یوسف تیموری

عکس دیده نشده از عشق زندگی یوسف تیموری

تاریخ انتشار : 23 مرداد 1401کد مطلب : 88232زمان مطالعه : 2 دقیقه
اینستاگرام یوسف تیموری با تصویری زیبا از جشن تولد خانوادگی بروز شد و با این تصویر آقای بازیگر به ستایش عشق زندگی اش پرداخت.

تصویری زیبا از پدر و مادر یوسف تیموری؛ عشق های زندگی آقای بازیگر

یوسف تیموری بازیگر طناز کشورمان که با ایفای نقش در سریال زیر آسمان شهر به شهرت رسید، به تازگی عکس خانوادگی خود را منتشر کرد. این بازیگر که با شرکت در برنامه جوکر و شوخی های بامزه با استفاده از کاکتوس سخنگو و تقلید رفتار توجهات زیادی را به خود جلب کرد، در استوری اینستاگرامش عکسی از تولد پدر همراه با مادرش را منتشر نمود که در ادامه این بخش از نمناک می بینید.

والدین یوسف تیموری

مختصر بیوگرافی یوسف تیموری

یوسف تیموری واقف بازیگر نقش فولاد زیر آسمان شهر فرزند دوم خانواده است و دو خواهر و یک برادر دارد، پدرش «فریدون تیموری» از گویندگان رادیو و تلویزیون ملی قبل انقلاب و مادرش خانه‌دار است. با توجه به استوری های منتشر شده این بازیگر، برخی از اعضای خانواده اش در کویت زندگی می کنند.

یوسف تیموری متولد 6 دی 1358 در تهران است. او در سال 1374 وارد کلاس های هنرپیشگی استاد سمندریان شد و سال 1375 اولین تجربه بازی جلوی دوربین را با سریال «هوای تازه» بدست آورد اما با بازی در سیب خنده، مجید دلبندم و زیر آسمان به اوج شهرت رسید.

پسر یوسف تیموری

یوسف تیموری و پسرش/ عکس از ساقی بلیغ

این بازیگر چند سال قبل با یک دختر تایلندی بنام راپان ازدواج کرد، خانم راپان از همسر سابق خود صاحب یک فرزند پسر به نام آرمین بود. خانم راپان اوایل هفته اسفند ماه 1400 بر اثر بیماری سرطان در کشور تایلند درگذشت و یوسف تیموری مسئولیت فرزندخوانده اش «آرمین» را برعهده گرفت.

جوکر، هوای تازه، سیب خنده، مجید دلبندم، شهر گربه ها، تکخوان، شهربانو، زیرآسمان شهر و... از فیلم های یوسف تیموری هستند.

عکس دیده نشده از عشق زندگی یوسف تیموری

4.418
این مطلب مفید بود ؟162
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی