موفقیت

قهرمان زندگی
قهرمان زندگی خود بود چیزی است که همه افراد دوست دارند به آن برسند و این مسئله مثل تمامی موارد زندگی رسیدن به آن قوانینی دارد.
ترک چند وظیفه ای بودن

چند وظیفه ای بودن را با این روش ها راحت ترک کنید!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
چند وظیفه ای بودن کاری بس دشوار و زمان بر است بهتر است برای رفع این مشکل کارهایتان را تک به تک انجام دهید تا تمرکزتان روی آن ها بیشتر باشد و کاراییتان نیز بالاتر رود.
جبران اشتباهات کاری

10 گام تا جبران هر اشتباهی در گذشته و حال

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر در محل کار اشتباهی کردید که به دیگران آسیب رساند آن را از رئیستان پنهان نکنید و سعی کنید خودتان این موضوع را به او بگویید همچنین از برنامه خود برای جبرانش توضیح دهید.
فایده های اشتباه کردن

38 فایده ای که اشتباه کردن دارد و هرگز نمیدانستید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اشتباه کردن در انسان ها خیلی طبیعی است و اتفاقا این اشتباهات می توانند فایده های بسیاری برای موفقیت های آینده و تجربه های بزرگتر و همچنین رفتار و کردار داشته باشند.
چرا ثروتمند نمی شویم

دلایل اینکه ثروتمند نمی شویم چیست؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
چرا ثروتمند نمی شویم؟ این سوالیست که بسیاری از افراد در سر دارند و پاسخ آن کارها و افکار اشتباهی است که مانع پیشرفت و پولدار شدن آن ها می شوند.
فردایی بهتر

برای داشتن فردایی بهتر از اینجا شروع کنید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
حتما بارها شنیده اید که افراد موفق میان توصیه های خود به این مسئله اشاره کرده اند که برای داشتن فردایی بهتر از همین امروز شروع کنید ، نکات اصل و پایه ساخت فردای روشن را بیاموزید.
انجام کار بیشتر

چگونه در طول روز کارهای بیشتری انجام دهیم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای اینکه بتوانید در طول روز کارهای بیشتری انجام دهید استراحت خوبی داشته باشید و صبح کمی زودتر بیدار شوید و ابتدا سخت ترین کارها را انجام دهید تا زمان آزاد بیشتری داشته باشید.
دختر ایده آل

ویژگی هایی که تنها یک دختر ایده آل دارد

زمان مطالعه : 6 دقیقه
دختران ایده آل و جذاب خصوصیات خاص خود را دارند برای اینکه از نظر دیگران یک دختر ایده آل باشید و آن ها را به خود جذب کنید ابتدا باید خودتان را دوست داشته باشید.
جملات افراد موفق

جملات افراد موفق برای تغییر و شروع دوباره

زمان مطالعه : 6 دقیقه
افراد موفق در برخورد با موانع و شکست هایشان راه حل موفقیتشان در آن موضوع را با یک جمله زیبا بیان می کنند شماهم با دانستن این جمله ها گامی به سمت موفقیت بردارید.
زنان قوی

زنان قوی این 6 ویژگی را حتما دارند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای شناحت و تخمیت قدرت یک فرد به رفتار و خصوصیات او توجه می کنیم ، وقت می گوییم ویژگی زنان قوی منظور قدرتی است که در شخصیت و رفتار آنها دیگران را جذب می کند.
داشتن شخصیت مثبت

8 توصیه باتجربه ها برای داشتن شخصیت قوی و مثبت

زمان مطالعه : 5 دقیقه
با داشتن دید مثبت و ساده گرفتن زندگی اولین قدم هایتان برای داشتن شخصیتی مثبت را برداشته اید پس همچنان ادامه دهید و زمانتان را با کارها و افراد مورد علاقه تان پر کنید.
تکنیک مدیریت زمان

چکیده تکنیک های مدیریت موفق زمان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
کار شما وقت زیادی را می گیرد و شما نمی توانید به تمام کارهایتان رسیدگی کنید و به زندگیتان نیز نمی رسید با دانستن تکنیک ها می توانید زمان تان را به نحو احسن مدیریت کتید.
راه اندازی استارت آپ موفق

3 توصیه مهم برای راه اندازی استارت آپ موفق

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای شروع کسب و کار و راه اندازی استارت آپ در ابتدا نیاز به یک سازماندهی یا برنامه ریزی دقیق دارید تا با موفقیت به اهداف خود دست یابید.
مدیریت زمان

5 تکنیک پرطرفدار و ساده برای مدیریت زمان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مدیریت زمان مهارتی است که به شما کمک میکند تمام کارهای خود را سر وقت و به موقع انجام دهید و هیچ گاه دچار کمبود زمان نشوید.
مانع موفقیت

مانع جدی موفقیت از لحاظ روانشناختی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مشاور و راهنمای بنیان گزار شاهنشاهی مائوریا می گوید اگر در مورد برخی از مسائل صحبت کنید بزرگترین مانع موفقیت را در زندگی فردی و اجتماعی برای خود ساخته اید.
صفحه 1 از 7