احمد ایراندوست

دیدار احمد ایراندوست با همکلاسی اش بعد از 35 سال !+ عکس

تاریخ انتشار : 25 مرداد 1397کد مطلب : 70819زمان مطالعه : 2 دقیقه
احمد ایراندوست بازیگر کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی از دیدار با رفیق سی ساله اش بعد از 35 سال دوری به روز کرد.

دوستی سی ساله احمد ایراندوست با خواننده معروف

احمد ایراندوست بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان که در سریال شبهای برره با نقش غول برره شناخته شد صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی از رفیق سی ساله اش به روز کرد. دوست دوران راهنمایی احمد ایراندوست ، رفیق سی ساله اوست که بعد از35 سال دوباره دیداری با هم تازه کرده اند.

اگر برایتان جالب است که رفیق سی ساله احمد ایراندوست که بعد از سالها یکدیگر را دیده اند چه کسی است همراه ما باشید.

دوست دوران راهنمایی احمد ایراندوست کیست

احمد ایراندوست

احمد ایراندوست و خشایار اعتمادی

احمد ایراندوست با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت :خشایار اعتمادی عزیزم همکلاسی دوره راهنمایی خوشحالم بعد سی و پنج سال دیدمت همیشه عاشق صدات بودم تو گروه سرود یادش بخیر مدرسه راهنمایی توحید خ میرزای شیرازی کریم خان زند تهران ...دوست دارم رفیق دو بار هم از کلاس انداختیم بیرون مبصر بودی یادش بخیر البته شرررر بودم.

احمد ایراندوست

احمد ایراندوست غول برره

احمد ایراندوست با معرفی حسن شکوهی به جمع بازیگران سریال شبهای برره اضافه شد و در نقش غول برره به ایفای نقش پرداخت و از همانجا بود که در دنیای هنر دیده شد و برای بازی در فیلم و سریال های دیگر انتخاب شد.

شب های برره ، مختارنامه ، مسافران ، در چشم باد ، دیدار ، بیداری رویاها ، ساکن طبقه وسط ، 50 کیلو آلبالو ، آس و پاس و پاتو کفش من نکن از جمله فیلم هایی است که احمد ایراندوست در آنها به ایفای نقش پرداخته است.

احمد ایراندوست

احمد ایراندوست بازیگر و خواننده کشورمان

احمد ایراندوست علاوه بر بازیگری در زمینه خوانندگی نیز فعال است و تابحال چندین ترانه به همراه سایر خواننده های کشورمان از او منتشر شده است.

خشایار اعتمادی

خشایار اعتمادی خواننده موسیقی پاپ

خشایار اعتمادی خواننده موسیقی پاپ کشورمان همان رفیق قدیمی احمد ایراندوست است که در دوران راهنمایی با او همکلاسی بود.

خشایار اعتمادی

خشایار اعتمادی رفیق 30 ساله احمد ایراندوست

خشایار اعتمادی از دوران کودکی نوازندگی را آغاز کرد و در دوران جوانی شروع به خواندن کرد و آهنگ های پرطرفداری از او در دنیای موسیقی وجود دارد. آلبوم های خشایار اعتمادی عبارتند از :دلشوره ، منجی ، نوای غربت ، دیباچه ، بهونه و همسفر.

دیدار احمد ایراندوست با همکلاسی اش بعد از 35 سال !+ عکس

3.18
این مطلب مفید بود ؟53
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی