تمرکز

عدم تمركز
عدم تمرکز و خیال پردازی یکی از عوامل مخرب در پیشرفت تحصیلی دانش آموزان می باشد که با چند تکنیک ساده ضد حواس پرتی می توانید از آن جلوگیری کنید.
افزایش تمرکز کودک

خوردنی که خیلی راحت تمرکز کودک را افزایش می دهد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای اینکه بتوانید دقت کودکتان را افزایش دهید به تغذیه اش اهمیت دهید از مواد غذایی مفید و مقوی استفاده کنید که روی باعث افزایش تمرکز در کودک شود.
تمرکز

9 مورد که اجازه نمی دهند شما تمرکز کنید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در محل کار یا کلاس درس تمرکز کافی ندارید این حالت دلایلی دارند که از جسم و فکرشما نشات گرفته است برای رفع این مشکل بایستی دلایل اصلی آن را بشناسید.
تمرکز در کلاس آنلاین

راه افزایش تمرکز کودک در کلاس آنلاین

زمان مطالعه : 5 دقیقه
تمرکز کودکان در کلاس آنلاین به نسبت کلاس هایی که در مدرسه تشکیل می شود کمتر است و با آموزش روش های حفظ و افزایش تمرکز کودک در کلاس آنلاین می توانید این نقص را جبران کنید.
تقویت ذهن کودکان

تقویت توجه و تمرکز کودک با چند بازی

زمان مطالعه : 9 دقیقه
بهترین روش برای تقویت تمرکز کودکان و افزایش توجه آنها انجام تمرین هایی است که به سادگی در منزل می توان انجام داد.
تمرکز روی هدف

سوالاتی که شما را روی هدفتان متمرکز می کند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تمرکز روی هدف یعنی قدم اول برای قرار گرفتن در مسیر موفقیت، پس با طرح چند سوال سازنده از خود به راه رسیدن به اهدافتان تغییر جهت دهید.
بالا بردن تمرکز در کودکان

بهترین راهکارها برای بالا بردن تمرکز در کودکان

زمان مطالعه : 11 دقیقه
برای بالا بردن تمرکز در کودکان باید به آنها غذای سالم بدهید و برایشان بازی های فکری فراهم کنید تا ذهنشان باز شود و همچنین محیط مناسبی را برای آنها فراهم کنید.
افزایش تمرکز

تمرینی بسیار قوی برای افزایش تمرکز و دقت + آموزش

زمان مطالعه : 8 دقیقه
هنگامی که برای درس خواندن یا برای انجام درست کارها در محل کار باید تمرکز داشته باشیم می توانیم با انجام تمرینات ذهنی ساده در چند دقیقه به افزایش تمرکز و دقت خود کمک کنیم.
عدم تمرکز

افزایش تمرکز و جلوگیری از عدم تمرکزحواس با 7 روش فوری

زمان مطالعه : 5 دقیقه
عدم تمرکز و توجه باعث بروز مشکلات بسیاری در کار و زندگی افراد می شود ، چند راه حل برای افزایش تمرکز حواس وجود دارد که در ادامه به بررسی آن می پردازیم.
عدم تمرکز کودک

عدم تمرکز کودک زیر یکسال و روش درمان آن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
همه روزه خانواده های زیادی برای وضعیت تمرکز کودکشان نزد پزشک متخصص رفته و راه درمانی برای آن می خواهند. در این مطلب در مورد درمان عدم تمرکز کودک بیشتر صحبت می کنیم.
افزایش تمرکز در کار

مغزتان را برای افزایش تمرکز در کار آماده کنید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
نبود تمرکز حواس و ناتوانیی برای فوکوس کردن روی یک موضوع حین انجام کاری مهم مشکلی است که نیاز به دانستن راهی برای افزایش تمرکز در کار را هرچه بیشتر ملموس می سازد.
تمرکز در رانندگی

چگونه در مسیرهای طولانی رانندگی تمرکز کنیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
هر ساله هزاران نفر به علت حواس پرتی در هنگام رانندگی جان خود را از دست می دهند. شما می توانید برای به حداقل رساندن این خطرات، تمرکز لازم برای رانندگی در مسیرهای طولانی را در خود تقویت کنید.
تمرکز

در سال نو بیشتر روی رفتارتان تمرکز کنید!

زمان مطالعه : 6 دقیقه
با رسیدن سال نو سعی کنید در رفتارتان هم دگرگونی ایجاد کنید و تمرکز بیشتری روی رفتارهای مثبت خود داشته باشید تا راه موفقیت برایتان هموارتر شود.
تمرکز در محیط کار

برای افزایش تمرکز در محیط کار چی بخورم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
عدم تمرکز در محیط کار مشکلی است که برای خیلی از افراد پیش می آید که به راحتی با مصرف چند ماده ی غذایی مفید می توان این مشکل را حل کرد.
حواس پرتی

اختراع مکعب فکر برای تمرکز و جلوگیری از حواس پرتی

زمان مطالعه : 1 دقیقه
حواس پرتی و عدم تمرکز مشکلی که در بیشتر افراد دیده میشود به همین منظور این دو برادر مکعب فکر را اختراع کرده که کمک زیادی به شما میکند.
صفحه 1 از 2