مرورگر کروم

دانلود کروم برای سیستم عامل های مختلف
کروم یکی از برنامه های مرورگر جهانی و با امنیت بالا می باشد که در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک می توانید اقدام به “دانلود کروم” برای سیستم عامل های مختلف کنید.
پاک کردن کش مرورگر کروم

چگونه کش کروم را پاک کنیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
پاک کردن کش کروم ایده خوبی است تا هر چند وقت یکبار بصورت دستی انجام شود تا فضای پر شده آزاد شود. در این گزارش با آموزش پاک کردن کش کروم آشنا خواهید شد.
آموزش کار با گوگل کروم

آموزش کار با مرورگر گوگل کروم

زمان مطالعه : 9 دقیقه
مرورگر گوگل کروم، از محبوب ترین و جهانی ترین مرورگرها است که در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک به آموزش جامع این مرورگر و معرفی قابلیت های آن خواهیم پرداخت.
بهترین مرورگر ویندوز در سال 2020

معرفی “بهترین مرورگر ویندوز” در سال 2020

زمان مطالعه : 5 دقیقه
مرورگرها یکی از مهم ترین و اصلی ترین ابزارها در دنیای نوین امروزی هستند که در این گزارش از نمناک به بررسی و انتخاب “بهترین مرورگر ویندوز” در سال 2020 خواهیم پرداخت.
آپدیت مرورگر کروم

چگونه مرورگر گوگل کروم را آپدیت کنیم

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر تصمیم به آپدیت مرورگر گوگل کروم دارید و اما هنوز موفق به انجام این فرآیند نشده اید در این گزارش از نمناک با آموزش تصویری آپدیت کروم آشنا خواهید شد.
incognito mode در مرورگر کروم

“incognito mode” چیست؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر شما از مرورگرهای مختلف استفاده می کنید، قطعا گزینه incognito mode را تاکنون دیده اید که در این گزارش با توضیحات کامل در مورد incognito mode آشنا خواهید شد.
نحوه بکاپ گرفتن از گوگل کروم

آموزش بکاپ گرفتن از گوگل کروم

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر بنابر هر دلیلی تصمیم دارید تا از مرورگر گوگل کروم نسخه پشتیبان تهیه کنید، در این گزارش از نمناک با آموزش تصویری بکاپ گرفتن از گوگل کروم آشنا خواهید شد.
مدیریت رمزهای ذخیره شده در کروم

چطور رمزهای ذخیره شده در مرورگر کروم را ببینیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از قابلیت های مرورگر جهانی کروم، ذخیره رمزها البته با اجازه شما است که در این گزارش از نمناک با نحوه مدیریت “رمزهای ذخیره شده در کروم” آشنا خواهید شد.
پاک کردن کش مرورگر گوشی

آموزش پاک کردن کش مرورگر کروم گوشی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کش برنامه های مختلف به مرور زمان می توانند باعث پر شدن حافظه و حتی کند شدن گوشی شوند که در این گزارش از نمناک با آموزش پاک کردن “کش مرورگر گوشی” آشنا خواهید شد.
تغییر فونت کروم

آموزش تغییر فونت گوگل کروم

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تا به حال حتما به این فکر کرده اید که فونت مرورگر کروم کمی زننده است. از این رو در این مطلب از نمناک ما قصد داریم شما را با نحوه تغییر فونت کروم آشنا سازیم.
افزونه OneTab در گوگل کروم

کاهش 95 درصدی مصرف حافظه با افزونه گوگل کروم + دانلود

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بازکردن تب های متوالی در مرورگرهای مدرن باعث افزایش مصرف حافظه RAM می شود ولی با افزونه گوگل کروم می توان تب های باز شده در یک صفحه را مدیریت کرده و تا بیش ازز 95 درصد حافظه را آزاد کرد.
گوگل کروم

ترفند جستجوی صوتی در گوگل کروم + تصاویر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
جستجو در گوگل همیشه با تایپ کردن حروف همراه بوده که در موبایل و یا تبلت با توجه به صفحه نمایش آنها کمی سخت به نظر می رسد ولی با ویژگی جدید جستجوی صوتی در گوگل کروم به راحتی می توان عبارتهای مختلف را در گوگل جستجو کرد.
مرورگر کروم

ترفندی برای رفع هنگ کردن مرورگر کروم

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در این مقاله سعی کردیم تا راه حلی برای مشکل کندی مرورگر محبوب کاربران حرفه ای دنیای وب یعنی گوگل کروم که توانسته است در مدت زمان بسیار کمی نسبت به دیگر رقیبان کاربران بسیار زیادی را جذب کند معرفی کنیم.
افزایش سرعت گوگل کروم

ترفند افزایش سرعت گوگل کروم

زمان مطالعه : 2 دقیقه
آیا مرورگر کامپیوتر شما به کندی کار می کند؟برخی دلایل می توانند باعث کاهش سرعت گوگل کروم (مرورگر) شما شوند که به راحتی می توان از بروز چنین مشکلی با توجه به قابلیت های کروم جلوگیری کرد.
قفل کردن گوگل کروم

ترفند قفل کردن گوگل کروم

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای اینکه مرورگر گوگل کروم خود را قفل کنیم تا کاربران دیگر از سایت هایی که ما دیدن می کنیم و آنها را نبسته ایم آگاه نشوند ترفند ساده ای وجود دارد که در این بخش از ترفندستان نمناک به آن می پردازیم.
صفحه 1 از 2