واتس اپ

قابلیت جدید استوری های واتساپ رونمایی شد

تاریخ انتشار : 28 تیر 1401کد مطلب : 87894زمان مطالعه : 2 دقیقه
واتس آپ یک پیام رسان آنلاین است که طرفداران زیادی دارد. این اپلیکیشن در ورژن جدید خود قابلیتی اضافه کرده که محبوبیتش را بیش از پیش افزایش داده است.

قابلیت جدیدی که استوری های واتساپ خواهند داشت

در حقیقت پست کردن استوری و قرار دادن عکس، ویدئو یا متن که به صورت اتوماتیک بعد از یک روز ناپدید می شود، اولین بار توسط اسنپ چت روی کار آمد که کم‌کم اینستاگرام هم آن را کپی کرد و جزء آپشن های خودش قرار داد و بعد از آن اپلیکیشن های زیادی این قابلیت را در خودشان ایجاد کردند‌.

یعنی به دوره‌ای رسیدیم که نه تنها می توانستیم در اینستاگرام و فیسبوک استوری پست کنیم، بلکه این قابلیت برای واتساپ هم ایجاد شده و وضعیت یا استاتوس رویِ کار آمد و امروزه شما می توانید به راحتی در قسمت وضعیت واتساپ؛ عکس، ویدئو، عکس متحرک یا پیام متنی پست کنید؛ اما یک قابلیت جدید هم آمده است و آن چیزی نیست جز پیام صوتی.

چنانچه در بخش تکنولوژی نمناک می خوانید، برنامه واتساپ از این به بعد اجازه می دهد که شما در قسمت وضعیت یا استوری پیام صوتی هم قرار بدهید.

واتس آپ

پیام صوتی در استوری یا همان وضعیت واتساپ

واتساپ هم اکنون در حال کار کردن روی این آپشن است که به کاربران اجازه دهد تا پیام های صوتی را ضبط کنند و آنها را روی قسمت وضعیت واتساپ ارسال کنند. وقتی که این ویژگی در دسترس قرار بگیرد، شما قادر هستید پیام صوتی از خودتان ضبط کنید؛ درست مانند همان پیام صوتی که داخل صفحه چت ارسال می کنید.

حتی می توانید پیام صوتی که از قبل داشتید را هم در قسمت وضعیت پست کنید و دقیقا همان تنظیماتی که قبلا برای قسمت استوری واتساپ انجام می دادید را برای پیام صوتی هم انجام دهید.

در واقع نه تنها واتساپ در حال کار کردن روی این آپشن است، بلکه توییتر هم قصد دارد پیام های صوتی را در قسمت وضعیت یا استوری برای کاربران آیفون تست کند و کم کم آن را به همه کاربران ارائه دهد.

البته که این ویژگی هنوز در حال ارتقا است و برای همه قابل استفاده نیست و فقط کاربران آزمایشی بتا می توانند از آن استفاده کنند تا این که به صورت همگانی در دسترس قرار بگیرد.

قابلیت جدید استوری های واتساپ رونمایی شد

57
این مطلب مفید بود ؟70
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
برچسب : واتساپ
وبگردی