جذاب و خواندنی

خانه روح زده

دردسر عجیب روح سرگردان یک زن برای صاحبخانه!

تاریخ انتشار : 3 مرداد 1400زمان مطالعه : 3 دقیقه
خانه ای که به تازگی از آن یک خانواده ی چهار نفره شده بود مشکلی داشت، مشکلی که ترس و وحشت را به جانشان انداخته و شبهای متفاوتی برایشان رقم زده بود.
تلافی خیانت شوهر

نقشه زن جوان برای تلافی خیانت نامزد پولدارش

زمان مطالعه : 2 دقیقه
زن جوان که بی نهایت از خیانت کردن نامزد ثروتمند خود ناراحت بود، تصمیم به انجام یک کار عجیب برای انتقام از خیانت نامزدش گرفت!
مرگ باورنکردنی زن

مرد احمق زنش را با کود گاوی خفه کرد

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شوهر بی فکر زن جوان در حضور اهالی روستا در حال اجرای تصمیم احمقانه ی خود بود ، تصمیمی که ایده اش را مردی رمال و جادوگر به او داده بود.
عصبانیت عروس

انتقام عجیب مادرشوهر از عروس با شام عروسی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مادرشوهر از قبل گفته بود که یک سورپرایز ویژه برای عروس و داماد دارد و میخواهد آنها را غافلگیر کند اما عروس بینوا نمیدانست قرار است در این حد غافلگیر شود.
دانستنی های بوسه

حقایق جالب و جذاب درباره بوسه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بوسیدن بهترین راه برای ابراز عشق و علاقه و احساسات است. علاوه بر این بوسه فواید و اثرات فوق العاده ای برای سلامت بدن دارد.
پرجمعیت ترین خانواده جهان

مردی که 47 زن و 240 بچه دارد!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مرد فقیری در یکی از روستاهای دور افتاده صاحب بزرگترین و پرجمعیت ترین خانواده دنیاست، او 47 همسر و بیش از 240 فرزند دارد که رکوردی جالب بشمار می رود.
زایمان دختر 11 ساله

زایمان پنهانی دختر 11 ساله !

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مادری کم سن و سال در کنار نوزاد تازه متولد شده اش روی تخت بیمارستان و اینجا پایان دوران سخت بارداری این دختر نوجوان 11 ساله است.
بلندترین کوه جهان

بلندترین کوه جهان کجاست؟

زمان مطالعه : 12 دقیقه
در شهرها و کشورهای مختلف دنیا کوه های مرتفعی وجود دارد. در این قسمت می توانید با بلندترین کوه های جهان با ترتیب ارتفاع آن ها آشنا شوید.
کلاهبرداری ازدواج

خیانت عجیب زن به شوهرش در فضای مجازی!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مرد با دیدن ویدئوی منتشر شده در فضای مجازی شوکه شده بود، ابتدا شک کرد اما با کمی دقت متوجه شد خانمی که داخل فیلم است نوعروس خود اوست.
بزرگترین سازه های جهان

بزرگترین سازه هایی که بشر تاکنون ساخته

زمان مطالعه : 8 دقیقه
انسان ها تا به امروز موفق به ساخت سازه های بسیار بزرگ و باورنکردنی شده اند، سازه های عظیم مختلفی که تمام جهان را تحت تاثیر قرار داده است.
خرافات مردم هند

خرافات عجیب غریب هندی ها

زمان مطالعه : 6 دقیقه
یکی از مواردی که جهانیان در مورد مردم هند مطلع هستند، خرافات آنها می باشد. اما آیا برایتان سوال شده است که این خرافات چه مواردی هستند؟ اثبات علمی دارند؟
جزیره پوگلیا

پوگلیای ؛ جزیره ای در تسخیر ارواح

زمان مطالعه : 5 دقیقه
جزیره پوگلیا یکی از پرحاشیه ترین جزیره ها در سرتاسر جهان می باشد که طبق گفته ها و شنیده ها، ارواح سرگردان در آن وجود دارند. اما به چه دلیلی؟
گربه پولدار

گربه ای که درآمدش از آدم ها بیشتره

زمان مطالعه : 3 دقیقه
گربه ی داستان ما صاحب درآمد قابل توجه و محبوبت خاص در فضا مجازی است و برای خسته نشدن فقط تعداد محدودی از روزهای هفته را مشغول به کار است.
سنگهایی که راه میروند

دره ای که سنگهایش راه میروند !!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
جایی در گوشه ی جهان اتفاقی عجیب و شگفت انگیز مدام رخ می دهد و همین اتفاق ، دره مرگ را عجیب تر کرده ، دره ای که حرکات سنگهایش طبیعی نیست.
باز کردن در ماشین

مردی که با موز در ماشین باز می کنه !

زمان مطالعه : 3 دقیقه
ابتدا با انتشار یک کلیپ از کار متفاوتش توجه همه را به خود جلب و سپس در میان جمع برای نمایش جذابش بدون هیچ ابزاری درب خودرویش را باز کرد.
صفحه 1 از 3