ایرانسل

غير فعال كردن رومينگ ايرانسل
رومینگ یکی از قابلیت های اپراتور ایرانسل برای کاربران خارج از کشور می باشد که شما می توانید در صورت عدم نیاز اقدام به غیر فعال کردن آن کنید.
قطع پیامک های تبلیغاتی

روش قطع پیامک های تبلیغاتی ایرانسل و همراه اول

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دریافت پیامک های تبلیغاتی در طول روز، می توانند تاثیرات منفی در ما بگذارند و این در حالی است که خیلی ساده می توانید اقدام به قطع پیامک های تبلیغاتی کنید.
دریافت شارژ اضطراری ایرانسل

چگونه “شارژ اضطراری ایرانسل” بگیریم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شارژ اضطراری یکی از جدیدترین قابلیت های اپراتورهای کشور است که در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک شما را با نحوه دریافت “شارژ اضطراری ایرانسل” آشنا خواهیم کرد.
فعال کردن پيامك های تبليغاتي

آموزش “فعال کردن پیامک های تبلیغاتی” ایرانسل و همراه اول

زمان مطالعه : 3 دقیقه
پیامک های تبلیغاتی، روشی هدفمند برای تبلیغات هستند که اگر شما بنابر هر دلیلی آنرا غیرفعال کرده اید، در این گزارش با “فعال کردن پیامک های تبلیغاتی” آشنا خواهید شد.
ایرانسل

خرید سیم کارت ایرانسل

زمان مطالعه : 3 دقیقه
شرکت ایرانسل یکی از بزگترین اپراتورهای تلفن همراه در ایران می باشد که با عرضه سیم کارت های دائمی و اعتباری و خدمات متنوع طیف وسیعی از مشترکین را تحت پوشش قرار داده است.
سرویس volte

سرویس volte چیست؟! + لیست گوشی های پشتیبان کننده

زمان مطالعه : 8 دقیقه
سرویس volte یکی از جدیدترین سرویس های اپراتورهای کشور می باشد که در این گزارش از نمناک بصورت کامل با این سرویس آشنا خواهید شد.
شهرهای تحت پوشش اینترنت 4G ،3G و 4.5G

شهرهای تحت پوشش اینترنت 4G ،3G و 4.5G ایرانسل و همراه اول

زمان مطالعه : 1 دقیقه
مراکز و شهرهای تحت پوشش اینترنت خوشبختانه در طی سال های اخیر گسترش یافته اند که در این گزارش از نمناک شهرهای تحت پوشش را در دو اپراتور همراه اول و ایرانسل ذکر کرده ایم.
نحوه شارژ ایرانسل

آموزش نحوه “شارژ ایرانسل” و گرفتن موجودی شارژ

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آموزش ساده و کامل نحوه “شارژ ایرانسل” و همچنین گرفتن موجودی خط ایرانسل به همراه آشنایی با محیط ایرانسل من را در این بخش از تکنولوژی نمناک مشاهده می فرمائید.
یک طرفه شدن ایرانسل

حل مشکل “یک طرفه شدن ایرانسل”

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر جدیدا سیم کارت ایرانسل شما یک طرفه شده است و موفق به رفع آن نشده اید، در این گزارش از نمناک شما را با نحوه رفع “یک طرفه شدن ایرانسل” آشنا خواهیم ساخت.
نحوه فعال سازی کد پیشواز ایرانسل

آموزش فعال سازی و غیر فعال سازی آهنگ پیشواز ایرانسل

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اپراتور ایرانسل یکی از بزرگترین اپراتورهای کشور است که در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک شما را با نحوه فعال سازی آهنگ پیشواز ایرانسل آشنا خواهیم ساخت.
ردیابی گوشی

روش ردیابی گوشی سرقت شده با خط همراه اول و ایرانسل

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه ی ما وقتی گوشیمان را به سرقت می برند دنبال راهی برای ردیابی گوشی هستیم،با خواندن این مطلب به راحتی می توانید گوشی خود را ردیابی کنید.
روش های استعلام سیم کارت

نحوه “استعلام سیم کارت” های به نام

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر چندین سیم کارت به نام شما ثبت شده اند و اطلاعی در مورد آنها ندارید، در این گزارش از نمناک با روش های مختلف و کاربردی “استعلام سیم کارت” آشنا خواهید شد.
آموزش خرید بسته اینترنت ایرانسل

نحوه خرید بسته اینترنت ایرانسل

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اینترنت یکی از پرکاربردترین ابزارها در دنیای امروزه می باشد که در این گزارش از نمناک با نحوه خرید بسته اینترنت ایرانسل به همراه راهنمای کامل آشنا خواهید شد.
انتقال شارژ ایرانسل

آموزش جامع انتقال شارژ ایرانسل

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از کاربردی ترین قابلیت های سیم کارت های اعتباری، انتقال شارژ بین یکدیگر است که در این گزارش از نمناک با نحوه انتقال شارژ ایرانسل آشنا خواهید شد.
اینترنت ایرانسل

روش های فعال سازی “اینترنت ایرانسل”

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر شما از سیم کارت اپراتور ایرانسل استفاده می کنید، برای فعال سازی “اینترنت ایرانسل” می توانید از روش های ساده و سریع زیر استفاده کنید.