شادی همسر
شاد کردن همسر موجب افزایش آرامش در زندگی و حس خوشبختی بین زوجین می شود که این شاد کردن نیازمند دانستن برخی ترفند ها است.

راه های شاد کردن شوهر انقدرها هم سخت نیست

آخرین باری که زمانی خوشحال کننده و شادی را در کنار همسرتان سپری کردید را یادتان می آید؟ قطعاً همه ما دوست داریم که در زندگی عاطفی خود لحظات شادی را تجربه کنیم و آن لحظات را در کنار عزیزانمان جشن بگیریم. دوست دارید حتی بعد از گذشت سالها از ازدواجتان باز هم بتوانید به روش های رومانتیک و عاشقانه همسرتان را شاد و مجذوب خود کنید. برای شادکردن شوهرتان راه های ساده اما کارساز را امتحان کنید. قطعاً همسر شما نیز دوست دارد از فضای شاد و نشاط آور در خانه لذت ببرد.

اصولا خانم های برای شاد کردن شوهر شان مدام راه های تکراری را امتحان می کنند نه به این دلیل که تنوع طلب نیستند بلکه به این علت که شاید ایده ی نویی ندارند. به همین دلیل در این قسمت از خانواده پلاس نمناک راهکارهایی را به شما می آموزیم که از طریق آن بتوانید شوهر خود را شاد کنید.

شادی همسر

بیش از 30 پیشنهاد ساده برای شاد کردن شوهر 

1. یک نامه عاشقانه بنویسید :

به خودتان یادآوری کنید که اوایل آشنایی با همسرتان چگونه رفتار می کردید. ممکن است بعضی از شماها از روش های قدیمی استفاده می کردید و مثلاً برای یکدیگر نامه نیز می نوشتید. اکنون نیز می توانید همین کار را بکنید. یک نامه عاشقانه برای شوهر بنویسید و از او در مورد کارها و زحماتش قدردانی کنید. 

2. شنونده خوبی باشید :

زمانی که شوهر شما عقاید و افکارش را بیان می کند و شما با سرا پا به حرف های او گوش می دهید، این کار شما نشان دهنده احترام به اوست و هیچ چیز نمی تواند بیش از این یک مرد را راضی نگه دارد. 

3. با یک لبخند از او تشکر کنید :

زمانی که همسر تان کاری برای شما انجام می دهد، حتماً باید از او تشکر کنید و نشان دهید که ارزش کارش را می دانید. با این کار باعث شادی قلبی او خواهید شد.

4. غذای مورد علاقه اش را آماده کنید :

بعد از اینکه از محل کار به خانه بر می گردد، نباید یک روز معمولی داشته باشد. پس حتما او را با یک شام مورد علاقه سوپرایز کنید. قطعا او با این کار شما خوشحال می شود و قدردان زحمات تان نیز خواهد بود. 

5. اختیار کنترل تلویزیون را دست او بدهید

قطعاً همسر شما دوست دارد که مدت زمان زیادی را در کنار شما سپری کند اما یکی از علاقه مندی های او تماشای تلویزیون و کانال های ورزشی می باشد. پس این حق را از او نگیرید و به آن احترام بگذارید. 

افزایش محبت همسر

6. به چشمان او نگاه کنید :

زمانی که با همسرتان صحبت می کنید، یا به حرف های او گوش می دهید، حتما مطمئن شوید که ارتباط چشمی خوبی با او برقرار کرده اید. این کار شما به او تضمین می کند که توجه و احترام لازم را به او می گذارید . همچنین می تواند قدرتمندی او را نشان دهد که باعث اعتماد به نفسشان خواهد شد. ارتباط چشمی تان را حفظ کنید و سعی کنید که همیشه پالس های رمانتیک و عاشقانه به یکدیگر ارسال کنید. 

7. برای تعطیلات برنامه ریزی کنید :

حتما برای یک تعطیلات عاشقانه برنامه ریزی کنید. مقصد شما می تواند یک مکان جدید باشد تا به همراه یکدیگر عشق و هیجان بیشتری را تجربه کنید. 

8. خانواده او را به منزل دعوت کنید :

والدین همسرتان می توانند با ارزش ترین دارایی او محسوب شوند. پس بهتر است که روزهای تعطیل از آن ها دعوت کنید که به منزل شما بیایند و عشق و احترامتان را به آن ها نشان دهید. 

9. مجله مورد علاقه همسرتان را به او هدیه دهید:

این یعنی شما از علائق او حتی در مورد ساده ترین چیزها مثل روزنامه و مجلات هم با خبرید و او اینگونه از صمیم قلب در عین سادگی خوشحال می شود. 

10. دسر و کیک مورد علاقه همسرتان را خریداری کنید:

علاوه بر پخت غذاهای خوشمزه گاهی پا را فراتر گذاشته و برایش شیرینی و دس مورد علاقه اش اماده کنید. 

11. اجازه دهید اوقاتی را در کنار دوستانش باشد :

همسر شما باید بداند که چقدر به علایق و اهمیت می دهید. پس اجازه دهید که زمانی را با دوستان سپری کرده و با انجام کارهای مورد علاقه شان بپردازند. 

12. به علایق دیگر او نیز احترام بگذارید :

مثلاً اگر همسر شما به مبحث خاصی علاقه دارد، می توانید کتاب مورد علاقه او را در این زمینه خریداری کنید و او را شگفت زده کنید. دنبال کردن سرگرمی های مورد علاقه او، احساس شادی و غرور زیادی را در همسرتان به وجود می آورد.

13. اگر همسرتان تمایل دارد، می توانید یک مسابقه گلف را برای تعطیلات برنامه ریزی کنید. 

14.  پیامک های زیبا به همسرتان بدهید؛ مخصوصاً زمانی که می دانید شدت کار او بسیار زیاد است. 

15. هنگامی که در حال تماشای فیلم مورد علاقه یا فوتبال می باشد، حتما خوراکی های مورد علاقه او مثل پاپ کورن را در کنارش قرار دهید. 

16.  بلیط فیلم یا کنسرت مورد علاقه او را تهیه کنید. 

17.  از برند مورد علاقه او در ساعت خریداری کنید. 

 

خرید ساعت

18. به او غر نزنید :

حتی اگر کاری که قول داده بود را فراموش کرده باشد.  

19. دوباره می توانید قرار ملاقات اولتان را یاد آوری کنید:

مثلا همان جایی قرار بگذارید که اولین بار یکدیگر را ملاقات کردید و خاطراتتان را در کنار یکدیگر مرور کنید. 

20. به ظاهر خود رسیدگی کنید :

نباید اجازه دهید که خستگی و پژمردگی در چهره شما نمایان شود. پس تا جایی که می توانید مانند روزهای اول ازدواجتان به خودتان رسیدگی کنید. 

21.  به همسرتان بگویید که لبخند بسیار زیبایی دارد. 

22. گاهی اوقات بهتر است که عشق خود را جلوی دیگران به او ابراز کنید. 

23.  زمانی که در جمعی نشسته اید و یا جایی قدم می زنید، دست یکدیگر را بگیرید و به دنبال افزایش صمیمیت بین خودتان باشید. 

24.  از تلاش برای تغییر دادن همسرتان دست بردارید و او را همانگونه که هست دوست بدارید. 

25.  در صورت مهیا بودن شرایط کاری او ، برای صرف ناهار به محل کارش بروید و او را غافلگیر کنید. همچنین می توانید غذای مورد علاقه او را بپذیرید و با خودتان همراه کنید. 

26.  دفعه بعدی که تصمیم گرفتید بیرون از منزل غذا بخورید ، اجازه دهید که همسرتان رستوران و منوی غذایی را انتخاب کند. 

27.  از او بخواهید که همیشه فانتزی هایش را با شما به اشتراک بگذارد . شما نیز به دنبال امتحان کردن این فانتزی ها باشید. 

28. در کنار یکدیگر کارهای هیجان انگیز و سرگرم کننده مثل مسافرت رفتن ، پارک رفتن ، سیرک رفتن و یا موزه رفتن را امتحان کنید. 

29. اگر همیشه همسرتان بعد از تمام شدن کلاس های ورزشی یا مدرسه ، فرزندانتان را به منزل می آورد، بهتر است که این بار خودتان این کار را انجام دهید و اجازه دهید تا استراحت کند. 

30.  برای خوردن چیزهای ساده به بیرون از منزل بروید :

پیش از این هم در خانواده پلاس نمناک گفتیم حتیاگر فرصت و شرایط بیرون رفتن برای شام را هم ندارید همچنین می توانید نیمه شب ها با همسرتان به پارک رفته و یک بستنی دونفره بخورید. 

31.  اگر همسرتان به خرید کردن علاقه ای ندارد، می توانید برای یک بار هم که شده خودتان به همراه دوست یا مادرتان به خرید بروید و او را از این کار خسته کننده معاف کنید. 

32.  به همسر تان یادآوری کنید که جذاب ترین مردی است که تا به حال دیده اید. حتماً یک یادداشت عاشقانه در خودروی او به جا بگذارید. یادداشت نباید بیش از حد طولانی باشد. به یک جمله زیبا و عاشقانه اکتفاء نکنید.

33.  با یکدیگر به کوهنوردی بروید و مانند دو دوست صمیمی همراه یکدیگر باشید. 

34.  برای مهمانانی که برای او بسیار مهم هستند، مثل همکاران و یا رئیسش، بهترین و عالی ترین میزبان باشید. 

سورپرایز همسر

35. حتماً یک مهارت یا یک زبان جدید یاد بگیرید:

همسر شما لذت می برد که موفقیت ها و دستاوردهای شما را نظاره گر باشد. 

36.  عکس های گذشته مربوط به دوران مدرسه و دانشگاه همسرتان را مرور کنید و به او یادآوری کنید که از همان زمان ها هم خوشتیپ و جذاب بوده است. 

37.  حتماً نجواهای عاشقانه با همسرتان داشته باشید. در گوش او بگویید که چقدر عاشقش هستید. 

خوشحال کردن یک مرد به عنوان همسر اصلاً کار سختی نیست. کافی است که عشق و و قدردانی بی قید و شرط خود را به او نشان دهید.

ساده ترین راه های شاد کردن شوهر

4.481
این مطلب مفید بود ؟729
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن/م.ح
وبگردی