ست لباس مجلسی
ست های لباس مجلسی زنانه از کت و دامن، بلوز و دامن، پیراهن کوتاه و لباس های گیپور مناسب برای جشن ها و مجالس زنانه در این بخش از دنیای مد نمناک.

ست لباس مجلسی زنانه مد روز

ست کردن لباس چه مجلسی و چه اسپرت برای خانم ها جزو مهمترین دغدغه ها است اینکه چگونه رنگ، جنس و طرح لباس ها را با هم ترکیب کنند برایشان مشکل است. در این بخش از دنیای مد نمناک نکاتی برای ست کردن لباس مجلسی زنانه را به شما میگوییم که بسیار کمک کننده هستند همچنین زیباترین مدل های ست لباس مجلسی را برایتان جمع آوری کرده ایم که این روزها مد شده اند.

ست لباس مجلسی

ست لباس مجلسی زنانه شیک

برای ست کردن لباس مجلسی باید رنگ، جنس و طرح لباس را در نظر بگیرید تا بتوانید یک ست فوق العاده خلق کنید. در ست کردن رنگ لباس حسابی دقت کنید و بدانید کدام رنگ ها در کنار هم ایجاد هارمونی میکنند مثلا طوسی و صورتی، زرد و آبی کاربنی، قرمز و مشکی جزو بهترین ترکیب رنگ ها برای ست کردن لباس هستند.

برای ست کردن رنگ لباس مجلسی با کیف و کفش میتوانید از دو یا سه رنگ در استایل تان استفاده کنید، رنگ هایی که باهم همخوانی دارند مثلا سفید و مشکی و قرمز.

لباس مجلسی گیپور

لباس مجلسی گیپور با ست کیف و کفش

برای انتخاب طرح لباس سه گزینه پیش روی شما است یکی اینکه اگر قرار است کت و دامن ست کنید میتوانید هر دو را طرح دار انتخاب کنید و گزینه دیگر این است که هر دو را ساده انتخاب کنید و اما گزینه آخر این است که یکی طرح دار باشد و یکی ساده که البته بهترین گزینه هم همین است مثلا کت ساده با دامن طرح دار.

برای انتخاب کیف و کفش برای استایل مجلسی تان حتما نباید کیف و کفش یکرنگ باشند اگر استایل تان ترکیبی از چند رنگ است مثلا زرد و آبی و سفید شما میتوانید کفش آبی را با کیف سفید هماهنگ کنید اما گاهی هم با برخی استایل ها بهتر است کیف و کفش همرنگ استفاده کنید مثلا وقتی در استایل تان فقط دو رنگ دیده میشود مثل سفید و صورتی بهتر است کیف و کفش تان سفید یا صورتی باشند.

کت دامن مجلسی

ست کت دامن مجلسی زنانه

پیراهن کوتاه مجلسی

پیراهن کوتاه مجلسی سفید صورتی

ست لباس زنانه

ست لباس زنانه برای جشن

لباس مجلسی کوتاه

ست لباس مجلسی کوتاه

ست لباس مهمانی

ست کردن رنگ لباس مجلسی

مدل لباس مجلسی

ست لباس زنانه برای مهمانی

ست لباس زنانه

ایده های ست کردن لباس مجلسی

لباس گیپور مجلسی

لباس گیپور مجلسی با ست کیف و کفش

 

لباس مجلسی زنانه با ست کیف و کفش لاکچری + تصاویر

3.992
این مطلب مفید بود ؟7121
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی