دعوای زناشویی

دعوا با همسر
آیا می خواهید دعوایی که با همسرتان دارید را هرچه زودتر تمام کنید ولی نمی دانید چطور؟ راه آن گفتن یک جمله در پایان بحث و جدل است که مانند آبی روی آتش عمل می کند.
دعوای زن و شوهری

بیشتر دعواهای زن و شوهری سر چیه؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
هر زن و شوهری در زندگی مشترک دعواها و اختلافاتی دارند. این دعواها دلایل مختلفی دارند که برخی از آن ها عامل مشترک اختلاف زوجین می باشد.
علت دعوای زن و شوهر

5 علت اصلی دعوای زن و شوهر

زمان مطالعه : 5 دقیقه
دعوای زن و شوهر با یکدیگر از آن دسته مسائل طبیعی است که در اکثر خانواده‌ها وجود دارد؛ با شناسایی علت‌های اصلی این اختلافات، می‌توانید از آن جلوگیری کنید.
جر و بحث صحیح

زن و شوهرهای موفق چطور با هم جروبحث میکنن؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
همه زوج ها در طول زندگی مشترک خود بر سر موضوعات مختلف جر و بحث میکنند؛ اما عده خیلی زیادی به نتیجه ای نمیرسند زیرا نحوه صحیح بحث کردن را نمی دانند.
روش صحبت با همسر

ناراحتی هایت را اینطور به همسرت بگو

زمان مطالعه : 6 دقیقه
زمانی که از همسرتان ناراحت هستید به جای مشاجره یا دوری از او، برای حل اختلاف با روشی صحیح رفتار و ناراحتی های خود را بیان کنید.
علت قهر زن و شوهر

دلیل عمده قهر زن و شوهرهای امروزی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
گاهی زن و شوهرها وقتی از دست‏ هم ناراحت‏ می­ شوند قهر می­ کنند و دیگر با هم حرف نمی­ زنند. ولی نمی دانند که این کار آسیب زیادی به رابطه شان می زند.
دعوای زن و شوهر

فواید جالب بحث و دعوای زن و شوهری

زمان مطالعه : 7 دقیقه
دعوای زن و شوهری همیشه هم بد نیست و حتی مواقعی فایده هم دارد ، نظرات و پیشنهادات کارشناسان در مورد این بخش از زندگی مشترک شما را متعجب خواهد کرد.
دعوا زناشویی

راههای مفید برای آنکه دعوای زناشویی کم شود

زمان مطالعه : 5 دقیقه
دعوا زناشویی می تواند دلایل بسیار متفاوتی داشته باشد، اما برای کاهش دعوای زناشویی چه راه کارهایی موثر و کاربردی است؟
دعوا با همسر

قانون پیروزی در دعوای زن و شوهری

تاریخ انتشار : 31 تیر 1402زمان مطالعه : 6 دقیقه
دعوا با همسر، وجود اختلافات در زندگی مشترک طبیعی است. اما چیزی که مهم است این است که هنگام دعوا با همسر چگونه با او رفتار کنیم و از چه رفتارهایی بپرهیزیم.
جر و بحث زناشویی

مدل دعوا کردن زوج های خوشبخت

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دعوای زوجین تا زمانی که انصاف را رعایت کنید، طبیعی است. جایگزین جر و بحث، سرکوب خشم در درون است و این شما را به جایی نمی رساند.
دعوا با همسر

راز بدست آوردن دل همسر بعد از دعوا

زمان مطالعه : 3 دقیقه
جر و بحث و عوا با همسر از عادی ترین موضوعات در زندگی زناشویی است که می خواهیم بدانیم چطور این درگیری ها را به حداقل برسانیم؟
دعوا با همسر

بهترین رفتار بعد دعوا با همسر از نظر روانشناسان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
معمولا زوجین بعد دعواهای زناشویی دچار رفتارهای اشتباهی می شوند که مشکلاتشان را با همسرشان بیشتر می کند و باعث سردی رابطه شان می شود.
بعد از دعوا با همسر

کارهای ممنوع بعد از دعوای زن و شوهری

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر با همسرتان دعوا کرده اید بعد از دعوا به او بی محلی نکنید و اگر خواست دوباره موضوع را پیش بکشد از او زمان بخواهید تا آرام شوید.
توهین و فحاشی به همسر

بعد فحاشی به همسرت منتظر این عواقب باش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بسیاری از زوج ها در زمان عصبانیت کنترلی روی رفتار خود ندارند و به طرف مقابل فحاشی میکنند، این رفتار تاثیرات بسیار مخربی روی زندگی و روابط شما خواهد داشت.
حل اختلافات زناشویی

توصیه کارشناسان برای حل اختلافات زناشویی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای حل اختلافات زناشویی در زندگی مشترک باید با روش های صحیح و درست با همسر خود در مواقع جر و بحث برخورد داشته باشیم تا از بروز مشکلات جدی جلوگیری کنیم.
صفحه 1 از 3