظرات و پیشنهادات کارشناسان در مورد این بخش از زندگی مشترک شما را متعجب خواهد کرد.
اختلافات خانوادگی

دعوای خانواده ها بیشتر سر این موضوعاته

زمان مطالعه : 4 دقیقه
امروزه در بین اعضای خانواده، بین زوجین یا خواهر و برادرها مشاجرات و اختلافات خانوادگی افزایش یافته است و دارای موضوعات و دلایل مختلفی می باشند.
دعوای زن و شوهر

مهار عصبانیت همسر با راههای دوست داشتنی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در هنگام عصبانیت به همسرتان از طریق روشهای مختلف مانند عشق ، احترام و توجه آرامش بدهید و اجازه بدهید همسرتان احساساتش را بیان کند.
دعوا با همسر

جمله ای که دعوا با همسرتان را خاتمه می دهد

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آیا می خواهید دعوایی که با همسرتان دارید را هرچه زودتر تمام کنید ولی نمی دانید چطور؟ راه آن گفتن یک جمله در پایان بحث و جدل است که مانند آبی روی آتش عمل می کند.
علت قهر زن و شوهر

دلیل عمده قهر زن و شوهرهای امروزی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
گاهی زن و شوهرها وقتی از دست‏ هم ناراحت‏ می­ شوند قهر می­ کنند و دیگر با هم حرف نمی­ زنند. ولی نمی دانند که این کار آسیب زیادی به رابطه شان می زند.
دعوا در زندگی مشترک

راز آتش بس در دعوای زن و شوهری

زمان مطالعه : 6 دقیقه
دعوا و اختلاف زن و شوهرها در زندگی مشترک امری طبیعی است اما باید برای حفظ روابط عاطفی با همسر، توانایی مدیریت اختلافات و پایان دادن به دعواهای زناشویی را داشته باشید.
دعوا با همسر

بهترین رفتار بعد دعوا با همسر از نظر روانشناسان

زمان مطالعه : 7 دقیقه
معمولا زوجین بعد دعواهای زناشویی دچار رفتارهای اشتباهی می شوند که مشکلاتشان را با همسرشان بیشتر می کند و باعث سردی رابطه شان می شود.
دعوا با همسر

بهترین روش دعوا با همسر این است!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
دعوا و جر و بحث بین زوج ها در زندگی های مشترک یک امر طبیعی است اما زوج ها باید روش صحیح دعوا با همسر را بلد باشند و در این مواقع نکاتی را رعایت کنند تا به رابطه شان آسیب جدی نرسد.
حل اختلافات زناشویی

توصیه کارشناسان برای حل اختلافات زناشویی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای حل اختلافات زناشویی در زندگی مشترک باید با روش های صحیح و درست با همسر خود در مواقع جر و بحث برخورد داشته باشیم تا از بروز مشکلات جدی جلوگیری کنیم.
زوج درمانی

زوج درمانی چیست و برای کدام زوج ها لازم است ؟

زمان مطالعه : 10 دقیقه
برای حل مشکلات زناشویی تان بهتر است به زوج درمانی روی بیاروید و اجازه ندهید در روابط با همسرتان اختلافات شدیدتر و غیرقابل تحمل تری بروز دهد.
بعد از دعوا با همسر

کارهای ممنوع بعد از دعوای زن و شوهری

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر با همسرتان دعوا کرده اید بعد از دعوا به او بی محلی نکنید و اگر خواست دوباره موضوع را پیش بکشد از او زمان بخواهید تا آرام شوید.
علت دعوای زن و شوهر

5 علت اصلی دعوای زن و شوهر

زمان مطالعه : 5 دقیقه
دعوای زن و شوهر با یکدیگر از آن دسته مسائل طبیعی است که در اکثر خانواده ها وجود دارد ، با شناسایی علت های اصلی این اختلافات از بروز این مشکل مخرب جلوگیری کنید.
حل اختلاف زناشویی

کلید حل اختلافات زناشویی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
گوش دادن به صحبت های همسرتان خیلی از اختلافات زناشویی شما را حل می کند مشکل اساسی زوج ها در این است که آن ها یاد نگرفته اند به صحبت های یکدیگر گوش کنند.
دعوای فیزیکی زن و شوهر

دلیل بزن بزن ها در دعوای زن و شوهری

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بعضی از زن و شوهر ها در دعوای زناشویی از خشونت فیزیکی استفاده می کنند که اگر علت آن را بدانند شاید بتوانند این عادت را کم کم کنار بگذارند.
صفحه 1 از 3