خواب راحت

بیدار شدن از خواب
همه ما می دانیم یکی از عادت های افراد موفق صبح زود از خواب بیدار شدن است که می توان برای انجام این کار از راهکار های مختلفی استفاده کرد تا سحر خیز شویم.
دمای مناسب اتاق نوزاد

نکته ای مهم در مورد دمای اتاق نوزاد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گرم بودن بیش از اندازه دمای اتاق نوزاد خطراتی همچون مرگ ناگهانی نوزاد را موجب می شود پس قبل از خوابانیدن نوزاد باید ابتدا دمای مناسبی را برای اتاق او در نظر بگیرید.
نداشتن خواب کافی

خواب راحت و کافی ندارید چون ...

زمان مطالعه : 3 دقیقه
دلیل نداشتن خواب کافی چیست و چرا نمی توانید به اندازه کافی بخوابید؟ یکی از اصلی ترین دلایل دیر شام خوردن است اما دلایل مهم دیگری هم وجود دارد.
استرس صبح

شما هم صبح ها استرس میگیرید ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بسیاری از مردم بلافاصله بعد از بیدار شدن از خواب، دچار استرس صبحگاهی می شوند که تاثیر زیادی بر فعالیتهای روزانه می گذارد. با رعایت چند نکته می توان از استرس صبح گاهی رها شد.
خواب راحت شبانه

لیست خوراکی های مفید برای داشتن خواب راحت شبانه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر به دنبال راه حلی برای رفع کم خوابی می گردید این مقاله را که راهکار های مناسب برای داشتن خواب راحت شبانه را معرفی می کند مطالعه بفرمایید.
خواب راحت

ورزشی برای شما که آرزوی خواب راحت دارید

زمان مطالعه : 7 دقیقه
افرادی که هنگام خوابیدن دچار آشفتگی هستند و می خواهند خواب راحت و آرام داشته باشند می توانند قبل از خواب این حرکات ورزشی را انجام دهند.
خواب آرام

تجربه خواب آرام و راحت با برنامه 17 ساعته!

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر داشتن خواب آرام و راحت شبانه برایتان آرزو شده است حتما این برنامه 17 ساعته را برای بهبود خوابتان انجام دهید.
خواب راحت

درمان های گیاهی برای یک خواب راحت شبانه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مشکل بی خوابی دارید؟ اگر به توصیه های طبیعی ما عمل کنید، شاید هرگز به قرص های خواب آور نیاز نداشته باشید. در ادامه با 5 گیاه که در ایجاد یک خواب راحت شبانه معجزه می کند آشنا خواهید شد.
دمای اتاق خواب

دمای اتاق خواب چند باشد راحت می خوابید؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای رهایی از بی خوابی و داشتن خواب نا آرام باید دمای اتاق خواب را تنظیم کنید ، بله درست متوجه شدید دما یکی از مهم ترین و موثرترین عوامل برای داشتن خواب باکیفیت است.
خواب راحت

راز سوئدی ها برای داشتن خواب راحت

زمان مطالعه : 3 دقیقه
حتما شما هم دوست دارید مثل سوئدی ها خوابی راحت و آرام را تجربه کنید, چند نکته مهم برای خواب راحت را از سوئدی ها یاد بگیرید.
خواب راحت

چگونه میتوانیم خواب راحت داشته باشیم

زمان مطالعه : 2 دقیقه
گوش دادن به موسیقی قبل از خواب و یا تماشای فیلم مورد علاقه، نوشیدن آب و مایعات و... از جمله راه هایی برای داشتن خواب راحت است.
دوران بارداری

چگونه در دوران بارداری خواب راحت داشته باشیم؟

زمان مطالعه : 1 دقیقه
مهم ترین دلیل نداشتن خواب کافی در دوران بارداری افزایش اندازه جنین می باشد که وضعیت و فرم مادر را برای خوابیدن دچار مشکل می کند.
خواب راحت در هواپیما

8 توصیه برای داشتن خواب راحت در هواپیما

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از سخت ترین بخش های سفر با هواپیما، خوابیدن هنگام پرواز است. این موضوع به خصوص در پروازهای طولانی مدت باعث می شود تا خستگی پرواز دوچندان شود و با انرژی لازم به مقصد نرسید. پس اگر می خواهید هنگام پرواز در هواپیما راحت بخوابید، با ما همراه باشید.
خوابی راحت

در 1 دقیقه به خوابی راحت فرو بروید

زمان مطالعه : 1 دقیقه
با ترفند ساده ای که در ادامه مطلب بیان خواهیم کرد خوابی راحت را در عرض 60 ثانیه برای خود فراهم بسازید.
خواب شبانه

نوشیدنی هایی برای داشتن خواب شبانه بهتر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
خواب شبانه بسیار اهمیت دارد زیرا پس از یک روز خسته کننده نیاز به استراحت داریم بنابراین با مصرف نوشیدنی هایی می توانیم خوابی آرام داشته باشیم.
صفحه 1 از 2