نقاشی
تصاویری که در این بخش میبینید حاصل دسترنج هنرمندی می باشد که بطور حیرت انگیزی به نقاشی هایش جان میبخشد گویی که یک واقعیت است نه اثر هنری.

نقاشی باورنکردنی یک زن چینی

هنرمندان بسیاری در اقصی نقاط کشور وجود دارند که مهارتشان ستیودنیست مهارتی که هر کسی جرآت خلق و  پیاده کردن آن را ندارد.نقاشی هایپر رئالیستیک تکنیک جدیدی نیست اما جالب است در دوره ای که به راحتی می توان عکس های باکیفیت بالا تهیه کرد،

هنوز کسانی هستند که قلم مو را به جای دکمه دوربین انتخاب می کنند و اغلب تحسین زیادی را به دست می آورند. عکاسی می تواند شکلی از هنر و احساسات برانگیخته درون ما باشد اما نقاشی هایپررئالیتسیک به طرز منحصربفردی اسرارآمیزتر و رویایی تر است.

«لنگ جون» هنرمند متولد 1963 در سیچوآن چین است که اکنون در پکن زندگی می کند و به عنوان یک نقاش تاثیرگذار معاصر شناخته شده است.

جزئیات باورنکردنی که او می تواند در نقاشی هایش اجرا کند، حیرت انگیز است. برای درک زیبایی واقعی و بزرگی ضربات قلم مو، و هم چنین صبر و ظرافتی که او در آثارش به کار برده، نیاز به یک ذره بین دارید. از دور، هرکسی می تواند قسم بخورد که آثار او عکاسی با فیلتر هستند. باور می کنید این زن تنها یک نقاشی باشد؟

نقاشی جالب

نقاشی جالب

نقاشی جالب

آیا این زن واقعی است یا نقاشی؟ + تصاویر

4.624
این مطلب مفید بود ؟222
برگرفته از پرشین وی - / ل
برچسب : نقاشی
وبگردی