تمرکز

نداشتن تمرکز

تازگی ها تمرکز نداری چون ...

زمان مطالعه : 1 دقیقه
حواس پرتی و عدم تمرکز تاثیر زیادی در نتیجه کاری که انجام میدهید، دارند. اطلاع از دلایل نداشتن تمرکز به شما برای رفع این مشکل کمک میکند.
انجام مدیتیشن چگونه است

مدیتیشن در عرض 3 دقیقه! + روش

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در هرج و مرج و شلوغی ها زندگی امروز، همه به دنبال راهی برای آرامش اعصاب و کم شدن استرس هستند؛ مدیتیشن به شما این حس های خوب را هدیه می دهد.
عدم تمركز

چند تکنیک ضد حواس پرتی موقع درس خوندن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
عدم تمرکز و خیال پردازی یکی از عوامل مخرب در پیشرفت تحصیلی دانش آموزان می باشد که با چند تکنیک ساده ضد حواس پرتی می توانید از آن جلوگیری کنید.
راه حل تمرکز

پیشنهاد برای وقتهایی که مغزت دیگه نمیکشه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ناراحتی و ناامیدی موانع بزرگی در هر کاری هستند. وقتی که احساس می کنید برای انجام کاری مغزتان یاری نمی کند باید تکنیک هایی را برای حل مشکل تمرکز بکار ببرید.
بالا بردن تمرکز در کودکان

بهترین راهکارها برای بالا بردن تمرکز در کودکان

زمان مطالعه : 11 دقیقه
برای بالا بردن تمرکز در کودکان باید به آنها غذای سالم بدهید و برایشان بازی های فکری فراهم کنید تا ذهنشان باز شود و همچنین محیط مناسبی را برای آنها فراهم کنید.
تمرکز روی هدف

سوالاتی که شما را روی هدفتان متمرکز می کند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تمرکز روی هدف یعنی قدم اول برای قرار گرفتن در مسیر موفقیت، پس با طرح چند سوال سازنده از خود به راه رسیدن به اهدافتان تغییر جهت دهید.
تمرکز کودک

افزایش تمرکز کودک با 4 راهکار تضمینی و موثر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
حواس پرتی و سر به هوا بودن فرزندان و پاسخ به این پرسش که چگونه این حواس پرتی را کم و حواس آن‌ها را به کار و فعالیت‌هایی که باید انجام دهند متمرکز کنند، برای خانواده‌ها و والدین، بسیار مهم است.
تمرکز

9 مورد که اجازه نمی دهند شما تمرکز کنید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در محل کار یا کلاس درس تمرکز کافی ندارید این حالت دلایلی دارند که از جسم و فکرشما نشات گرفته است برای رفع این مشکل بایستی دلایل اصلی آن را بشناسید.
تقویت ذهن کودکان

تقویت توجه و تمرکز کودک با چند بازی

زمان مطالعه : 10 دقیقه
یکی از بهترین روش هایی که می توانید از آن برای تقویت تمرکز کودک استفاده کنید، تمرین های ساده ای هستند که قابل اجرا در خانه با کمترین هزینه می باشند.
ذهن سرگردان

ذهن سرگردان خود را چگونه مهار کنیم؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر شما هم برای تمرکز روی مسائل مختلف با مشکل مواجه میشوید دچار عدم تمرکز و ذهن سرگردان هستید و باید برای درمان این موضوع هرچه سریعتر اقدام کنید.
افزایش تمرکز کودک

خوردنی که خیلی راحت تمرکز کودک را افزایش می دهد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای اینکه بتوانید دقت کودکتان را افزایش دهید به تغذیه اش اهمیت دهید از مواد غذایی مفید و مقوی استفاده کنید که روی باعث افزایش تمرکز در کودک شود.
تمرکز در کلاس آنلاین

راه افزایش تمرکز کودک در کلاس آنلاین

زمان مطالعه : 5 دقیقه
تمرکز کودکان در کلاس آنلاین به نسبت کلاس هایی که در مدرسه تشکیل می شود کمتر است و با آموزش روش های حفظ و افزایش تمرکز کودک در کلاس آنلاین می توانید این نقص را جبران کنید.
افزایش تمرکز

تمرینی بسیار قوی برای افزایش تمرکز و دقت + آموزش

زمان مطالعه : 8 دقیقه
هنگامی که برای درس خواندن یا برای انجام درست کارها در محل کار باید تمرکز داشته باشیم می توانیم با انجام تمرینات ذهنی ساده در چند دقیقه به افزایش تمرکز و دقت خود کمک کنیم.
عدم تمرکز

افزایش تمرکز و جلوگیری از عدم تمرکزحواس با 7 روش فوری

زمان مطالعه : 5 دقیقه
عدم تمرکز و توجه باعث بروز مشکلات بسیاری در کار و زندگی افراد می شود ، چند راه حل برای افزایش تمرکز حواس وجود دارد که در ادامه به بررسی آن می پردازیم.
عدم تمرکز کودک

عدم تمرکز کودک زیر یکسال و روش درمان آن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
همه روزه خانواده های زیادی برای وضعیت تمرکز کودکشان نزد پزشک متخصص رفته و راه درمانی برای آن می خواهند. در این مطلب در مورد درمان عدم تمرکز کودک بیشتر صحبت می کنیم.
صفحه 1 از 2