ویکتوریا بکهام
ویکتوریا بکهام اینستاگرام خود را با سلفی جدیدی از خوشگذرانی دونفره در کنار دخترش به روز کرد تا باز هم کامنت هایی از جنس تعجب همیشگی، جذب کند.

سلفی جدید ویکتوریا بکهام؛ جوانی حسرت انگیز خانم معروف 

ویکتوریا بکهام صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکس دونفره دوست داشتنی در کنار دخترش، مثل همیشه جوانی و شادابی پوست صورتش را به رخ کشید. سلفی آینه ای این مادر و دختر با لباس ست خیلی زود جزو پربازدیدها شده و کامنت های مرتبط به جوانی بی پایان ویکتوریا را دریافت کرد و واقعا با این حد جوانی پوستش همه را شوکه کرد و برای خیلی ها حسرت برانگیز شد.

ویکتوریا که چهره ی بدون آرایش و کامل نچرال خود را در این سلفی نشان داده است، همچنان جزو سلبریتی هایی است که با رعایت زندگی سالم و اصول همیشگی خودش موفق به حفظ جوانی اش شده است. ویکتوریای 47 ساله که مادر 4 فرزند به نام های بروکلین 22 ساله، رومئو 19 ساله، کروز 16 ساله و هارپر 10 ساله است مثل همیشه با ظاهر جوان و با طراوتش باز هم توجه طرفدارانش را جلب کرد.

ویکتوریا بکهام و دخترش

جالب است بدانید که پس از انتشار این تصویر استخری از همسر دیوید بکهام معروف، موضوعاتی حول محور اسرار زیبایی و جوانی پوست ویکتوریا بکهام ترند شد و جزو پربازدیدها قرار گرفت. موضوعاتی که در مطالب زیر، میتوانید به اطلاعات مهمی درباره آنها دست پیدا کنید.

خوراک ویکتوریا بکهام برای پیرنشدن پوستش

تک راز ویکتوریا بکهام برای پوست بینظیرش

در این تصویر منتشر شده از استراحت و خوش گذرانی مادر و دختری ویکتوریا در کنار دختر 10 ساله اش هارپر، نمیتوان به راحتی آنها را مادر و دختر خواند. حتما شما هم با ما و طرفداران اینستاگرامی ویکتوریا، در این مورد موافقید.

سلفی خصوصی ویکتوریا بکهام همه را شوکه کرد

4.613
این مطلب مفید بود ؟121
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی