تناقض ساعت اپل

تناقض ساعت هوشمند اپل با تتو

کد مطلب : 14454زمان مطالعه : 2 دقیقه
کاربران اپل اذعان می کنند خالکوبی مچ دست می تواند مشکلاتی برای عملکرد و کارایی درست ساعت هوشمند اپل فراهم کند.

ساعت اپل با تتوی دست مشکل دارد

برخی از کاربران ساعت هوشمند اپل دریافته اند که با داشتن تتو بر روی دستانشان نمی توانند اطلاعات دقیق ساعت اپل را دریافت کرده و این گجت هوشمند عملکرد مناسبی داشته باشد.

این مشکل اولین بار در وب سایت ردیت توسط یکی از کاربرانی که مچ دستش تتو داشت، گزارش شد و وی شکایت کرد که ارتباط اینترنت ساعت وی اغلب قطع می شود و ضربان قلب را نادرست نشان می دهد.تغییرات روی پوست می تواند بر عملکرد درست حسگر ضربان قلب تاثیر بگذارد.
 
همچنین ده ها تن از کاربران دیگری که تتو داشتند نیز شکایات مشابهی را مطرح کردند.
 
خالکوبی مچ دست
 
ایراد ساعت اپل
 
ساعت هوشمند اپل بلافصله پس از بسته شدن به دست درخواست یک پین کد امنیتی می کند و این به معنی این است که کاربرانی که این مشکل را دارند، باید کد امنیتی را به طور مکرر وارد کنند.
 
همچنین هر چقدر تتوی کاربر تیره تر باشد، مشکلات ساعت اپل بیشتر می شود.
 
این مشکل باید توسط اپل پیش بینی می شد چرا که این شرکت پیش تر توضیح داده بود که ساعت هوشمند این شرکت ضربان قلب را با تحلیل رنگ دانه های پوست تشخیص می دهد.
 
کاربری که برای اولین بار از اختلالات ساعت خود شکایت کرد، نوشته بود:فکر می کنم ساعت پر زرق و برق من حسگر درستی ندارد. ساعت من هر زمان که نمایشگر خاموش می شود، برای روشن شدن درخواست پین کد می کند و من هیچ نوتیفیکیشنی دریافت نمی کنم.
 
وی افزود:من ساعت را روی مچ دیگرم که تتو ندارد تست کردم و ساعت به درستی کار کرد و زمانیکه دوباره آن را به ناحیه ای که تتو داشت نزدیک کردم، ساعت به طور خودکار قفل شد.
 
اپل هنوز درباره این مشکل اظهارنظر نکرده است.

تناقض ساعت هوشمند اپل با تتو

4.213
این مطلب مفید بود ؟112
برگرفته از ایسنا-/ف
وبگردی