موفقیت

استراحت بین کار
یکی از راز های افراد موفق استراحت در بین کار است بنابراین همه ی افراد در طول روز بین انبوه کارها و وظایفی که بر عهده دارند باید کمی استراحت کنند.
شجاع بودن

تمرین شجاعت و راهی برای نترس بودن

زمان مطالعه : 7 دقیقه
شجاع و نترس بودن، از صفاتی می باشند که همگی دوست داریم تا به این صفات برسیم و زندگی بدون استرسی داشته باشیم. اما چگونه می توانیم فردی شجاع باشیم؟
کنترل زندگی

اینطوری می تونی کنترل زندگیت رو دستت بگیری

زمان مطالعه : 4 دقیقه
داشتن زندگی شاد و موفق حق هر انسانی است و نیاز به انجام کارهای سختی نیست. راه های کنترل زندگی امکان رسیدن به موفقیت و شاد بودن را برای شما فراهم میکند.
برای حرفه ای شدن

برای حرفه ای شدن تو هر کاری اینو لازم داری

زمان مطالعه : 4 دقیقه
حرفه ای بود در کار به پیشرفت و موفقیت شما کمک زیادی میکند که لازمه ی آن داشتن رفتار های صحیح و ویژگی های خاص در محیط کار است.
سخنران حرفه ای

10 اشتباهی که یک سخنران حرفه ای انجام نمیدهد

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای اینکه بتوانید حرفه ای سخنرانی کنید نیاز دارید که بدانید چه مواردی را بیان نکنید و چگونه با مخاطبانتان ارتباط بگیرید و از انجام چه حرکاتی خودداری کنید.
انجام کار بیشتر

چگونه در طول روز کارهای بیشتری انجام دهیم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای اینکه بتوانید در طول روز کارهای بیشتری انجام دهید استراحت خوبی داشته باشید و صبح کمی زودتر بیدار شوید و ابتدا سخت ترین کارها را انجام دهید تا زمان آزاد بیشتری داشته باشید.
جبران اشتباهات کاری

10 گام تا جبران هر اشتباهی در گذشته و حال

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر در محل کار اشتباهی کردید که به دیگران آسیب رساند آن را از رئیستان پنهان نکنید و سعی کنید خودتان این موضوع را به او بگویید همچنین از برنامه خود برای جبرانش توضیح دهید.
دختر ایده آل

یک دختر ایده آل حتما این ویژگی ها را دارد

زمان مطالعه : 5 دقیقه
دختران ایده آل و جذاب خصوصیات خاص خود را دارند برای اینکه از نظر دیگران دختری ایده آل باشید و آنها را به خود جذب کنید ابتدا باید خودتان را دوست داشته باشید.
باید بلد باشیم

این چیزها رو بلد نباشی از دنیا عقب میمونی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
موفق بودن و داشتن یک زندگی ایده آل آرزو و خواسته ی انسان ها است اما نکته مهم آن راه رسیدن و داشتن مهارت های مهم برای رسیدن به آن است.
داشتن شخصیت مثبت

8 توصیه باتجربه ها برای داشتن شخصیت قوی و مثبت

زمان مطالعه : 5 دقیقه
با داشتن دید مثبت و ساده گرفتن زندگی اولین قدم هایتان برای داشتن شخصیتی مثبت را برداشته اید پس همچنان ادامه دهید و زمانتان را با کارها و افراد مورد علاقه تان پر کنید.
فشار کاری زیاد

5 توصیه برای وقتی فشار کاری زیاده

زمان مطالعه : 3 دقیقه
فشار کاری زیاد را یک فرصت بدانید، زیرا باعث می شود که عملکرد بهتری داشته باشید و خودتان را در شرایط سخت بسنجید و شناخت بهتری نسبت به توانایی هایتان پیدا کنید.
جشن گرفتن موفقیت

چرا حتما باید موفقیت هاتون رو جشن بگیرید؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
حس خوب و انرژی مثبت بعد از رسیدن به موفقیت تاثیرات زیادی بر ادامه زندگی میگذارد همچنین جشن گرفتن برای موفقیت به داشتن این حس کمک بسیار میکند.
زنان قوی

زنان قوی این 6 ویژگی را حتما دارند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای شناحت و تخمیت قدرت یک فرد به رفتار و خصوصیات او توجه می کنیم ، وقت می گوییم ویژگی زنان قوی منظور قدرتی است که در شخصیت و رفتار آنها دیگران را جذب می کند.
تفکر چابک چیست

آشنایی با تفکر چابک، قانون متفاوت پیشرفت

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در زمانی که کارهای یک موسسه درست پیش نمی رود باید به دنبال راه حلی برای حل مشکل باشید، راه حل های مختلفی وجود دارد اما یکی از موثرترین آنها تفکر چابک است.
عوامل موفقیت

5 چیزی که هر انسانی رو قوی و موفق میکنه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
موفق شدن دشوار نیست و ما می توانیم به دنبال آرزوها خود برویم در صورتی که از عوامل تضمین شده ای که باعث موفقیت افراد دیگر شده است پیروی کنیم.
صفحه 1 از 8