دعوای زناشویی

اختلافات خانوادگی
امروزه در بین اعضای خانواده، بین زوجین یا خواهر و برادرها مشاجرات و اختلافات خانوادگی افزایش یافته است و دارای موضوعات و دلایل مختلفی می باشند.
دعوای زن و شوهر

به این دلیل زن و شوهرها حتما باهم دعوا کنن !!

زمان مطالعه : 8 دقیقه
دعوای زن و شوهری همیشه هم بد نیست و حتی مواقعی فایده هم دارد ، نظرات و پیشنهادات کارشناسان در مورد این بخش از زندگی مشترک شما را متعجب خواهد کرد.
جر و بحث صحیح

زن و شوهرهای موفق چطور با هم جروبحث میکنن؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
همه زوج ها در طول زندگی مشترک خود بر سر موضوعات مختلف جر و بحث میکنند؛ اما عده خیلی زیادی به نتیجه ای نمیرسند زیرا نحوه صحیح بحث کردن را نمی دانند.
روش صحبت با همسر

ناراحتی هایت را اینطور به همسرت بگو

زمان مطالعه : 6 دقیقه
زمانی که از همسرتان ناراحت هستید به جای مشاجره یا دوری از او، برای حل اختلاف با روشی صحیح رفتار و ناراحتی های خود را بیان کنید.
علت قهر زن و شوهر

دلیل عمده قهر زن و شوهرهای امروزی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
گاهی زن و شوهرها وقتی از دست‏ هم ناراحت‏ می­ شوند قهر می­ کنند و دیگر با هم حرف نمی­ زنند. ولی نمی دانند که این کار آسیب زیادی به رابطه شان می زند.
دعوا در زندگی مشترک

راز آتش بس در دعوای زن و شوهری

زمان مطالعه : 6 دقیقه
دعوا و اختلاف زن و شوهرها در زندگی مشترک امری طبیعی است اما باید برای حفظ روابط عاطفی با همسر، توانایی مدیریت اختلافات و پایان دادن به دعواهای زناشویی را داشته باشید.
حل اختلافات زناشویی

توصیه کارشناسان برای حل اختلافات زناشویی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای حل اختلافات زناشویی در زندگی مشترک باید با روش های صحیح و درست با همسر خود در مواقع جر و بحث برخورد داشته باشیم تا از بروز مشکلات جدی جلوگیری کنیم.
شوهر دروغگو

برخورد خانمهای عاقل با شوهر دروغگو و پنهان کار

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دروغگویی باعث ایجاد یک شکاف عمیق میشود که زندگی مشترک را تهدید میکند اما برخورد درست با شوهر دروغگو میتواند زندگی زناشویی شما را نجات دهد.
دعوا با همسر

بهترین روش دعوا با همسر این است!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
دعوا و جر و بحث بین زوج ها در زندگی های مشترک یک امر طبیعی است اما زوج ها باید روش صحیح دعوا با همسر را بلد باشند و در این مواقع نکاتی را رعایت کنند تا به رابطه شان آسیب جدی نرسد.
دعوای زن و شوهر

قانون مهم دعوای زن و شوهرهای موفق!!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در تمام زندگی های زناشویی دعوا و جر و بحث وجود دارد اما قوانینی هم وجود دارد که رعایت آنها به شما در حل کردن مسائل کمک زیادی می کند.
حل اختلاف زناشویی

کلید حل اختلافات زناشویی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
گوش دادن به صحبت های همسرتان خیلی از اختلافات زناشویی شما را حل می کند مشکل اساسی زوج ها در این است که آن ها یاد نگرفته اند به صحبت های یکدیگر گوش کنند.
جلوگیری از دعوا

راه جلوگیری از دعوا وقتی طولانی مدت کنار همسرتی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در قدیم دعوا را نمک زندگی میدانستند اما باید مراقب بود زندگی شور نشود. اگر با بودن کنار همسرتان بحث به وجود می آید برای جلوگیری از دعوا این روش را امتحان کنید.
دعوای فیزیکی زن و شوهر

دلیل بزن بزن ها در دعوای زن و شوهری

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بعضی از زن و شوهر ها در دعوای زناشویی از خشونت فیزیکی استفاده می کنند که اگر علت آن را بدانند شاید بتوانند این عادت را کم کم کنار بگذارند.
دعوای زن و شوهر

مهار عصبانیت همسر با راههای دوست داشتنی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در هنگام عصبانیت به همسرتان از طریق روشهای مختلف مانند عشق ، احترام و توجه آرامش بدهید و اجازه بدهید همسرتان احساساتش را بیان کند.
توهین و فحاشی به همسر

بعد فحاشی به همسرت منتظر این عواقب باش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بسیاری از زوج ها در زمان عصبانیت کنترلی روی رفتار خود ندارند و به طرف مقابل فحاشی میکنند، این رفتار تاثیرات بسیار مخربی روی زندگی و روابط شما خواهد داشت.
صفحه 1 از 3