رفع بوی بد

بوی بد بدن نوجوانان
والدینی که فرزندانشان در سنین بلوغ هستند گاهی ممکن است آنها را برای بوی نامطبوع بدنشان سرزنش کنند در حالیکه بر اثر یک تحقیق جامع بوی بد بدن نوجوانان را باید نادیده گرفت.
بوی بد یخچال

ضد بوی قوی و فوری برای یخچال + دستورالعمل

زمان مطالعه : 5 دقیقه
نگهداری برخی از مواد غذایی در یخچال دچار ایجاد بوی بدی می شود که می توانید با این روش های طبیعی این بوی بد را از بین ببرید.
از بین بردن بوی بد مایکروفر

راه حل آسان برای از بین بردن بوی بد مایکروفر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مایکروفر بوی بد سوختگی و گوشت را به خود جذب می کند, برای پاکیزگی و از بین بردن این بو از مواد طبیعی استفاده کنید که مواد شیمیایی وارد غذاهایتان نشود.
عوارض دئودورانت

بلایی بزرگ که دئودورانت ها سرتان می آورند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
همه ما برای از بین بردن بوی بد عرق از انواع دئودورانت ها و ضد عرق ها استفاده می کنیم اما باید بدانید استفاده مداوم از این محصولات عوارض خطرناکی را به دنبال دارد.
رفع بوی ظروف پلاستیکی

رفع بوی بد ظروف پلاستیکی فوری با یه پودر گیاهی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ظروف پلاستیکی بوهای بد را به سرعت به خود جذب می کنند که با مواد شوینده شیمیایی رفع نمی شود ولی با مواد طبیعی مثل لیمو و گوجه می توان به راحتی از این بوی بد خلاص شد.
سیگار

رفع بوی سیگار از همه جای بدن ، خانه و ماشین

زمان مطالعه : 7 دقیقه
رفع بوی سیگار برای بسیاری از افراد سیگاری و خانواده هایشان مهم است . زیرا بوی سیگار بسیار زننده است و باعث ناخوشایندی اطرافیان می شود.
سنگ مرداب

هشدار درباره استفاده از سنگ مرداب

تاریخ انتشار : 5 آذر 1398زمان مطالعه : 3 دقیقه
پودر سنگ مرداب به نام های مردار سنگ، پودر سنگ مردار، پودر سنگ نقره، سنگ مرده نیز معروف است سرطان زاست.
بوی بد دهان کودک

آیا بیماری خاصی علت بوی بد دهان کودک شماست ؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
بوی بد دهان کودک اگر در کل روز به طور مداوم وجود داشته باشد خبر از وجود بیماری به نام هالیتوسیس می دهد که باید حتما به پزشک مراجعه کنید.
بوی بد زیر بغل

زیربغل شما تا به حال این بوی بد رو داشته ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
غدد عرقی علت اصلی بوی بد زیر بغل و بدن می باشد که در برخی افراد بوی پیاز می دهد اما راهکارهایی وجود دارد که به راحتی می توانید از شر این بوی بد خلاص شوید.
بوی بد کفش و پا

با کفش و پایی که بو میدهد چه کنیم ؟ + راه حل

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بوی بد پا و کفش اغلب افراد را آزار می دهد و آن ها از چگونگی از بین بردن بوی بد پا و کفش اطلاع ندارند، در ادامه با بهترین محلول ها و روش فوری برای از بین بردن پا آشنا می شوید.
بوی بد دهان

درمان های موثر برای “بوی بد دهان” در کودکان و بزرگسالان

زمان مطالعه : 7 دقیقه
“بوی بد دهان” مسئله ای آزار دهنده است که در روابط اجتماعی مشکل آفرین است و موجب شرم و خجالت می شود با شناخت علت و درمان آن مشکل خود را برطرف کنید.
علت بوی بد دهان

کدام بیماری علت بوی بد دهان شماست؟ + انواع بوی دهان

زمان مطالعه : 10 دقیقه
بوی بد دهان علت های مختلفی دارد ممکن است کلیه یا کبد شما آسیب دیده باشد یا دهان و دندانتان سالم نباشند همچنین بعضی از داروها نیز باعث بوی بد دهان می شوند.
بوی بد واژن

رفع فوری بوی بد واژن با محلولی که خودتان می سازید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برای رهایی از بوی بد واژن و از بین بردن باکتری های عضو تناسلی به سراغ چند ماده گیاهی می رویم تا در کمترین مدت زمان این مشکل رایج خانم ها را رفع کنیم.
خنک کننده کفش پاناسونیک

با خنک کننده کفش از بوی بد پا خداحافظی کنید! + تصاویر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شرکت پاناسونیک اختراعی جدید را به ثبت رسانده به نام دستگاه خنک کننده کفش که می تواند بوی بد پا را به راحتی و بدون هیچ دردسری از بین ببرد.
خوشبو بودن

گام به گام برای خوشبو بودن در تابستان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در فصل تابستان که هوا بسیار گرم است بدن افراد به طور مدام دچار تعریق می شود که باعث بوی بد می شود، اما روش هایی وجود دارد که می تواند باعث خوشبو شدن بدن شود.
صفحه 1 از 2