آباجان

آباجان با حضور عوامل در آمریکا اکران میشود

تاریخ انتشار : 25 اردیبهشت 1396کد مطلب : 49436زمان مطالعه : 2 دقیقه
فیلم سینمایی آباجان ساخته هاتف علیمردانی با حضور شبنم مقدمی و فاطمه معتمد آریا از پایان ماه ژوئن در آمریکا اکران خواهد شد.

اکران فیلم سینمایی آباجان در آمریکا

فیلم سینمایی آباجان ساخته هاتف علیمردانی در آمریکا و بیشتر شهرهای آن اکران میشود . این اکران با حضور کارگردان این فیلم، فاطمه معتمد آریا و شبنم مقدمی است. آباجان با بازی فاطمه معتمد آریا و سعید آقاخانی در پایان ماه ژوئن در آمریکا و تقریباً در بیشتر شهرهای آن اکران خواهد شد.

هاتف علیمردانی کارگردان فیلم آباجان پیش از این فیلم های هفت ماهگی ،کوچه بی نام ،مردن به وقت شهریور و به خاطر پونه را کارگردانی کرده است در فیلم اباجان با استقبال خوبی از سوی مخاطبان روبه رو شد.

داستان و بازیگران فیلم آباجان

آباجان روایتگر زن جا افتاده ای است که در سال های جنگ در شهر زنجان زندگی می کند. پسرش خلیل در جبهه مفقود الاثر شده اما او امیدواتر است که خلیل بازگردد. داستان این اثر هاتف علیمردانی در دهه شصت میگذرد.

آباجان دغدغه دوران کودکی هاتف علیمردانی و یادآور زنی بزرگ در زندگی اوست که در فیلم آباجان به آن رنگ واقعیت داده است.

آباجان

فیلم سینمایی آباجان با حضور سعید آقاخانی 

فاطمه معتمدآریا ، سعید آقاخانی ، حمیدرضا آذرنگ ، شبنم مقدمی ، محمود نظرعلیان ، فریبا متخصص ، ماهان نصیری ندا ، محمدرضا غفاری در فیلم آباجان به ایفای نقش میپردازند.

آباجان

فاطمه معتمدآریا در فیلم سینمایی آباجان

عوامل ساخت فیلم آباجان :نویسنده و کارگردان:هاتف علیمردانی، مدیر فیلمبرداری:حسین جعفریان، تدوین:امیر ادیب پرور، طراح صحنه و لباس:کامیاب امین عشایری، طراح چهره پردازی:مهرداد میرکیانی، صدابردار:محمود خرسند، آهنگساز:افشین عزیزی، طراح جلوه های ویژه:محمد لطفعلی، منشی صحنه:نسیم سید علیخانی، عکاس:علی نیک رفتار، مشاور رسانه ای:آریان امیرخان و تهیه کننده:هاتف علیمردانی.

آباجان

فیلم سینمایی آباجان با حضور فاطمه معتمدآریا

آباجان با حضور عوامل در آمریکا اکران میشود

4.37
این مطلب مفید بود ؟61
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی