برنامه های نوروزی

زمان پخش برنامه های نوروزی سه ستاره و خندوانه

تاریخ انتشار : 11 اسفند 1395کد مطلب : 45350زمان مطالعه : 2 دقیقه
شبکه نسیم برای ایام نوروز 96 برنامه های زیادی تدارک دیده که خندوانه و دورهمی هم در لیست برنامه های نوروزی این شبکه قرار دارند.

برنامه های نوروزی شبکه نسیم

شبکه نسیم همزمان با شروع سال 96 با دست پر خواهد آمد و ویژه برنامه های «خندوانه», «دورهمی», «آب و آتش»,«گپ کوک» ,«کودک شو» ,«ویتامین خ» را برای ایام نوروز تدارک دیده است.

برنامه های «خندوانه» و «دورهمی» ویژه نوروز به ترتیب از یکشنبه تا پنج شنبه ساعت 23 و پنج شنبه، جمعه و شنبه ساعت 23 از شبکه نسیم پخش خواهند شد.

برنامه خندوانه و دورهمی

جنگ شبانه «خندوانه - ویژه نوروز» با اجرای رامبد جوان و با هدف ایجاد نشاط و ارائه شکل صحیح و عمومی از آن، از یکشنبه تا پنجشنبه ساعت 23 با طراحی و تولید بخش های جدید و جذاب و رویکرد متناسب با عید و آداب و سنن نوروزی پخش خواهد شد.
برنامه «دورهمی» نیز با انجام یک سری تغییرات و با تاکید بر دیدارها و آداب و رسوم نوروز و با نگاه کلی به خانواده ایرانی در نوروز و دورهمی های نوروزی، روزهای پنجشنبه از ساعت 21 و جمعه ها و شنبه ها از ساعت 23 از آنتن شبکه نسیم پخش می شود. اجرای این برنامه مانند سری های پیشین بر عهده مهران مدیری است.

برنامه های نوروزی

دورهمی جزو ویژه برنامه های نوروزی

برنامه گپ کوک

برنامه تولیدی دیگر شبکه نسیم در ایام نوروز، «گپ کوک» است که مجله ای تلویزیونی در حوزه موسیقی با تکیه بر ظرفیت های موجود در عرصه موسیقی کشور شامل گپ و گفتگو با خوانندگان مورد علاقه مردم و اجرا در همه گونه های موسیقیایی شامل پاپ، سنتی و محلی و با مجری گری باربد بابایی، در ایام عید نوروز پخش هر شبی خواهد داشت.

برنامه آب و آتش

همچنین فصل دوم مسابقه میدانی «آب و آتش» با طراحی و اجرای بازی های جذاب و جدید با سه برنامه در طول هفته از دیگر برنامه های این شبکه خواهد بود.

برنامه کودک شو

برنامه جدید شبکه نسیم به نام «مسابقه کودک شو» که یک دورهمی خانوادگی با حضور کودکان و والدین آنان است و شامل بخش های غیررقابتی، طنز و سرگرمی نیز می شود، در ایام عید نوروز رونمایی شده و سه شب در طول هفته پخش می شود. اجرای این برنامه را پژمان بازغی، مجری و بازیگر سینما و تلویزیون بر عهده دارد.

برنامه ویتامین خ

برنامه «ویتامین خ» که برنامه ای ترکیبی است با بخش های جذاب نوروزی از دیگر برنامه های در نظر گرفته شده برای این ایام است.
همچنین سری جدید سریال «دی دی» محصول کشور آلمان با دوبله جدید با زمان 25 دقیقه ای از جمله سریال های شبکه نسیم در عید نوروز خواهد بود.

زمان پخش برنامه های نوروزی سه ستاره و خندوانه

4.37
این مطلب مفید بود ؟61
وبگردی