حسین محب اهری

درمان حسین محب اهری در گروه 42 میلیون تومان!

تاریخ انتشار : 21 آبان 1396کد مطلب : 59579زمان مطالعه : 3 دقیقه
حسین محب اهری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان در یک گفتگو از مشکلاتی که برای تامین هزینه آمپول هایش دارد گفت و از روزهای سختی که سپری میکند صحبت کرد.

مشکلات مالی حسین محب اهری برای ادامه درمانش

حسین محب اهری بازیگر سریال دردسرهای عظیم این روزها شدیدا تحت فشار مشکلات مالی برای تامین هزینه های درمان بیماری است و روزهای سختی را سپری میکند. این بازیگر کشورمان پای گفتگوی ما نشست و از روزهای سختی که دارد گفت.

آخرین خبرها از وضعیت بیماری حسین محب اهری

حسین محب اهری بازیگر تلویزیون و سینما گفت:خدارو شکر بد نیستم اما متاسفانه گرفتار و تحت فشار شدید برای تامین هزینه آمپول هایم هستم.

وی در پاسخ به این سوال که در خبرها آمده بود هزینه دریافت آمپول ها توسط مسئولین پرداخت شده است، بیان داشت:متاسفانه ما انسان های ساده ای هستیم و با اینکه من هم صحبت هایی شنیدم اما هنوز هیچ ارگان یا شخصی این هزینه را به من پرداخت نکرده است و خودم با اینکه دستم خالی است و هیچ ملک و ماشینی هم برای فروش ندارم، قرض کردم و با اینکه اصلا دوست نداشتم مجبور شدم تا بهره اش را هم بپردازم تا بتوانم آمپول ها را دریافت کنم.

حسین محب اهری

حسین محب اهری با بیماری سرطان دست و پنجه نرم میکند

بازیگر سریال پایتخت ادامه داد:هزینه خرید هر دوره از این آمپول ها 42 میلیون تومان برای سه آمپول است و در کل دو دوره است و از الان برای چهارشنبه آینده این نگرانی را دارم که چطور این هزینه را تامین کنم.

وی در ادامه افزود:برای من که مدتی است هیچ کاری انجام ندادم و دستم خالی است تامین این هزینه ها بسیار سخت است و دوستان و مسئولین هم فقط بلد هستند حرف بزنند و به عمل که می رسد کلا محو می شوند. هیچ اتفاقی نمی افتد و هیچکس هم کاری نمی کند و من از الان برای هفته آینده نگرانی دارم.

این بازیگر همچنین ادامه داد:پزشک معالجم گفته بود که حتما باید این آمپول را تزریق کنی و برایم جالب است که این آمپول حالت معجزه دارد و به محض تزریق اثرهای بیماری مثل تب لرز تهوع و ... را الان ندارم. اما از الان برای هفته آینده چنان فشار و نگرانی را تحمل می کنم که خدا می داند و چاره ای هم ندارم و در شرایط بدی هم هستم.

وی با اشاره به تامین هزینه های درمانی خود توسط بیمه هنرمندان نیز افزود:تا الان بیمه رازی (صندوق حمایت از هنرمندان) فقط هزینه یکی از این آمپول ها را آنهم با رفت و آمد بسیار به من داده است و اگر نتوانم هزینه آمپول دوره دوم را تامین کنم، در عمل همه هزینه هایی که برای دوره اول کردم بی فایده است.

محب اهری درباره بیماری خود نیز گفت:من برای درمان بیماری ام باید شیمی درمانی انجام می دادم منتهی بعد از 16 دوره شیمی درمانی، پزشکان گفتند که آزمایش ها، وضعیت خون و براکت هایت نشان می دهد که دیگر توان شیمی درمانی نداری و حتی نمونه پیوند مغز استخوان هم از من گرفتند که دور از جان همه مردم بسیار دشوار بود. تنها راهی که الان دارم تزریق همین آمپول ها است که توسط آنها بیماری در بدنم خاموش شود و بعد از آن به امید خداوند پیوند مغز استخوان را آغاز کنم و هیچ راه دیگری هم ندارم.

وی افزود:زنده بودنم در گروه 42 میلیون تومان پول است که باید برای دوره دوم که چهارشنبه آینده است تامین شود. معمولا بیماران باید دور از فشار و استرس باشند اما فشاری که من در این روزها تحمل می کنم بسیار سخت است.

درمان حسین محب اهری در گروه 42 میلیون تومان!

4.510
این مطلب مفید بود ؟91
برگرفته از خبرگزاری فارس / م.ف
وبگردی