همکار

رفتار با همکاران
در محیط کاری باید با همکاران خود رفتار درست و حرفه ای داشته باشید این رفتارها و ارتباطات در موفقیت کاری شما بسیار موثر خواهد بود.
حسادت به همکار

چطور به همکارمان حسادت نکنیم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
حسادت و رقابت در محیط کار یکی از معضلاتی است که در بیشتر محیط های کاری شاهد آن هستیم. اما راهکارهایی وجود دارد که به حس حسادت به همکارتان غلبه کنید.
همکار بودن با همسر

خوب و بد همکار بودن با همسر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
همکار بودن با همسر می تواند باعث ایجاد تغییرات زیادی میان روابط شما با همسرتان شود برای اینکه دچار تغییرات منفی نشوید بهتر است که به برخی از نکات توجه کنید.
رفتار با همکار

رفتار صحیح با 10 مدل همکار بد

زمان مطالعه : 7 دقیقه
با شناخت درست از شخصیت همکاران خود می توانید نحوه صحیح و حرفه ای رفتار با همکار های خود را انتخاب کنید.
رفتار با همکار بی ادب

عاقلانه ترین رفتار با همکار بی ادب

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر در محل کارتان همکار بی ادبی دارید که رفتارهایش برایتان غیرقابل تحمل است باید بدانید برخورد با این افراد راه و روش خاصی دارد.
حرف زدن با همکار

حرف هایی که نباید به همکارتان بگویید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شما در طول روز درمورد موضوعات مختلفی با همکاران خود صحبت میکنید اما افراد با سیاست و هوشمند حین صحبت وارد هر موضوع و مسئله ای نمی شوند.
رفتار با همکار

رفتار با همکاری که فکر می کنه رئیسه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
داشتن یک همکار که عاشق ریاست و دخالت کردن است در محل کار شرایط را برای شما دشوار می سازد، به همین دلیل باید از نوع صحیح رفتار با این همکاران مطلع باشید.
همکار مزاحم

رفتار حرفه ای با یه همکار رومخی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی همکارها به معنای واقعی کلمه "رومخی و اعصاب خوردکن" هستند و تحمل آن ها بسیار دشوار است، در رفتار با این دسته از همکاران حتما باید به برخی اصول توجه کرد.
همکار خبرچین

با همکار خبرچین چطور باید رفتار کرد؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر همکار خبرچین دارید و از دست او خسته شده اید باید از او دوری کنید تا در کارتان مشکلی ایجاد نشود. برخورد با این افراد راه و روش خاصی دارد.
زیرآب زنی در محیط کار

برخورد با همکار زیرآب زن، چگونه؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در محیط کاری افرادی هستند که برای رسیدن به جایگاه بالاتر، زیرآب زنی همکاران دیگر را می کنند. با این افراد درست برخورد کنید تا مانع پیشرفت شما نشوند.
ازدواج با همکار

جواب پیشنهاد ازدواج همکارم رو چی بدم؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر شما هم پیشنهاد ازدواج از سمت همکارتان دارید بهتر است قبل از هر تصمیمی از تمام معایب و مزایای این امر که تا به حال به آنها فکر نکرده بودید باخبر شوید.
همکار خودشیفته

استراتژی رفتار با همکار خودشیفته

زمان مطالعه : 4 دقیقه
هر محیط کاری شامل کارکنانی با خلق و خوهای مختلفی می باشد که اگر همکاران شما خودشیفته هستند، می توانید با رعایت چند نکته با آنها رفتار متناسب داشته باشید.
همکار سمی

همکاری که بهتره باهاش صمیمی نشی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
داشتن رابطه دوستانه و صمیمی با همکار، حس خوبی است که شرایط را برای شما لذت بخش تر میکند اما برخی از همکاران شخص مناسبی برای صمیمی شدن نیستند.
روز جهانی همکار

تاریخ و تاریخچه روز جهانی همکار

زمان مطالعه : 2 دقیقه
داشتن یک همکار خوب در محیط کار می توانند در پیشرفت ما کمک بسزایی کند که در همین راستا، روز 5 ژوئن در تقویم جهانی، به نام روز جهانی همکار ثبت شده است.
همکار زورگو

چگونه با همکار زورگو و گردن کلفت کنار بیاییم ؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
داشتن همکار زورگو و قلدر مشکلی است که شاید شما هم از آن رنج میبرید, در این مطلب نحوه رفتار و برخورد مناسب با آن ها را یاد بگیرید .
صفحه 1 از 2