ارسلان قاسمی

گریم ارسلان قاسمی در فیلم آهوی پیشونی سفید

تاریخ انتشار : 16 مهر 1396کد مطلب : 57687زمان مطالعه : 2 دقیقه
ارسلان قاسمی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار فیلم کوتاهی از تست گریم فیلم سینمایی آهوی پیشونی سفید به روز کرد.

عجیب ترین گریم ارسلان قاسمی در یک فیلم

ارسلان قاسمی بازیگر سریال در چشم باد در فیلم سینمایی آهوی پیشونی سفید در نقش یک میمون به ایفای نقش می پردازد. این هنرمند جوان کشورمان ویدئویی کوتاه از تست گریمش در این فیلم سینمایی منتشر کرد و در نوع خود یکی از بی نظیرترین گریم ها است.

گریم فوق العاده ارسلان قاسمی در آهوی پیشونی سفید

جدیدترین فیلم سینمایی سیدجواد هاشمی با عنوان آهوی پیشونی سفید در جنگل های ساری کلید خورد.

 ارسلان قاسمی

گریم ارسلان قاسمی در فیلم آهوی پیشونی سفید

در خلاصه داستان آهوی پیشونی سفید آمده است:اختاپوس از درون یک غار، امورات قلعه را فرمانروایی می کند. او برای به دام انداختن آهوها و نوشیدن عصاره تن آن ها بل بله را به خدمت گرفته اما آهوها با نقشه ای پیشونی سفید را از قلعه فرار می دهند. از سوی دیگر مادر پیشونی سفید برگشته تا آهو را از سالار یعنی پدر خوانده اش پس بگیرد و پیشونی سفید به دلیل رنجش از سالار، می خواهد پیش مادرش بازگردد اما...

 ارسلان قاسمی

تست گریم بازیگران فیلم آهوی پیشونی سفید

عوامل این فیلم سینمایی عبارتند از:نویسنده و کارگردان:سید جواد هاشمی، مدیر تولید:ایرج طایفه، جانشین تهیه و دستیار اول کارگردان:عباس دلدار، مدیر برنامه ریزی:یوسف طاهریان، طراح گریم:شهرام خلج، طراح صحنه:علی شایانفر، آهنگساز:بهنام صبوحی، مدیر فیلمبرداری:فرشاد خالقی، مجریان طرح:بهارک رمضانی، مرتضی وطن خواه، طراح لباس:سحر گوران.

ارسلان قاسمی

 ارسلان قاسمی در فیلم آهوی پیشونی سفید

بازیگران فیلم آهوی پیشونی سفید :ترلان پروانه، امیررضا احمدی، محمدرضا شریفی نیا، پژمان بازغی، لیلا اوتادی، امیر غفارمنش، هومن حاجی عبدالهی، سیدجواد هاشمی، ارسلان قاسمی، ابراهیم شفیعی، داریوش پیرو، امیر سهیلی، فرزانه زهره وند، یوسف طاهریان، رکسانا وطن­خواه و...

 ارسلان قاسمی

 ارسلان قاسمی در فیلم آهوی پیشونی سفید

آهوی پیشونی سفید1 که پنج سال پیش به عنوان پرهزینه ترین فیلم کودک تاریخ سینمای ایران روی پرده رفته است، توانست جایزه بهترین فیلم از نگاه تماشاگران را از بیست و پنجمین جشنواره فیلم کودکان و نوجوانان اصفهان از آن خود کند. سیدجواد هاشمی در اثر جدید خود قصه دیگری از آهوی پیشونی سفید را روایت می کند .

 ارسلان قاسمی

 ارسلان قاسمی در فیلم آهوی پیشونی سفید در نقش یک میمون

ارسلان قاسمی

گریم جالب ارسلان قاسمی در فیلم آهوی پیشونی سفید

گریم ارسلان قاسمی در فیلم آهوی پیشونی سفید

3.648
این مطلب مفید بود ؟3513
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی