رفع بوی بد

رفع بوی دنبه
روغن دنبه یا روغن حیوانی خواص زیادی برای سلامتی دارد اما برخی افراد به دلیل بوی بد آن استفاده نمی کنند. روش هایی وجود دارد که می توانید بوی دنبه را از هر غذایی از بین ببرید.
بوی بد توالت فرنگی

رفع بوی بد توالت فرنگی با سرکه و آبلیمو

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای اکثر شما پیش آمده است که با بوی بد سرویس بهداشتی منزل مواجه شده باشید. نگران نباشید، برای رفع بوی بد توالت فرنگی راه هایی وجود دارد که شاید از آن ها بی اطلاع باشید.
بوی بد دهان کودک

آیا بیماری خاصی علت بوی بد دهان کودک شماست؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
بوی بد دهان کودک اگر در کل روز به طور مداوم وجود داشته باشد خبر از وجود بیماری به نام هالیتوسیس می دهد که باید حتما به پزشک مراجعه کنید.
رفع بوی کله پاچه

برای رفع بوی بد کله پاچه چیکار کنیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کله پاچه یکی از غذاهای سنتی مرسوم در خاورمیانه است که اگر این غذا به درستی طبخ نشود بوی ضحم و بدی خواهد داشت بدین منظور باید برای پخت آن نکاتی را بدانید و آن ها را رعایت کنید.
سیگار

رفع بوی سیگار از همه جای بدن ، خانه و ماشین

زمان مطالعه : 7 دقیقه
رفع بوی سیگار برای بسیاری از افراد سیگاری و خانواده هایشان مهم است . زیرا بوی سیگار بسیار زننده است و باعث ناخوشایندی اطرافیان می شود.
رفع بوی فرش

رفع هر نوع بوی بدی از فرش

زمان مطالعه : 7 دقیقه
در برخی مواقع ممکن است فرش به دلایل مختلف بوی نامطبوعی بگیرد، راهکارهای مناسبی برای رفع بوی نامطبوع فرش و البته توصیه هایی برای جلوگیری از بو گرفتن فرش وجود دارد.
بوی عرق در کودکان

بوی عرق کودک کی طبیعی و کی غیرطبیعیه ؟

زمان مطالعه : 10 دقیقه
عرق بیش از حد و بوی بد و غیرطبیعی بدن کودک میتواند دلایلی مختلفی داشته باشد که با رعایت برخی از نکات در اغلب موارد این مشکل مرتفع میشود.
بوی بد لباس

رفع بوی بد لباس، در یک چشم بهم زدن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ممکن است برای شماهم پیش آمده باشد که هنگام پوشیدن لباس بوی بد به مشامتان بخورد، در این لحظه بهتر است راهکارهای از بین بردن بوی بد لباس را بلد باشید.
رفع بوی نفتالین

رفع بوی نفتالین با مواد کاملا طبیعی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر از نفتالین برای بید نزدن لباس یا وسایل خانه استفاده می کنید و از بوی بد آن رنج می برید، می توانید با مواد طبیعی این بوی ناخوشایند را از سطوح مختلف و دست ها از بین ببرید.
خوشبو شدن خانه

خونه یه خانم با سلیقه این بوهارو میده

زمان مطالعه : 3 دقیقه
داخل خانه خانم های با سلیقه همیشه بوی خوبی می دهد، همین موضوع باعث شده که همیشه از خود سوال کنیم که راز خانم های باسلیقه برای خوشبو شدن خانه چیست؟
بوی بد لیوان

رفع بوی بد لیوان با 10 روش تضمینی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گاها حین نوشیدن آب، ممکن است بوی بدی را در لیوان احساس کنیم که ما را از نوشیدن آب منع کند. منشاء این بو از کجاست و چگونه می توان بوی بد لیوان را رفع کرد؟
بوی بد یخچال

ضد بوی قوی و فوری برای یخچال + دستورالعمل

زمان مطالعه : 5 دقیقه
نگهداری برخی از مواد غذایی در یخچال دچار ایجاد بوی بدی می شود که می توانید با این روش های طبیعی این بوی بد را از بین ببرید.
روش های خوشبو كردن خانه

خوشبو کردن خانه با روشی ارزان و طبیعی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بوی نا مطبوع در خانه بزرگترین معضل افراد خانه است و اصلا خوشایند نیست، اما شما میتوانید باروش های بسیار ساده و کم هزینه خانه ای خوشبو داشته باشید.
رفع بوی ماهی

روش رفع بوی ماهی قبل از پخت با شیر

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر به دلیل بوی بد ماهی نمی توانید از این غذای دریایی خوش طعم و مقوی استفاده کنید، راهکارهایی وجود دارند که می توانید به راحتی بوی زهم ماهی را کاملا از بین ببرید و میل کنید.
رفع بوی بد آشپزخانه

روش رفع انواع بوهای بد از آشپزخانه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آشپزخانه یکی از بیشترین جاهایی است که بوهای بد و نامطبوع در آن به دلیل مواد غذایی مختلف ایجاد می شود. برای رفع این بوهای بد می توانید از مواد طبیعی استفاده کنید.
صفحه 1 از 3