آب و هوای تهران

پیش‌بینی وضعیت آب و هوای تهران فردا سه‌شنبه

تاریخ انتشار : 4 مهر 1401کد مطلب : 4875زمان مطالعه : 2 دقیقه
امروز آسمان تهران آفتابی است و دما در طول شب از بیست و دو درجه به مرور و در طول روز به سی و یک درجه می‌رسد.

فرارو:براساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران طی 5 روز آینده، آسمانی صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

همچنین از عصر امروز تا فردا در ارتفاعات شمالی به‌ویژه شمال شرق استان در ساعات عصر تا شب، افزایش ابر همراه با رگبار پراکنده باران و در پاره‌ای از نقاط به‌ویژه بخش‌های غربی و جنوبی استان گاهی وزش باد شدید در مناطق مستعد همراه با خیزش موقتی گردوخاک و کاهش نسبی کیفیت هوا مورد انتظار است.

از امشب تا فردا کاهش دما و از روز سه‌شنبه تا پنج‌شنبه (5 تا 7 مهرماه) افزایش نسبی دما پیش‌بینی می‌شود.

پیش‌بینی دمای هوای تهران در چند روز آینده؛ فردا حداکثر دما 32 درجه سانتیگراد خواهد بود

آسمان تهران فردا (5 مهرماه) آفتابی با حداقل دمای 21 و حداکثر دمای 32 درجه سانتیگراد و طی روز چهارشنبه (6 مهرماه) آفتابی با حداقل دمای 21 و حداکثر دمای 32 درجه سانتیگراد و برای روز پنج‌شنبه (7 مهرماه) آفتابی با حداقل دمای 21 درجه و با حداکثر دمای 33 درجه سانتی‌گراد پیش‌بینی می‌شود.

پیش‌بینی وضعیت آب و هوای کشور برای چند روز آینده

سازمان هواشناسی با صدور هشدار سطح زرد برای 15 استان از تداوم فعالیت سامانه بارشی و کاهش دما در 6 استان کشور خبر داد.

بر اساس تحلیل جدیدترین نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری سازمان هواشناسی امروز در بخش‌هایی از گیلان، مازندران، شرق اردبیل و ارتفاعات غربی البرز ابرناکی و بارش باران گاهی رعدوبرق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

فردا و روز چهارشنبه در اکثر مناطق کشور جو پایداری حاکم است. پنجشنبه در گیلان و مازندران و جمعه در مازندران، گلستان و خراسان شمالی بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی امروز در مناطق شرق، شمال شرق، رمز، غرب، جنوب غرب و دامنه‌های جنوبی البرز و فردا در بخش‌هایی از شرق و شمال شرق وزش باد شدید موقتی و گردوخاک روی می‌دهد. این شرایط روز جمعه مجددا برای بخش‌هایی از شرق و شمال شرق کشور پیش‌بینی شده است.

همچنین امروز در مناطقی از شمال غرب، دامنه‌های جنوبی البرز، سواحل دریای خزر و شمال شرق کشور کاهش دما روی می‌دهد که در بخش‌هایی از شمال شرق این کاهش دما محسوس است. از فردا تا پایان هفته در این مناطق روند افزایش دما پیش‌بینی می‌شود.

انتهای پیام/م

پیش‌بینی وضعیت آب و هوای تهران فردا سه‌شنبه

51
این مطلب مفید بود ؟10
برچسب : هواشناسی
وبگردی