دعوای زناشویی

دعوای فیزیکی زن و شوهر
بعضی از زن و شوهر ها در دعوای زناشویی از خشونت فیزیکی استفاده می کنند که اگر علت آن را بدانند شاید بتوانند این عادت را کم کم کنار بگذارند.
علت دعوای زن و شوهر

5 علت اصلی دعوای زن و شوهر

زمان مطالعه : 5 دقیقه
دعوای زن و شوهر با یکدیگر از آن دسته مسائل طبیعی است که در اکثر خانواده ها وجود دارد ، با شناسایی علت های اصلی این اختلافات از بروز این مشکل مخرب جلوگیری کنید.
دعوا با همسر

جمله ای که دعوا با همسرتان را خاتمه می دهد

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آیا می خواهید دعوایی که با همسرتان دارید را هرچه زودتر تمام کنید ولی نمی دانید چطور؟ راه آن گفتن یک جمله در پایان بحث و جدل است که مانند آبی روی آتش عمل می کند.
بعد از دعوا با همسر

کارهای ممنوع بعد از دعوای زن و شوهری

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر با همسرتان دعوا کرده اید بعد از دعوا به او بی محلی نکنید و اگر خواست دوباره موضوع را پیش بکشد از او زمان بخواهید تا آرام شوید.
حل اختلافات زناشویی

توصیه کارشناسان برای حل اختلافات زناشویی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای حل اختلافات زناشویی در زندگی مشترک باید با روش های صحیح و درست با همسر خود در مواقع جر و بحث برخورد داشته باشیم تا از بروز مشکلات جدی جلوگیری کنیم.
زندگی مشترک

قاتل خاموش زندگی های مشترک امروزی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در زندگی مشترک ممکن است بنابر اتفاقات مختلفی با برخی مسائل روبرو شویم که می توانند در ثبات زندگی ما تاثیر بگذارند. این موارد کدام اند و راه حل آنها چیست؟
دعوا با همسر

بهترین رفتار بعد دعوا با همسر از نظر روانشناسان

زمان مطالعه : 7 دقیقه
معمولا زوجین بعد دعواهای زناشویی دچار رفتارهای اشتباهی می شوند که مشکلاتشان را با همسرشان بیشتر می کند و باعث سردی رابطه شان می شود.
دعوا با همسر

بهترین روش دعوا با همسر این است!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
دعوا و جر و بحث بین زوج ها در زندگی های مشترک یک امر طبیعی است اما زوج ها باید روش صحیح دعوا با همسر را بلد باشند و در این مواقع نکاتی را رعایت کنند تا به رابطه شان آسیب جدی نرسد.
دعوای زن و شوهر

به این دلیل زن و شوهرها حتما باهم دعوا کنن !!

زمان مطالعه : 8 دقیقه
دعوای زن و شوهری همیشه هم بد نیست و حتی مواقعی فایده هم دارد ، نظرات و پیشنهادات کارشناسان در مورد این بخش از زندگی مشترک شما را متعجب خواهد کرد.
دعوای زن و شوهر

مهار عصبانیت همسر با راههای دوست داشتنی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در هنگام عصبانیت به همسرتان از طریق روشهای مختلف مانند عشق ، احترام و توجه آرامش بدهید و اجازه بدهید همسرتان احساساتش را بیان کند.
روش صحبت با همسر

ناراحتی هایت را اینطور به همسرت بگو

زمان مطالعه : 6 دقیقه
زمانی که از همسرتان ناراحت هستید به جای مشاجره یا دوری از او، برای حل اختلاف با روشی صحیح رفتار و ناراحتی های خود را بیان کنید.
دعوا زناشویی

راههای مفید برای آنکه دعوای زناشویی کم شود

زمان مطالعه : 5 دقیقه
دعوا زناشویی می تواند دلایل بسیار متفاوتی داشته باشد، اما برای کاهش دعوای زناشویی چه راه کارهایی موثر و کاربردی است؟
دعواهای زن و شوهر

دلیل دعواهای زن و شوهری در ایام عید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بسیاری از زوجین در تعطیلات عید دعواهایی دارند که دلیلش تعطیلات و ماندن در خانه نیست، بلکه علت های مختلف دیگری دارد که باید بدانند و از آنها جلوگیری کنند.
اختلافات خانوادگی

دعوای خانواده ها بیشتر سر این موضوعاته

زمان مطالعه : 4 دقیقه
امروزه در بین اعضای خانواده، بین زوجین یا خواهر و برادرها مشاجرات و اختلافات خانوادگی افزایش یافته است و دارای موضوعات و دلایل مختلفی می باشند.
علت قهر زن و شوهر

دلیل عمده قهر زن و شوهرهای امروزی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
گاهی زن و شوهرها وقتی از دست‏ هم ناراحت‏ می­ شوند قهر می­ کنند و دیگر با هم حرف نمی­ زنند. ولی نمی دانند که این کار آسیب زیادی به رابطه شان می زند.
صفحه 1 از 3