مسائل زناشویی

بی میلی به بچه دار شدن
از مهم ترین تصمیمات زندگی بچه دار شدن است که برخی از مردان تمایلی به آن ندارند. آگاهی از دلایل این بی علاقگی آقایان به درک بهتر همسر و رفع این مشکل کمک میکند.
سوء استفاده همسر

رفتاری که میگه همسرت داره ازت سوء استفاده میکنه!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
زندگی مشترک موفق بر پایه ی برابری و صداقت است اما برخی رفتارها نشانه سوء استفاده گر بودن همسر است که تشخیص این رفتارها کمک بسزایی در تسلط بر زندگی دارد.
زندگی مشترک خسته کننده

راه درست رهایی از زندگی مشترک خسته کننده

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر زندگی مشترک خسته کننده و کسل کننده ای دارید , با پیروی از چند راه حل ساده , شور و شوق به زندگی زناشویی شما باز میگردد
تحقیر همسر

خبر نداری ولی با این رفتارت همسرت تحقیر میشه!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
احترام گذاشتن یکی از اصلی ترین پایه های زندگی مشترک است اما برخی رفتارها به صورت ناخواسته باعث تحقیر همسرتان میشود که باید از آنها به شدت دوری کنید.
رفتار با همسر سابق

چجوری با همکاری که همسر سابقم بوده، کنار بیام؟ 

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای داشتن یک رفتار حرفه ای و مناسب با همسر سابق در محیط کار باید شما به قواعد و تکنیک های کاربردی مجهز باشید تا بتوانید از آسیب های روحی و کاری احتمالی پیشگیری کنید.
رفتار نادرست همسر

هیچ آدم عاقلی این رفتار همسرش رو تحمل نمیکنه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
صبر یکی از پایه های زندگی مشترک است اما در برخی شرایط صبر و تحمل کردن نتیجه عکس خواهد داشت و شما نباید این رفتارهای همسرتان را تحمل کنید.
ازدواج با خودشیفته

عاقبت ازدواج با یک فرد خودشیفته

زمان مطالعه : 2 دقیقه
قبل از ازدواج باید با بسیاری از خصوصیات همسرتان آشنا شوید. خودشیفتگی یکی از ویژگی هایی است که تاثیر زیادی بر ازدواج و روابط شما با همسرتان میگذارد.
شوهر وابسته

شوهرم خانواده اش رو به من ترجیح میده، چیکار کنم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بخشی از زندگی مشترک، خوشبختی و احساس رضایت است اما بخش دیگر آن مشکلاتی است که زوج در آن تفاهم ندارند یکی از این مشکلات وابستگی شوهر به خانواده است.
یکنواختی زندگی

راه فرار از روزمرگی و یکنواختی زندگی مشترک

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر زندگی شما کسل کننده و تکراری شده، می‌توانید با چند راه ساده و تغییر در رفتارتان با یکنواختی زندگی مشترک مقابله کنید و هیجان را به زندگی‌تان تزریق کنید.
احساس تنهایی زن متاهل

احساس تنهایی کی و چرا سراغ متاهل ها میاد؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
احساس تنهایی در زندگی زناشویی مسئله آزاردهنده‌ای است که زوج ها با آن درگیر هستند اما با شناخت علت ایجاد این حس میتوانید راه حل هایی برای رفع آن پیدا کنید.
اعتماد از دست رفته

دیگه به همسرت اعتماد نداری؟ پس کلیک کن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی بر این باورند اعتماد از دست رفته مانند آب ریخته قابل بازگشت نیست اما راه حل هایی در این مورد وجود دارد که به بازگرداندن اعتماد در رابطه کمک میکنند.
آی یو دی

آی یو دی زندگی زناشویی رو سرد میکنه؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
آی یو دی یکی از مطمئن ترین روش های پیشگیری از بارداری است اما سوالی که برای بسیاری از خانم ها به وجود می آید تاثیر آی یو دی بر روابط زناشویی آن ها است.
سرد شدن مرد

رفتاری که شوهرتون رو از شما سرد میکنه

زمان مطالعه : 6 دقیقه
گاهی اوقات بنابر دلایل متعددی ممکن است باعث سرد شدن شوهرتان شوید. اما برخی دلایل اصلی و رایج هستند که بیشتر باعث سردی شوهرتان می شود.
بدبینی به همسر

رفع بدبینی به همسر با یه روش تضمینی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بدبینی مخرب ترین عادت در رابطه زناشویی است و برای داشتن یک رابطه موفق باید از شر شک ها و افکار منفی خلاص شوید.
بچه خواستن همسر

بهترین راه حل شمایی که همسرتون بچه نمیخواد

زمان مطالعه : 8 دقیقه
اگر شما علاقه به فرزند دارید اما همسرتان موافق بچه دار شدن نیست، راه حل های مناسب به شما برای راضی کردن همسرتان کمک بسزایی میکنند.
صفحه 1 از 14