حمید عسکری

حس خوب حمید عسکری بعد از پدر شدن + عکس

تاریخ انتشار : 9 شهریور 1395کد مطلب : 35830زمان مطالعه : 2 دقیقه
حمید عسکری با اشاره به حال و هوای این روزهایش که پدر شده، از تجربه حسی فوق العاده در این زمینه سخن گفت.

انگیزه عجیب و غریب حمید عسکری بعد از پدر شدن

حمید عسکری خواننده پاپ ایرانی است که اهل آبادان و متولد سال 1357 می باشد. حمید عسکری چند ماه پیش با انتشار عکسی از نوزاد تازه متولد شده اش در اینستاگرام خبر پدر شدنش را اعلام کرد. حمید عسکری خواننده ترانه هایی چون گریه نکن، وقت رفتن، بارون، خاطره و قسمت در اینستاگرام خود اینگونه نوشت :سلام. امروز بهترین روز زندگیمه. عضو جدید خانواده رو بهتون معرفی میکنم. کارن عسکری کوچیک همه شما

حمید عسکری با اشاره به حال و هوای این روزهایش که پدر شده، از تجربه حسی فوق العاده در این زمینه سخن گفت.

حمید عسکری خواننده موسیقی پاپ گفت:با توجه به اینکه برخی افراد به هیچ عنوان بچه دوست ندارند اما به جرأت می توانم بگویم که من از جمله افرادی بودم که همیشه به بچه ها علاقه داشتم.

حمید عسکری

حال خوب حمید عسکری بعد از پدر شدن

حمید عسکری ادامه داد:در کنسرت هایم نیز هر وقت که بچه ای می آمد او را برای دقایقی از پدر و مادرش قرض می گرفتم و با او بازی می کردم.
 
خواننده آلبوم "کما" تصریح کرد:از اینکه پدر شده ام بسیار خوشحال هستم چرا که انگیزه ای بسیار عجیب و غریب در من ایجاد شده است.
 
حمید عسکری افزود:با آمدن بچه همیشه سرمان گرم است و در مجموع حال بهتری داریم.
 
خواننده آلبوم"خوشبختی" خاطرنشان کرد:فقط بعضی وقت ها که درگیر کنسرت های شهرستان می شوم شرایط سخت تر می گذرد چرا که فرصت کمتری برای دیدن پسرم کارن دارم.
اولین آلبوم حمید عسکری به نام کما در زمستان سال 1385 منتشر شد و شباهت صدای او به شادمهر عقیلی باعث شد خیلی ها گمان کنند شادمهر آلبوم جدیدی داده است. کما در آن سال به پرفروش ترین آلبوم سال و یکی از پرفروش ترین آلبوم های بعد از انقلاب اسلامی در ایران تبدیل شد. او می گوید:هیچ کس در توانایی های شادمهر شکی ندارد البته شباهت صدای من و شادمهر چیز طبیعی در عالم موسیقی است چرا که صداها در عین تفاوت ها شباهت های زیادی به هم دارند.
بعد از دو آلبوم دیگر یعنی کما 2 و کما 3 (سه گانه کما) چهارمین آلبوم او خوشبختی در تاریخ 15 بهمن 92 منتشر شد و با استقبال خوبی مواجه شد. این خواننده پنجمین آلبوم خود را به نام از عشق (پنجم خرداد ماه سال 1394) منتشر و راهی بازار موسیقی کشور کرد.

حس خوب حمید عسکری بعد از پدر شدن + عکس

52
این مطلب مفید بود ؟20
برگرفته از میزان / م.ف
برچسب : حمید عسکری
وبگردی