آموزش خرید بسته اینترنت ایرانسل
اینترنت یکی از پرکاربردترین ابزارها در دنیای امروزه می باشد که در این گزارش از نمناک با نحوه خرید بسته اینترنت ایرانسل به همراه راهنمای کامل آشنا خواهید شد.

آموزش خرید بسته اینترنت ایرانسل

ایرانسل یکی از بزرگترین اپراتورهای کشور می باشد که برای اولین بار در سال 1384 تاسیس شد و این روزها این اپراتور سرتاسر کشور را به بهترین میزان ممکن تحت پوشش قرار داده است. ایرانسل برای عموم مشتریان خود اینترنت پر سرعت را فراهم کرده است که تمام مشترکان با استفاده از یک سیم کارت ایرانسل و یک گوشی نسل جدید می توانند از این اینترنت بهرمند شوند و کارهای روزمره خود را به آسانی انجام دهند.

از این رو اگر شما از مشتریان جدید اپراتور ایرانسل هستید، لازم به ذکر است که آموزش ساده ای را برای نحوه خرید بسته اینترنتی ایرانسل بگذرانید تا به مرور بتوانید از این قابلیت برای کارهای روزمره خود استفاده کنید. به همین دلیل ما قصد داریم در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک شما را با راهنمای خرید بسته اینترنت ایرانسل آشنا سازیم. همراه ما باشید.

روش اول؛ خرید بسته اینترنت ایرانسل با کد دستوری

ساده ترین روش خرید بسته اینترنت ایرانسل که نیازی به اینترنت ندارید، استفاده از کد دستوری USSD می باشد که شما می توانید در چند مرحله از این روش برای خرید بسته اینترنتی مورد نظر خود اقدام کنید که در ادامه ما قصد داریم مراحل مورد نظر را بصورت قدم به قدم به شما آموزش دهیم؛

1- وارد محیط شماره گیری گوشی شوید و سپس کد دستوری # 5 * 555 * را وارد کنید و سپس بر روی Call یا تماس کلیک کنید.

بسته اینترنت

2- مدت زمان بسته های اینترنتی ایرانسل را می توانید مشاهده کنید که شامل روزانه، هفتگی، سه روزه، سی روزه، بلند مدت و... هستند که به انتخاب می توانید گزینه مورد نظر خود را وارد کنید.

بسته اینترنت

3- برای مثال ما اینترنت روزانه را انتخاب کرده ایم که بعد از انتخاب بسته های موجود را خواهید داد که می توانید بسته مدنظر خود را انتخاب کنید.

بسته اینترنت ایرانسل

4- پس از انتخاب بسته برای خرید باید عدد 1 را تایپ کرده و سپس نحوه خرید را وارد کنید که به دو صورت استفاده از اعتبار سیم کارت و یا استفاده از کارت بانکی می باشد.

خرید بسته اینترنت ایرانسل

توجه : نحوه خرید بسته اینترنت ایرانسل برای دیگران یکی از سوالاتی است که شاید برای شما اتفاق بیوفتد. برای خرید بسته اینترنت ایرانسل برای دوستانتان شما باید تا مرحله 4 پیش بروید و اما در مرحله 4 بجای وارد کردن عدد 1، عدد 3 را باید وارد کنید و سپس مراحل وارد کردن شماره و... را ادامه دهید.


روش دوم؛ خرید بسته اینترنت ایرانسل با برنامه ایرانسل من

یکی دیگر از روش هایی که ما قصد آموزش آنرا به شما داریم، استفاده از برنامه ایرانسل من می باشد که تنها مشترکین اپراتور ایرانسل می توانند از آن استفاده کنند و این برنامه بیشتر جنبه یک برنامه مدیریت کامل را دارد. از این رو ابتدا باید این برنامه را نصب کنید و سپس در آن مراحل ثبت نام را بگذرانید. از لینک های ذیل می توانید برنامه ایرانسل من را برای اندروید و آیفون دانلود کنید؛

1- بعد از نصب، از بخش «خانه» برنامه ایرانسل من، بر روی گزینه مشخص شده «خرید بسته های اینترنت» کلیک کنید.

خرید بسته اینترنت ایرانسل

2- اینک شما وارد صفحه خرید بسته شده اید و می توانید با انتخاب نوع بسته و مدت زمان آن، بسته های پیشنهادی ایرانسل را مشاهده و خریداری کنید.

بسته اینترنت ایرانسل

3- بعد از انتخاب هر بسته بر روی آن کلیک کنید. در انتهای هر یک دو گزینه وجود دارد که می توانید هم از طریق اعتبار سیم کارت و هم از طریق کارت بانکی اقدام به خرید بسته کنید.

بسته اینترنت

آموزش روش های آسان خرید بسته اینترنت ایرانسل

2.52
این مطلب مفید بود ؟11
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
وبگردی