دانلود webex meet

دانلود برنامه “webex meet” اندروید و آیفون

کد مطلب : 77249زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر تصمیم به برقراری تماس ویدیویی گروهی باکیفیت دارید، در ادامه با برنامه کاربردی “webex meet” برای دو سیستم عامل اندروید و آیفون به همراه قابلیت ها آشنا خواهید شد.

دانلود برنامه webex meet برای اندروید و آیفون

برقراری تماس ویدیویی با گوشی های هوشمند، همواره یکی از بزرگترین پیشرفت های بشر بوده است و این روزها هم شاهد پیشرفت گسترده ای در این زمینه هستیم. در ابتدا برای تماس ویدیویی، با استفاده از کامپیوتر و با برنامه اسکایپ انجام میشد که در صورت دسترسی به اینترنت در خانه و یا محل کار می توانستید به سختی اقدام به برقراری تماس کنید.

اما در صورت عدم دسترسی به کامپیوتر و اینترنت، باید در کافی نت و مراکزی که می توانستید از کامپیوتر و اینترنت آنها استفاده کنید، مراجعه می کردید و با کندترین اینترنت تماس ویدیویی می گرفتید. خوشبختانه امروزه این مشکل وجود ندارد و با وجود اینترنت، گوشی های هوشمند و برنامه هایی در زمینه برقراری تماس ویدیویی این مشکل برطرف شده است و هر کجا و هر زمان می توانید اقدام به برقراری تماس ویدیویی کنید.

webex meet

با این وجود زمانیکه در بستر وب اقدام به جستجو برنامه های مختص برقراری تماس ویدیویی کنید، با برنامه های گوناگونی روبرو خواهید شد. برای برقراری تماس تصویری باکیفیت ما در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک برنامه webex meet را به شما معرفی می کنیم چرا که یک برنامه ساده و در عین حال بسیار کاربردی در این زمینه می باشد و شما می توانید به سادگی اقدام به برقراری تماس تصویر کنید. همراه ما باشید.

قایلیت های برنامه webex meet

برنامه webex meet طبیعتا در کنار برنامه های دیگری که در این زمینه حضور فعال دارند، طبیعتا تفاوت هایی خواهد داشت که در ادامه به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد؛

  1. محیط کاربری ساده و آسان
  2. قابل نصب در اندروید و آیفون
  3. امکان عضویت در هر میتینگ آنلاین webex meet
  4. امکان ایجاد جلسه آنلاین و عضویت کاربران دیگر با کد
  5. امکان ارسال پیام در حین تماس ویدیویی
  6. بستن دوربین و فعال کردن میکروفون
  7. امکان پین کردن مطلب
  8. امکان نمایش عکس و نمایش صفحه کامپیوتر
  9. سرعت و کیفیت بالا در حین تماس
  10. تاریخچه میتینگ های شما

لینک های دانلود برنامه webex meet

webex meet

همانگونه که گفته شد برنامه webex meet یک برنامه کاربردی و در عین حال بسیار ساده با محیط کاربری زیبایی است که نیاز شما را بصورت کامل برطرف خواهد کرد. خوشبختانه این برنامه علاوه بر ویندوز، برای دو سیستم عامل محبوب دنیا یعنی اندروید و IOS نیز عرضه شده است و شما می توانید از آن برای تماس های ویدیویی گروهی استفاده کنید. برای دانلود این برنامه از دو فروشگاه بزرگ دنیا، بر روی لینک های زیر کلیک کنید؛

دانلود آخرین نسخه برنامه webex meet اندروید و آیفون

52
این مطلب مفید بود ؟20
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
وبگردی